Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Dökülen Saçlar için defne yağı badem yağı avakado yağı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

angelsem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2007
41
3
47
:1yes2: SAÇ DÖKÜLMESİ NE SIKICI NE ÜZÜCÜDÜR BUNU VAŞAVAN BİLİR. .HERKEZ SAÇLARININ BAKIMLI VE CANLI OLMASINI İSTER.GÜR PARLAK CANLI GÖRÜNMESİNİ İSTER.OZAMAN ÖNERİLERİME KULAK VERİN .DEFNE VAĞI BADEM VAĞI VE AVAKADO VAĞINI EŞİT MİKTARDA KARIŞTIRIP SAÇINIZA SÜRÜN .2 SAAT BEKLETTİKTEN SONRA UVGUN BİR ŞAMPUANLA VIKAVIN.:1yes2: HADİ DENEMEDEN ÖĞRENEMEVİZ.

saçlarım çok dökülüyor inşallah bir fayda sağlar hemen denicem sağol angelsem

benim hatır hatır yana yana kaşınarak dökülüyor..bana pek faydası olmayacak sanırım.. :KK43:

Bunu da deneyelim bakalim..Saclarim deneme tahtasina döndü,onu dene bunu dene..Insallah faydali olur:)

paylaşım için teşekkürler peki saç dökülmesini önlemek için yılan yağı deneyen var mı?

arkadaşlar en güzeli sarımsak şampuanı ama neval die marka o olcak diğer markalara güvenmiyorum.ben son derece memnun kaldım.ve saçlarım inanılmaz bi şekilde uzuyor.şiddetle öneriyorum

arkadaşlar en güzeli sarımsak şampuanı ama neval die marka o olcak diğer markalara güvenmiyorum.ben son derece memnun kaldım.ve saçlarım inanılmaz bi şekilde uzuyor.şiddetle öneriyorum

nerden bulabiliriz bu şampuanı canım ? aktarlarda mı var acaba ?

:1yes2: SAÇ DÖKÜLMESİ NE SIKICI NE ÜZÜCÜDÜR BUNU VAŞAVAN BİLİR. .HERKEZ SAÇLARININ BAKIMLI VE CANLI OLMASINI İSTER.GÜR PARLAK CANLI GÖRÜNMESİNİ İSTER.OZAMAN ÖNERİLERİME KULAK VERİN .DEFNE VAĞI BADEM VAĞI VE AVAKADO VAĞINI EŞİT MİKTARDA KARIŞTIRIP SAÇINIZA SÜRÜN .2 SAAT BEKLETTİKTEN SONRA UVGUN BİR ŞAMPUANLA VIKAVIN.:1yes2: HADİ DENEMEDEN ÖĞRENEMEVİZ.

paylaşım için çok teşekkürler...
denemekten zarar gelmez :))

kullanalım bakalım.çam terebentini de şampuanına damlatırsan besliyor ve dökülmeyi önlüyor.

ben onu daha once kullandım sampuanın ıcıne damlatıosun fakat bana hıc ıyı gelmedı saclarım cok dokulu genetık yapısı olarak cok ınce ne yaptıysam sıklasmadı... ve buna cok uzuluorum...

kızlar bende 1,5 yıldır saç dökülmesi .hemde öyle böyle değil...dr a gittim meğer zehirli guatr varmış. dışarıdan hiçbirşeyin faydası yok

X