Saç Kesim Şekilleri Buna bittim! Artk krepe ile uramak yok :)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Barçman ablam sayesinde gördüm ve araştırdım arkadaşlar yurt dışında baya yaygın bir alet yurt dışı satış sitelerinde mevcut 20 dolarla 40 dolar arasında fiyatlar ben getirteceğim kesin gelince inceler size haber veririm yapabilecek biri çıkarsa yapar herkesede yarar.

Aaaa.. süpermiş.Özellikle biyere giderken çok kolaylık teşekkürler paylaşım içina.s.

Barçman ablam sayesinde gördüm ve araştırdım arkadaşlar yurt dışında baya yaygın bir alet yurt dışı satış sitelerinde mevcut 20 dolarla 40 dolar arasında fiyatlar ben getirteceğim kesin gelince inceler size haber veririm yapabilecek biri çıkarsa yapar herkesede yarar.

merakla ve sabırsızlanarak bekliyorum canım...saçımı yaparken fönden sonra krepe yapıyordum...bu tam benim tarzımı yansıtıyor...bu nedenle senden haber bekliyorum...

a.s

krepe yapmaktan bıktım.hem herzaman istedigim gibi düzgün olmuyor hemde sacım cok yıpranıyor.o kadar kafaya takmıştım ki böyle birsey benim aklıma gecen sene gelmişti ama tam nasıl yapacagımı kestirememiştim.bu alet süpermiş en yakın zamanda almayı istiyorum.inşallah rahatsız edici degildir.

merakla ve sabırsızlanarak bekliyorum canım...saçımı yaparken fönden sonra krepe yapıyordum...bu tam benim tarzımı yansıtıyor...bu nedenle senden haber bekliyorum...

a.s

amerikada çok yaygın bu saç aparatı kızlar

kızım almış kullanıyormuş

hiç düşmüyor ve rahatsız etmiyormuş

ayrıca yeni bir sprey çıkmış topuz için saçı kabartıyormuş

kızım saç aparatını 25 dolara almış

sanırım yakında ikiside gelir türkiyeye

acele edenler için ebayda saç aparatı var

süpermiş yaa bende istiyoruummmmmmm........

bence hemen gelir burayada.. hatta hemen cılkı bile çıkar..kaydirigubbakcemile

kızlar ben çok düşündüm ve almaya karar verdim..ama nerden temin edebilirmki acaba

arkadaşlar türkiyede bulan haber versin lütfen..

çok basit bişi gerçi yapılabilir ama bunun gibi olmaz..

Süper birşeymiş bu ya bende istiom :) Ama birşeyi merak ettim saç açık olunca düşmez mi :uhm:

gal23_big.gif

bumpit.bmp

gal1_big.gif

gal2_big.gif

gal11_big.gif

gal23_big.gif

Kızlar yeni çıkan tokalar yok mu 2 lira heryerde uzun dişli hanii aynı mantıkk heryerde satıyolarr... dnemekte fayda var

X