16. Yarışma Duyurusu : ''En Sevimli Uyuyan Bebek&Çocuk'' Foto Yarışması

UzmaN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
5.078
10
Arkadaşlar 16. yarışma kategorimizi belirlemiş bulunmaktayız:)

Bu yarışmamız ''En Sevimli Uyuyan Bebek&Çocuk Foto Yarışması'' konulu..

1* Fotolar kendi çekimleriniz olup,netten alıntı çocuk resimleri olmayacaktır..Netten foto ile yarışmaya katılamıyorsunuz..Bu arada illa ki çocuk sahibi olan arkadaşlar katılacaktır gibi bir kaide yoktur,her üyemiz yiğeninin,torununun,arkadaşının vs. çocuğunun fotosuylada katılabilir..

2* Fotolarınız daha önce forumda yayınlanmamış fotolar olmalıdır..Ve bir aday bir foto şeklinde katılım olacağından,adrese birden fazla foto göndermeyiniz.Bir kaç fotoyu birleştirip,tek bir foto şeklinde yollamayalım çalışmalarınızı,bu şekilde adaylar arasında eşitlik olmayacağından,yarışmaya dahil edilmeyecektir..Lütfen bu noktayı atlamayalım..

3* Fotolarınızı adrese gönderirken nicklerinizi(KK içinde kullandığınız rumuz,UzmaN gibi) eklemeyi lütfen unutmayınız..Nicksiz yollanan çalışmaları yarışmaya dahil etmeyeceğim..

4* Fotoları gönderdikten sonra yine bu başlık altından,fotonun benim elime ulaşıp ulaşmadığını teyit ediniz lütfen..a.s

5* Cep telefonu ile çekim yapılan fotolar foruma eklenirken sorun yaşandığından(boyutu büyütülemiyor) lütfen çekimlernizi cep telefonu ile yapmayınız..yerimseniben

Tema: ''En Sevimli Uyuyan Bebek&Çocuk''
Başvuru Başlangıcı:23 Mart 2009
Başvuru Bitiş: 03 Nisan 2009
Renkli
Ebat : 800x600 pix. (ölçülendirmede sorun yaşarsanız yardımcı olabiliriz.)

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Not: Fotoyu adrese göndermeyi başaramazsanız,KK içinden bana özel mesajla da ulaştırabilirsiniz..

Herkese kolay gelsin,her zamanki gibi bu yarışmamızın da, bizlerin keyfine keyif katsın diyorum ve sahneyi size bırakıyorum..:enbuyukkk:​

EKLEME

Erkek ve kız bebekleri ayrı ayrı aday yapıp,her ikisi için ayrı anket açılacaktır..

Erkekler en sevimli uyuyan birincisi Kızlar en sevimli uyuyan birincisi olacak yani..yerimseniben

Son düzenleme:
aaa süper yarışma, sonunda katılabileceğim bir yarışma düzenlendi
peki kolaj foto yollayabiliyor muyuz?
3-5 fotoyu düzenleyip tek foto yapıyoruz ya öyle
kız-erkek karışık sanırım, ayrı ayrı olsa iki birincimiz olur, mümkün mü?
teşekkürler yarışma için

ayy çok güsell bizde katılalım ama füsfüsün dediği gibi kız erkek olsa daha hoşş olurr

Çok keyifli bir yarışma olacak anlaşılan..Çok ballı bademli:)
Uyanıkken bol bol fotoğraf çekebiliyoruz ama civcişin uyuduğu zamanlar biraz az:)
Herkese başarılar dilerim,uyuyan melekler kategorisinde..Gönlümüzün birincisi hepsi şimdiden
:)

aaa süper yarışma, sonunda katılabileceğim bir yarışma düzenlendi
peki kolaj foto yollayabiliyor muyuz?
3-5 fotoyu düzenleyip tek foto yapıyoruz ya öyle
kız-erkek karışık sanırım, ayrı ayrı olsa iki birincimiz olur, mümkün mü?
teşekkürler yarışma için

Yok lütfen o şekilde yollamayınız..O zaman bir kareye göre değil üç beş kare göz önüne alınarak oylama yapılır..Şartlar herkes için eşit olmalı..

Bir aday ve tek bir foto..Tek fotoda bebeğin tek uyuyor hali olmalı..yerimseniben(üç beş foto birleşimi olmadan)

ayy çok güsell bizde katılalım ama füsfüsün dediği gibi kız erkek olsa daha hoşş olurr

Katılım bi başlasın arkadaşlar,duruma göre erkek yada kız diye ayırabiliriz..Aday sayısına göre bu durumu değerlendirelim olur mu?yerimseniben

Haydi bakalım hayırlı olsun..hihoyyyt
Süper bir yarışma olacak.
Katılımcı arkadaşlarıma şimdiden başarılar diliyoruma.s.

Şimdilik 5 adayımız beş birbirinden tatlı,şirin uyuyan kuzumuzun fotosu var elimde..

Bana ulaşan fotolar kesinlikle isteğimiz gibi:))

Renkli

Not: Fotoyu adrese göndermeyi başaramazsanız,KK içinden bana özel mesajla da ulaştırabilirsiniz..

Lütfen bir tek foto ve birleştirilmiş birkaç fotodan oluşmayan çalışmalar gönderiniz..​

super bır yarışmaa kız erkek dıye ayrılırsa daha guzel olurrr :) tebrıkler yıne cok eglencelı bırşeyler yaşaycagız ..

3 nısana kadar guzel şeyler çekmem lazım :KK66:

super bır yarışmaa kız erkek dıye ayrılırsa daha guzel olurrr :) tebrıkler yıne cok eglencelı bırşeyler yaşaycagız ..

3 nısana kadar guzel şeyler çekmem lazım :KK66:

Evet galiba kız ve erkek diye iki kategoriye ayıracağız çünkü şimdiden 8 adayımız oldu bile:))

Dediğim gibi duyuru sonunu bekleyelim büyük ihtimal erkek ve kız kuzularımızı ayrı ayrı yarıştıracağız gibi..yerimseniben

BEN gonderdım ulaştımı acaba

Tamamdır canım foton elimde,sorun yok...a.s

Fotolarımızı adrese gönderirken lütfen nicklerimizi(kullanıcı adlarımızı) belirtmeyi unutmayalım..Tek bir aday tek bir foto..

Ve çalışmalarınızın bana ulaşıp ulaşmadığını bu başlık altından teyit ediniz.a.s

Renkli

X