Selülit Selülit Gidermek İçin Tavsiyeler

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

BSariPapatya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2009
974
2
Merhaba arkadaslar,

Kardesim guzellik uzmanigi okuyo geçen gün derslerinden birinde selulit gidermek için tavsiyeler ögrenmisler bende sizinle paylasmak istedim:

1. soğuk suyla duş alin
2. çok dar elbiseler giyinmeyin
3. fazla oturma pozisionunda durmayin
4. spor yapin
5. çok su için
6. alkol kullanmayin
7. şu yiyecekleri tercih edin:
*kuşkonmaz
*pırasa
*pamplemus
*bal
*maya
*yoğurt
*turp
*icinde fazla iode olan yiyecekler
*balik ( kesinlikle hayvansal yağlardan uzak durun !!! )
8. yavaş yavaş yiyin iyice çiğneyin

ya arkadaşım şöle mucizevi bişi yok mu?Bu sevimsizler çaktırmadan ele geçiriyo basenlerimizi.Tembel işi hemen etki edip by by selülit dedirticek gibi.Bi gecede püf olsalar keşke.Olmaz ama dimi,finans kapısı kapanmaz.Organ nakli bile daha kısada sürede tedavi ediliyor.ısyandayım,isyanda..bide ikinci doğumu düşünüyorum.O zaman heralde aynalarla işim biter...

ya arkadaşım şöle mucizevi bişi yok mu?Bu sevimsizler çaktırmadan ele geçiriyo basenlerimizi.Tembel işi hemen etki edip by by selülit dedirticek gibi.Bi gecede püf olsalar keşke.Olmaz ama dimi,finans kapısı kapanmaz.Organ nakli bile daha kısada sürede tedavi ediliyor.İsyandayım,isyanda..bide ikinci doğumu düşünüyorum.O zaman heralde aynalarla işim biter...

maripoza mesajını okurken gerçekten çok güldüm sırnaşık şey sessiz çoğunluğun sesi olmuşsun sanki valla... sölediklerine katılıyorum al benden de o kadar kaydirigubbakcemile5

Arkadaşlar maalesef öle hemen selülitler gitmiyor..ama düzenli ve inatçı olarak bazı yapacağınız şeylerle kurtulmanızda mümkün kesinlikle..ben kilolu değilim ama basen bölgemde biraz selülitler belirmeye başlamıştı..çok korktum ve hemen önlemlerime başladım.eski bi sporcu olmama rağmen masa başı çalıştığım için hareketsizdim uzun bi süre..hemen koşuya ve yürüyüşe başladım.her sabah aç karnına greyfurt suyu içmeye,iş yerinde yeşilçay,biberiye çayı içmeye ve bol su içmeye başladım..sonraaa her banyoda kabak lifi ile kese yaptım aradada peeling tabii ve ardından kesinlikle nemlendirici..ve ben bu gibi önlemlerle ama düzenli olarak aksatmadan selülitlerden yüzde seksen kurtuldumm gerçekten..sizlerede bunları şiddetle öneririmm..birde türk kahvesinin telvesi ile masaj yapıp strechleyip 30-60 dak arası bekletilirse selülitlere çok büyük faydası varmış..ünlü top model naomi campbell in tavsiyesi idi..deneyin derimm..kaydirigubbakcemile5

Arkadaşlar bende aynı derde çare arıyorum formül uygulayan arkadaşlar varsa yorumlarınızı bekliyorum. Bende işim gereği hareketsizim oturuyorum bütün gün :KK43:

yaa iyi güzell ama bn gencim ve dar pantolon giyiyorum bide bölümün bilgisayar sürekli bilgisayar basında olyorum ve oturur posizyonda oluyorum falzada su içmiyorum:s günde 5-6 bardak ama bu yasta catlaklarım ve selülitim var fazla belirgin olmasa da :KK43:

arkd kimde selülit yokkı :) ama tavsiyem bol su için günde en az 2 lt için birde günde bir saat yürüyüş
aksamları yatmadan önce elinizi duvara koyun sag bacak arkaya dogru hareet ettirin sonra sol ilk gün 20 kere hergün 10 artırın faydası cooook deneyin görün

mehabalar bnde yeni üye oldum ve ilk girdiğim yer oldu brası daha 17 yaşında olmama rağmen selülitim ve çatlaklarım var. spor yapmaya zaman bulamıorum öss hazrlık staj oloduğundan artı bilgisayar bölümü olduğum için sürekli oturuyorum uyguladığınız bi krem yada yöntem fln varsa acil önerilerini bekliyorum .

Son düzenleme:
X