erkek olmanın dayanılmaz kolaylığı..

erkek olmak daha kolay.. mı?

• Ankete Katılan
    73

seratonin

))(beni seviyorum)((
Kayıtlı Üye
1 Mart 2007
1.078
43
erkek olmak çok daha kolay kadın olmaya göre her yönden..çünkü erkek egemen dünyada yaşıyoruz onlar ne yapsa yeridir ne yapsa haklıdır ne yapsa güçlüdür ne yapsa kimse bişi demez..:mymeka: :bbo: :1no2: istediği işte çalışır istediği saatte dışarı çıkar istediği zaman gelir vb..
:tomato::tomato::tomato:
efet benim fikrim bu yönde sen ne düşünüyosun?

Şükür ki kadınım. Allahın sevdiği kuluymuşum ki kadın olarak dünyaya gelmişim. Ha yakındığım, pes ettiğim zamanlar olmuyor mu? Elbette oluyor.Kadınların omuzundaki yük daha fazla bence.Heleki çalışan kadınsanız bu yük çok daha fazla.Ama kadın o kadar güçlü yaratılmış ki bu yükü kaldırabiliyor. Herşeye göğüs gerebiliyor.Erkekler öylemi yaaa. Armut piş ağzıma düş atasözü kanımca onlar için söylenmiş:mymeka: Herşeyin hazırına konarlar. Neymiş efendim eve ekmek getiriyorlarmış. Yok ya, sevsinler. Biz sanki armut topluyoz dimi.:mymeka: (oh be rahatladım)

Şükür ki kadınım. Allahın sevdiği kuluymuşum ki kadın olarak dünyaya gelmişim. Ha yakındığım, pes ettiğim zamanlar olmuyor mu? Elbette oluyor.Kadınların omuzundaki yük daha fazla bence.Heleki çalışan kadınsanız bu yük çok daha fazla.Ama kadın o kadar güçlü yaratılmış ki bu yükü kaldırabiliyor. Herşeye göğüs gerebiliyor.Erkekler öylemi yaaa. Armut piş ağzıma düş atasözü kanımca onlar için söylenmiş:mymeka: Herşeyin hazırına konarlar. Neymiş efendim eve ekmek getiriyorlarmış. Yok ya, sevsinler. Biz sanki armut topluyoz dimi.:mymeka: (oh be rahatladım)

sonuna kadar katılıyorum, hele bide çocuk doğursalardı yanlarına yaklaşılmazdı:emir_bebek: :uhm:

ben erkeğim diyip her yaptıklarını haklı çıkardıkları için sadece bir gün ben erkek olmak isterdim ama eşim de kadın olsun sadece o bir günde bana yaptıklarının hepsini yapıp "BEN ERKEĞİM" "BENİM DEDİĞİM OLUR" dicem burnundan fitil fitil getirmek istiyorum
oohhh be ne dolmuşum ben bu gece döktüm bütün sinirimi...

Yani eveet erkek olmak belki daha kolay ama aynı zamanda da zor...yani hep güçlü olmaları bekleniyor...bu kasar insanı valla ne yalan sölyiim ama kadınlar da her yere yetişmek zorundalar...

erkek olmak daha kolay tabiki ikimizde çalışıyoruz ama benim evdeki mesaim
bitmiyo yemek çocuk evi toparla gelen giden derken ben perişan eşim tv karşısında keyifte ama sorarsanız o daha cok yooruluyor

ben kadın olduğum için kendimi şanslı görüyorum.hem kadın yada erkek ne fark ederki.benim yaşadığım çevrede kadında erkekde her konuda eşit.yani sen kadınsın die yasaklar dayatmalar yok.

Erkekle Kadin Arasinsida Bir Fark Yok,bazi Hödük Erkekler Bayanlari Rahatsiz Edebiliyorlar Fakat Ne Yapalim.iş Konusunda Bilgiye Dayanan Işse Yani Ofis Işleri Bu Konumda Kadinlar Daha Avantajli çünkü Patronlar Kadinlari Tercih Ediyor

erkeklere göre; onların hüküm sürdüğü bi dünyada yaşıyor olsakta
BEN ERKEKLERİN KÜÇÜK DÜNYASINA GÖRE GERÇEK DÜNYADA KADIN OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM....
KADIN OLMAK AYRICALIKTIR...UMARIM Bİ GÜN ANLAR ERKEK MİLLETİ BUNU...

erkek olmak kolay bana gore tabıkı...
her ay regl gibi bi sıkıntıları olmuyor..
ay kılmış tuymus bılmem ne bakım makyajdı vs...

onlarda bize dıyordur kesın ''kadın'' olmak kolay dıye :roflol:

erkek olmak daha kolay tabiki bütün yük bizim üstümüzde sadece işe gidip geliyorlar:sm_cool:

Erkek olmak daha zor'a verdim oyumu.. En azından benim çevremde ve benim ilişkimde erkeğin üzerine daha çok yük biniyor.. Şahsen erkek olarak dünyaya gelmek istemezdim..

erkek olmak kolay bana gore tabıkı...
her ay regl gibi bi sıkıntıları olmuyor..
ay kılmış tuymus bılmem ne bakım makyajdı vs...

onlarda bize dıyordur kesın ''kadın'' olmak kolay dıye :roflol:

aynen cnm duygularıma tercüman oldun :KK70:

Erkek olmak daha zor bence. Tamam bayanlar regl ağrısı, doğum sancısı diyoruz ancak erkeğin üstüne toplum tarafından yüklenen yük daha ağır. Ev geçindirsin, yüksek maaşlı olsun, ilk adımı o atsın, düğünü o yapsın, her teklifi o yapsın vs. of off :KK1:

Erkek olmak daha zor bence. Tamam bayanlar regl ağrısı, doğum sancısı diyoruz ancak erkeğin üstüne toplum tarafından yüklenen yük daha ağır. Ev geçindirsin, yüksek maaşlı olsun, ilk adımı o atsın, düğünü o yapsın, her teklifi o yapsın vs. of off :KK1:

valla bence bu dediklerin 21. yüzyıla uymuyor cnm ya ne girişken kadınlar var yani yeni nesil için geçerli değil bunlar erkekler çalışmayan kadınları istemiyorlar artık ev geçindiren kadınlar ilk adımı atan kadınlar girişken olan kadınlar çok var ve eminim kadın düğünü ben yapayım desen hayır diyecek erkek çok azdır:KK9::KK9:

X