Saç Kesim Şekilleri Buna bittim! Artk krepe ile uramak yok :)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

almagester06

Guru
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
1.606
16
kızlar nette dolanırken gördüm bu aleti ve bittim resmen delikafaduldendelikafaduldenama nerden bulurum bilmiyorum:uhm:ingilizce adı bumpit google da yada youtube da taratınca çıkıyor. saçlarıma krepe yapmaktan sıkıldım bu olsa ne güzel olurdu:dance:

step1x.jpg
step2f.jpg
step3s.jpg

bumpitponytail.jpg
gal13big.gif
bumpitscomparisonphotosx.jpg

işte tam böyle birşeye ihtiyacım varrrrdelikafadulden
bekleyelim vallahi çinliler bunu 2 aya kalmaz yapar yollar bizesengözlerimebaksanab

sitenin satış bölümünde fiyatı 20 dolar
2 büyük 2 küçük birde holywood pumbitinden oluşuyor

evet çok hoş ama kızlar bu pilastik olmasada olur ben bunu evde röntgen filmleriylede yapabilirim tek ihtiyacım olan yapıştırıcı

bende almayı düşündüm siteden ama hem güvenemedim hemde uluslararası gönderme yapıyolarmı ondan emin olamadım. hay allahım bi bu kalmıştı netten almadığımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

buarada ben youtube da videolarını izledim herkes kullanıyo bide esnek bişey yani yaylanıyo o taraklı kısım zaten sabitlemek içn ama rahatsız etceğini sanmıyorum. ssaçlarım fönlü gibi dümdüz ve uzun ama hep krepe ile bu hale getiriyorum zor oluyor hemde saç yıpranıyor. bununla iki dakkada yap çık süper üstelik bazen çok nostaljikdelikafadulden

hep birlikte düşünürsek pratik şekillerde bunu kendimizde yapabiliriz aslında...KK bayanları pratik ve beceriklidir....yaparsak gerçekten hepimizin zevkle kullanabileceği bir saç aracı olacak delikafadulden ben de bu tarz kabarık saçları seviyorum....:kahve: hadi düşünelim arkadaşlar....:1shok:

ya eskiden taraklı tokalar vardı.hani büyük kocaman olanlarındanmirmirmirmiracaba 2 parçaya ayırsak olurmuCADIARZU

hmmm sanırsam ciddi bi beceri lazım onun içinde:bbo:

arkadaşlar bn pek anlıyamadım o plastik gibi olan şeyi saça koyunca saçtamı kalıyor çıkarılıyormu sonra:))

Barçman ablam sayesinde gördüm ve araştırdım arkadaşlar yurt dışında baya yaygın bir alet yurt dışı satış sitelerinde mevcut 20 dolarla 40 dolar arasında fiyatlar ben getirteceğim kesin gelince inceler size haber veririm yapabilecek biri çıkarsa yapar herkesede yarar.

X