IMPLANTASYON( Yerleşme Kanaması) sancılı mıdır?

Flowrs

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
640
14
arkadaşlar korunmayı bıraktıkatan sonra 3 aydır adetlerim düzensizleşti. regli oluyorum fakat miktarı az ve kısa sürüyor... test te yapmak istemiyorum üzülmemek için...
Merak ettiğim konu yerleşme kanaması da adet gibi sancılı olur mu? bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

arkadaşlar hiç cevap yazmadınız:KK43:((( ve adet günümden 4 gün önce pembemsi bir akıntı .. anlamıyoruum niye böyle

canım inşallah bahsettiğin lekelenme yerleşme ile ilgilidirr pek bi bilgim yok bu konuda ama genelde ovulasyondan sonra ortalama 6 7 gün sonra olduğu söleniyo bu kanamanın ama kimisi de adet gününde bile görebiliyomuş yerleşme kanamasını o yüzden net bişiy söyleyemiycem şimdi

canım inşallah bahsettiğin lekelenme yerleşme ile ilgilidirr pek bi bilgim yok bu konuda ama genelde ovulasyondan sonra ortalama 6 7 gün sonra olduğu söleniyo bu kanamanın ama kimisi de adet gününde bile görebiliyomuş yerleşme kanamasını o yüzden net bişiy söyleyemiycem şimdi

sağol ceylanım sen hamilemisin? benimde 8 veya 9. gün bende nette okudum bilgileri ama hiç ümitlenmek istemiyorum

yok canım değilim henüz bende inşallah yakında gelir bebişlerimizz

Yerleşme kanamasının sancılı olduğunu sanmıyorum... Benim iki hamileliğimdede lekelenme şeklinde oldu hatta lavaboya gittiğimde beyaz bir akıntıyla karışıktı ve bir iki gün gördüm bu akıntıyı ama hiç sancım olmamıştı... adet günümden birkaç gün önce olmuştu.. Ama tabi herkezde böylemi olur bilemema.s.

Yerleşme kanamasının sancılı olduğunu sanmıyorum... Benim iki hamileliğimdede lekelenme şeklinde oldu hatta lavaboya gittiğimde beyaz bir akıntıyla karışıktı ve bir iki gün gördüm bu akıntıyı ama hiç sancım olmamıştı... adet günümden birkaç gün önce olmuştu.. Ama tabi herkezde böylemi olur bilemema.s.

teşekkürler cevap için arkadaşım....a.s.

merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum ve aranıza katıldım...adetime 3 varken kahverengi lekelenmeler oldu...bugün üçüncü gün hala sürüyor ve muhtemel adet tarihim yarın...birazdan gidip kan testi yaptıracam kızlar sizce gebelik var mıdır?

cnm yaa inş vardır,bizede hbr verirsin değil mi merak ederim
halay çekelim yaa

merhaba arkadaşlar biz ilk defa bu ay korunmadık yumurtlama günlerinde yoğun ilişkiye girdik adetime 3 gün kala fortel test aldım negatif çıktı. bu aralar iştahım açıldı kasıklarımda hafif ağrı var ama bugün adet günüm kahverengi lekelenmelerim ve küçük küçük çok koyu kahverengi koyu bir şey geliyo diğer adetlerimde sanki bunlara rastlamadım hala hamile olma şansım varmı hala ?:KK49:

Kızlar yarın adet olmam lazım busabah test yaptm ikinci çizgi silik çıktı az öncede lavaboda kahve rengi akıntım oldu yerleşme kanaması adetten bir gün önce olabilir mi bide ağrım var yardım edermisiniz

X