transferden sonra kanda E2 tahlili yaptıran varmı aranızda kızlar?

hazanx

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
212
0
44
kızlar transferimin bugün 6.günü ve transfer günü doktorun 5.gün yapılmasını istediği e2(estradiol)tahlilini yaptırdım dün.Sonuç değeri 102 çıkmış.Sizlerden de doktor bu tahlili istedimi ve eğer bilgisi olan varsa hamilelik olup olmadığına dair bir fikir verirmi acaba bu test doktoruma ulaşamadım soracaktım ama.Yardımcı olabilecek varsa ve yazarsa sevinirim çok merak ettim kızlar...

arkadasım benden transfer öncesı çok istedıler e2 tahlılı fakat transferden sonra kımse istemedı senın hormonlarda problem varmıyıdı canım benımde 9.günüm

yok canım hormonlarımda hiçbir sorun yoktu zaten sorunumuz erkek infertilitesiydi ama bizim doktorun uygulaması bu galiba benimle beraber tedavi gören diğer hastalardanda istedi ama nedir ne değildir bilmiyorum hamilelik hakkında fikir verirmi ulaşamdımki öğreneyim.forumdada kimseden böyle bişey duymayınca iyice meraklandım.Ha birde transferden sonraki 3.gün 10 ünite lucrin yapmamı söylemişti doktor onuda yaptım ama kimseden bu konudada bişey duymadım

canım transferden sonra ben lucrın falanda kullanmadım sadec progestan fitil birde folık asıt içiyorum keşke yardımcı olabılseydım

selam

transferden sonra 6. gun bende baktırmıştım canım değerım 450 çıkmıştı hamıleydım senın dr unda benımkı gıbı işini sağlama alıyor sanırım canım transfer oncesınde e2 bakılmasının sebebı yumurtlama varmı dıye ben sormustum ama hamılelıkle ılgılı yoprum yapmak ıstememıştı dr um ama mantık yurutursen değerının yuksek olması lazım demekkı embryolar senı terketmemiş ama değerın kaç olması hakkında bılgım yok. Benım transfer 5 gun önce 35 idi ordan anladım Hakkında hayırlısı olsun canım allahım emeklerını boşa çıkarmasın bu arada dr kım merak ettım ????

Son düzenleme:
selam

transferden sonra 6. gun bende baktırmıştım canım değerım 450 çıkmıştı hamıleydım senın dr unda benımkı gıbı işini sağlama alıyor sanırım canım transfer oncesınde e2 bakılmasının sebebı yumurtlama varmı dıye ben sormustum ama hamılelıkle ılgılı yoprum yapmak ıstememıştı dr um ama mantık yurutursen değerının yuksek olması lazım demekkı embryolar senı terketmemiş ama değerın kaç olması hakkında bılgım yok. Benım transfer 5 gun önce 35 idi ordan anladım Hakkında hayırlısı olsun canım allahım emeklerını boşa çıkarmasın bu arada dr kım merak ettım ????

senin değerin bayağı yüksekmiş canım bu durumda benim bebkler tutunmamaış olabilrmi acaba?ben kayseride tedavi oluyorum hepimizin hakkında hayırlısını versin rabbim inş.

senin değerin bayağı yüksekmiş canım bu durumda benim bebkler tutunmamaış olabilrmi acaba?ben kayseride tedavi oluyorum hepimizin hakkında hayırlısını versin rabbim inş.

canım öyle düşünme değer normalde yumurtalar yoksa daha az olmalı yanı bunu biz bılemeyız sen kendını sakın uzme değerın yuksek çıkmış gerısı allaha kalmış belkıde gebelıkle alakası olmayan bır hormondur üzülme sakın ol bebeklerını uzme canım onlar su an senınle olabilirlerr

canım öyle düşünme değer normalde yumurtalar yoksa daha az olmalı yanı bunu biz bılemeyız sen kendını sakın uzme değerın yuksek çıkmış gerısı allaha kalmış belkıde gebelıkle alakası olmayan bır hormondur üzülme sakın ol bebeklerını uzme canım onlar su an senınle olabilirlerr

inş.dediğin gibidir canım ne bileyim insan en ufak bişeyden bile bir yorum çıkarmaya endişelenmeye başlıyor bu süreçte.Dualarını esirgeme lütfen

X