Lazer Epilasyon

b.a.d.e.m

Guru
Kayıtlı Üye
23 Mart 2009
58
0
Arkadaşlar, lazer ile epilasyon yaptıranlaraınız varsa deneyimlerini paylaşabilir mi? Çok uygun bir kampanya ile bitme garantili lazer epl. yaptırmak istiyorum. Ama ileride lazerden kaynaklı kalıcı sorunlar oluşur mu bilemiyorum. Lazer epilasyonun zararları var mıdır? Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler...

merhaba ben suanda lazer epılasyon yaptırıyorum yuzume ve cok memnunum yüzümde erkek denecek kadar kıl vardı nerdeyse ve sımdı hıc kalmamıs gıbı oldu. cıktıkca gıdıyorum ve bu seansların arası kıllar azaldıkca uzuyor. benım gıttıgım kişide dermatoloji uzmanı ve hıcbır sorun yasamıyorum .bilinçli ve gercekten guvenılır bır yere gıtmenı tavsıye ederım.

yaa bende düşünüorum çok problemli ve takıntılıyım bu konuda tecrübesi olanlar varsa lütfen paylaşsın.. ciltte ileridönemlerde izler çıkmasına sebep oluomuş ve yanıomuş cilt diye duydum.. benm bi kaç arkadaşımda yüzüne yapıodu ve oda çok memnundu ama diğer bölgeler için nasıl bi durum söz konusu acaba????

dikkat!!!
bu aralar her yerde lazer epilasyon kampanyası var. ama ocak 2009 dan itibaren bir çok lazer epilasyon merkezi kapanacak. bu tip merkezleri sadece doktorlar açabilecek. kampanyalara aldanmayın ocak ayından önce kimse lazer epilasyona gitmesin.dolandırılırsınız.

bende yüz derisi biraz daha hassas olduğu için yüzde leke kalabiliyor diye duymuştum ama bıyıklarıma lazer yaptırmak istiyorum ya yaptıran varmı acaba?

dikkat!!!
bu aralar her yerde lazer epilasyon kampanyası var. ama ocak 2009 dan itibaren bir çok lazer epilasyon merkezi kapanacak. bu tip merkezleri sadece doktorlar açabilecek. kampanyalara aldanmayın ocak ayından önce kimse lazer epilasyona gitmesin.dolandırılırsınız.

Nispeten haklısınız. Artık Ocak 2010 tarihinden itibaren lazer epilasyon işlemleri doktor muayenehaneleri, özel poliklinikler ve hastanelerde yapılabilecek ve mutlaka doktor kontrolunde yapılacak. Ama emin olun bunda da bu işin açık yanının bulan yerler olacak. Ben yaklaşık 10 senedir bu sektörde doktor olup bütün tedavileri krndim yapan ya da her tedavi esnasında mutlaka hastanın yanında tedaviye giren bir doktor olarak bu kararı şiddetle destekliyorum. Çünkü son birkaç yıldır abuksubuk kampanyalara kanıp bir sürü problem yaşamış hastaların tedavilerini alıyorum. Emin olun başkası tarafından bozulmuş ciltler ve tüyler çok zor tedavi ediliyor.Bir doktor olarak tavsiyem mutlak ve mutlak doktor diploması deil doktorun kendinin olduğu merkezlere gitmeniz. Mümkünse de doktorunuz bu işte en az 2 senelik tecrübesi olsun. Dolayısıyla ocak ayına kadar beklemeye gerek yok. İnternet ya da tavsiye ile bulduunuz yerlerde doktor tarafından deerlendirilip işleme başlayabilirsiniz.

bende yüz derisi biraz daha hassas olduğu için yüzde leke kalabiliyor diye duymuştum ama bıyıklarıma lazer yaptırmak istiyorum ya yaptıran varmı acaba?

Yüz bölgesi lazerde zor sonuç verir, Dolayısıyla çok siyah ve kalın kıllarınız yoksa ve cildinizde çok koyu ise bence hiç başlamayın. Eğer çok siyah kıllar varsa deneyebilirsiniz.Bir kaç seansta çok incelip azalınca uygun bir yerde iğneli epilasyonla da tedaviyi sonuçlandırabilirsiniz.

tenim açık sayılır tüylerde çok kalın değil :KK43: ee ben bu bıyıklardan nasıl kurtulcam yaaa :KK43:

Çok mucizevi sonuç beklemesseniz lazeri deneyin derim. En az 10 kez gidersiniz. Tüyler ince olduu için bitmeme olasılığı vardır. ılerleyan seanslarda 2-3 ayda bir de olsa sürekli tedaviye gitmeniz gerekebilir. Gerçekten tüyler sizin için çok dertse şansınızı deneyin derim. Çok büyük beklentilerle başlamassanız hayal kırıklığınız da çok olmaz.

merhaba,ben bir yerde lazer epilasyon oldum ve bıtene kadar almıştım.çok memnun kaldım.açıkçası fiyatının uygunluğuda benım için önemliydi.ısterseniz arayın sizde görüşün.02163687217.umarım sizde memnun kalırsınız.

gittiğim kurum tıp merkezi ve 5 tane ayrı cihazları var her cilt tipine ve kıl rengine göre ayrı cihaz yani:))önce siyah kıllar bitiyoo ve geri kalan kahverengi ve sarı tüyler içinde farklı bir cihaza alınıyosunuz.önceden başka bi yerde başlamıştım tek cihazları vardı ve bana sınırsız paket sattılar.siyah kılları gördüğü için sarı tüyler ve kahverengiler kaldı.bunun içinde bana artık sizin tüyleriniz bitti dediler ve ben bu sarı tüyler için başka bi cihaz bulmak için araştırma yaptım.şu an gittiğim yerden çok memnunum dr prof.olmasıda çok güvenilir..sonuçta harikaa.şiddetle tavsiye ederim:)))

bende düşünüyorum lazer epilasyon ama tüylerim çok ince ve sarı acaba bende faydalı olurmu ?

ne kadar siyahsa o kadar etkili oluyormuş diye duydum hatta jilet yapmak lazımmış,siyah renk ışını çekiyormuş,sarı ve kızıllarda zor ama sormak lazım gerçi amaç para kazanmaksa gel hallederiz derler o ayrı:eek:klava:

Tüyler ne kadar siyah ve kalın olursa o kadar kesin çözüm oluyor.Ayva tüyü olanlara pek önermiyorlar

yüzdeki ayva tüylerini alma taraftarı değillermiş zaten almazlarmış da ..yüzde anca hormon sıkıntısı falan olacak,ben koltuk altıma yaptırdım 3 4 hafta snr gelişmeleri yazarım ,yapılırken kılların baya yandıgını hissettim sempatiksalakcinni şöyle badi giydiğimizde bembeyaz koltuk altlarımız olur inşallah hepimizinde :Saruboceq:

X