Yüzde sir ağda kullanımı ?

testerella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
94
1
Arkadaşlar yüzümde son aylarda aşırı tüylenme oldu. Daha çok allık bölgesinde sir ağda kullanmak istiyorum fakat Evde yapacağım için ne çeşit ve nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz ? Bu sorunla daha önce karşılaşanlar öneri verebilir mi?

sir ağda sakın yaptırma canım ben 4 yıldan beri sir ağdanın bıraktığı lekeleri geçirmek için uğraşıyorum eger ağda düsünüyorsan normal ağdadan şaşma derim sana çünkü sir ağdanında oyle tüyleri azalttığı filan da yok adet gününden üç gün sonra zaten iyice çıkmış oluyor tüyler sürekli o zamanlarda alırsan daha uzun süreli çıkmadığını görürsün:)

sir ağda sakın yaptırma canım ben 4 yıldan beri sir ağdanın bıraktığı lekeleri geçirmek için uğraşıyorum eger ağda düsünüyorsan normal ağdadan şaşma derim sana çünkü sir ağdanında oyle tüyleri azalttığı filan da yok adet gününden üç gün sonra zaten iyice çıkmış oluyor tüyler sürekli o zamanlarda alırsan daha uzun süreli çıkmadığını görürsün:)

bnde sir ağda kullanıyorum kendım alıyorum dudak üstü bölgemi.bi sorun olmadı diğer ağdalarıda denedım ama tuyler zayıf ve ince oldukları için almıyolar doğru durust.sir ağdayla 2 sn de işm bitiyo.ama yapıya göre demekki bnde leke falan yapmadı :1no2:

ağda bantlarını hiç tavsiye etmiyorum ben bi kutu aldım kullanamadım öylece duruyor hiç almıyor üstelik çok sert tüyümde yok kullanışlı değil bence

geçen ay ağda bantı kullandım ilk defa aloe veralı olandan, veet in galiba, sir ağda yazıyordu üstünde, şehir dışındaydım ve inanılmaz pratik geldi çok memnun kaldım, siz niye kullanamadınız anlamadım. Normal ağdadan az biraz daha çok acıttı ama tüylerin çoğunu kökünden söktü normal ağdada bu kadar çok kök gelmiyor...

Yüz bölgemde de kullandım aynı bantlardan aynı zamanda.. çok pratik çok memnun kaldım..bir tek bir iki tane çok minik kırmızı noktacık oldu..

bu sir ağda dediğiniz şey marketlerde her zaman satılan bilindik üstünde sir ağda yazanlar mı yoksa başka birşeyden mi bahsediyorsunuz? fisfisfis

X