Saç Rengi ve Saç Boyama palette sıcak çikolatamı yoksa çikolata kahvemihangisi öneririsiniz..

kamelya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2007
1.104
0
Kızlar ben palettenin bu iki rengi arasında karasız kaldım..sıcak çikolatamı daha güzel yoksa çikolata kahvesimi.Bu arada buğday tenliyim..yardımcı olursanız sevinirm...

ikisinide kullandım palette çikolata kahve koyu ama güzel bir renk,palette sıcak çikolata da koyu ama kızıl yansımalar oluşuyor saçta :KK43:(

Ewet sıcak çikolata da gerçekten ışıkta süper yansımalar oluyor ama evin içinde falan çok koyu duruyo...

Kızlar ben güzel bir kahve rengi istiyorum ama bu renkler dediginize göre koyu birde içinde kızıllık olsun istemiyorum...tavsiye edeceginiz bir renk varmı..?

Dore kahve içinde sarımsı yansımalar var.
Eğer daha önce hiç boyamadıysan Loreal Recital Preference Saç Boyası 6.3 Ultra Açıcı Dore Kahve'yi tavsiye ediyorum. Müthiş bir renk. Kendisi açıyo ve çok tatlı bir renk ışıkta yansımaları da süper...

Eğer daha önce hiç boyamadıysan Loreal Recital Preference Saç Boyası 6.3 Ultra Açıcı Dore Kahve'yi tavsiye ediyorum. Müthiş bir renk. Kendisi açıyo ve çok tatlı bir renk ışıkta yansımaları da süper...

ama bu boya doğal saçlarda güzel sonuç veriyor diye biliyorum ben boyalı saçlara uygun değil..

canım sacımda hiç boya yok saç rengimde koyu kahve..tavsiyen için cok tşk ederimm::)

palette kahve köpugunede bak derım.kzıllık ıstemıosanda guzel bı kahve al ıcıne kullu bı sarılk falan kat hem cok koyu olmuo hemde kul oldugundan gusel oluor.kızıl olmuor

ben saçımı çok açık sarıya boyadım ilk boyamamda yeşil yansımalar vardı sonradan gitti ama şimdi üstüne kahve köpüğümü yoksa sıcak çikolatamı yapsam diyom aslında içimdan platin sarısı geliyo ama saçlarım seyrek ve dökülüyolar neyapsam bilemedim. Saçımı dipleride geldi. tenim beyaz kızlar yardım edin çok kararsız kaldım.

ben dün palette çikolata kahveye boyadım saçımı, kendi saç rengim açık kahveydi. ama açıkcası renk olarak biraz pişman oldum çünkü koyu oldu rengi siyah gibi yani görenler siyaha mı boyadın diyorlar. 25 dk beklettim saçımda da yani ama bilmiyorum... açılır mı yıkadıkça o koyuluğunu atar mı sizce kızlar nolur bişi söleyin. keşke açık kahveyle falan karıştırıp boyasaydım.

üzülme canım ilk boyandığında açık kahve de siyahtan farksızdı bende.bi hafta geçince kahve kahve durmaya başladı.sen de beklersen biraz katalogta gördüğün renge gelicektir.

CAnım mutlaka ıstedgın rengın bı kac ton acıgını al helede kahve cıkolata gbı renkler tamamen sıyah yapıyor sacı sositososito

ben saçımı çok açık sarıya boyadım ilk boyamamda yeşil yansımalar vardı sonradan gitti ama şimdi üstüne kahve köpüğümü yoksa sıcak çikolatamı yapsam diyom aslında içimdan platin sarısı geliyo ama saçlarım seyrek ve dökülüyolar neyapsam bilemedim. Saçımı dipleride geldi. tenim beyaz kızlar yardım edin çok kararsız kaldım.

bi kuaföre gdp yaptr bence

palettenin 5 numara ve aşağısı çok koyu oluyor canım. haberin olsun. ben bir ara sıcak çikolataya boyamıştım simsiyah oldu şimdi açmaya çalışıyorum.

kızlar boyalarda isimler maalesef çok yanıltıcı oluyo..isim diil numaralara bakmak lazım..uzun uğraşlar ve yanlışlar sonucu öğrendim artık bunu...5 ve altındaki numaralar saçınız da koyuysa oldukça koyu tutar...

X