Cilt Bakımı Ürünleri Dermokozmetik marka paylaşımları

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar, günümüzde artık doğal ürünler ve ilaç endüstrisi kurallarına bağlı ürünler üreten Dermokozmetik ürünler kullanılmaya başlandı. Bu tür markaların paylaşımını yapalım bence. Birbirimize faydamız olacaksa doğal ürünler veya dermokozmetik ürünler hakkında bilgisi olanlar lütfen deneyimlerini paylaşsın.
Sevgiler
Sare kaydirigubbakcemile5

sare79 yazdığın yazıları dikkatle okuyorum ve teşekkür ediyorum verdiğin bilgiler için ben de senin gibi dermokozmetik kullananlardanım ve kesinlikle kozmetiklerden uzak duran biriyim. bahsettiğin birkaç markayı kullanıyorum zaten ama şu Mtx denen markayı birkaç kez duydum. doktor markası dediler hangi ürünlerini önerirsin bana? cildimde nemsizlik ve cansızlık var tavsiyelerini bekliyorum teşekkürler a.s.

sare79 yazdığın yazıları dikkatle okuyorum ve teşekkür ediyorum verdiğin bilgiler için ben de senin gibi dermokozmetik kullananlardanım ve kesinlikle kozmetiklerden uzak duran biriyim. bahsettiğin birkaç markayı kullanıyorum zaten ama şu Mtx denen markayı birkaç kez duydum. doktor markası dediler hangi ürünlerini önerirsin bana? cildimde nemsizlik ve cansızlık var tavsiyelerini bekliyorum teşekkürler a.s.

Yan yana değilmisiniz siteden nede soruyorsunuz ki ? Gereksiz olmuş bu paylaşım ; )

bilişim suçları komiseri Kazen'e sevgiler! canım benim şüphecilik güzeldir de kinciliğe dönüşmesin sakın senin paylaşımın da birazcık gereksiz olmuş neyse
kız unforgiven sen ne zaman yanımdaydın niye yanımdayken sormadın ayıp etme böyle Kazen'i üzme.yanımdayken sor soracağını , başkalarının kafasında soru işareti bırakma
:uhm:

unforgiven parana kıyarsan canım mtx gayet etkili bir marka.ben oksijen serumunu ve 15 koruma faktörlü nemlendiricisini kullanıyorum.özellikle anti-age serileri üzerine ürünleri var. cildi toparlayıcı 1 serumu daha var ama adını unuttum :) hatırlayınca yazarım sana
sevgiler
sare

X