göbek tüyleri

M

melisxes

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi melisxes
arkadaşlar ya göbeimde ince ince tüyler var vee rahatsız oluyorum almak istiorum ama alıncada bu sefer daha çok çıkarr korkusuyla alamıyorum..20 kilo verdim şuan 55 kiloyum :KK70: artık rahat rahat bikini giymek istoyorum ama bu tüyler utandırıyor beni.. yardm edin ya ltfen kızlar :KK43::KK43::KK43:

• Konu Sahibi melisxes
Sir ağda bantlarıyla al canım... sertleşmez merak etme...

• Konu Sahibi melisxes
valla bn bi hata yapıp cımbızla cektim aman diim sakın deneme arttı çünkü
işe yarar bi yöntem bulursan paylaş cnm :nazar:

• Konu Sahibi melisxes
aynenn deli gbi cımbızla cektım sımdı sertleşti dha fazla bellı olmaya basladıı hep almak zorundayım

• Konu Sahibi melisxes
Kızlar bu birkere alıp kurtulacağınız birşey değilki.. bu işe bulaştınmı kurtuluşu yok sürekli alıcaksınız ;-)

• Konu Sahibi melisxes
bence eğer tüyleriniz çok inceyse hiç birşeyle almayın ,çünki koparldıkça uyarılıyorlar malasef
yada iğneli epilasyon yerleri araştırın ,iyi yapan yerler olsun
yada yeni buluşları takip etmeye devam:))

• Konu Sahibi melisxes
sir ağda azaLtıyo ama ztn ince diyosun hiç buLaşma bnce güneşte sararır onlarsengözlerimebaksanab

• Konu Sahibi melisxes
kızlar benim bacağımın arkasındaki tüyler göbek tüyleri gibi inceydiler
burada paylaştığım karışımı uyguladım1,5 ay geçti üzerinden o bölgemde tüy hiç çıkmadı denecek kadar azlar şuan ,3-5 tüy anca çıkmış
benim hazırladığpım tarifiniverdiğim karışım tamamen bitkisel
yenilir içilebilir bitkilerle hazırlanmıştır ama tentür şeklinde hazırlandığı için lokal olarak haricen kullanılıyor tabi ,isterseniz bir göz atın

• Konu Sahibi melisxes
canım senin yöntemi denemek istiyorum ama okadar çok şey denedim ve okadar çok umudum kırıldıki cesaretim yok :a015:
sende sadece ince tüylere mi etki etti nerelerine etki etti cnm ya yazarmısın

canım senin yöntemi denemek istiyorum ama okadar çok şey denedim ve okadar çok umudum kırıldıki cesaretim yok :a015:
sende sadece ince tüylere mi etki etti nerelerine etki etti cnm ya yazarmısın

diğer denediğiniz yöntemler hem çok uzun süre beklemeyi gerektiriyor hemde zahmetli geliyor bana..
benim bacak+koltuk altı ve bikini bölgemdeki tüyler kalın ve güçlü tüylerdi,siyah tüyler..
bacağımın arkasndakilerde çok ince tüyler
ben bu karışımı kullanmaya başladıktan sonra hem renkleri açıldı hemde çok inceldi hepsi ,kalın olan inceldi ,ince olan ya yok oldu yada çıkanlar dahada inceldi
yani ince yada kalın farketmedi hepsine etkisi oldu kısaca..
ben çok ümitliyim ,ilerleyen seanslardan sonra daha net konuşabileceğim
her seans 15 günde bir ve tek günde 3 kez kullanım ...
seans aralıkları kısa olduğundan ,kısa bir süre sonrasında ya tamemen kurtulacağım yada oldukça incelecekler gibi geliyor bana

bende mi yapsam :uhm:
canım inşallah sonuç alırsın :nazar: hergün üstüste uygulama zorunluluğu olmaması güzel 1 günde bitiyo işin haftasonuna denk getirmek lazım malum çalışıoruz.
ben dün göbeğime baklayı denedim baklam bitsin senin yöntemi mutlaka deneyecem.

kızlar benim bacağımın arkasındaki tüyler göbek tüyleri gibi inceydiler
burada paylaştığım karışımı uyguladım1,5 ay geçti üzerinden o bölgemde tüy hiç çıkmadı denecek kadar azlar şuan ,3-5 tüy anca çıkmış
benim hazırladığpım tarifiniverdiğim karışım tamamen bitkisel
yenilir içilebilir bitkilerle hazırlanmıştır ama tentür şeklinde hazırlandığı için lokal olarak haricen kullanılıyor tabi ,isterseniz bir göz atın

cnm ya o karışımıı yazarmısın bi :KK70:?? ben göremedm

alırsan uyuyan tüylerde uyanır fazlalaşır. kendimden biliyom valla . eger çok değilse oksijen suyuyla sarart. yada iğneliye git. lazer olmazda iğneli tek tek kıl köküyle işlem olduğu için sadece rahatsız oladuğun kılalrı etkiler.

karışımı merak ettim aynı dertt bendede var karışımı özel mesajla yazarmısınız lütfen!!!

yardımlarınız ve önerileriniz için teşkkrler kızlarr :) . . .

X