Cilt Bakımı Ürünleri forever living bitkisel ürünleri kullanan arkadaşlar var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Beyin tümörüne kimyasal ne olduğu belirsiz ürün mü öneriyorsunuz Allahtan korkun Nurumsun33 Nurumsun33 . Mune Mune insanları yanlış ve tehlikeli yönlendirme ve reklam var yetişşşşş

önce "yeni üye" forever living yazmış
hemen 2-3 "yeni üye"den destek gelmiş
reklam yapmaya çalışılırken eski üyelerin araya girmesiyle reklam tam yapılamamış :confused:

bu ürünü ilk defa bugün facebook'ta şu yazıda gördüm:

Merhabalar
İsmim Serdar Hakan ÇİFTÇİ. 46 yaşındayım. Evliyim. 20 yaşında ikiz kızlarım var. GATA mezunuyum. Tıp doktoruyum ve halen hekimliğe aktif olarak devam etmekteyim. Sağlıkla ilgili yazılanları okuduğumda gördüm ki; çok fazla bilgi eksikliği ve kavram kargaşası var. Burada konuşulanlara ayrı ayrı değil, genel olarak cevap vermeye çalışacağım. Öncelikle Tıp Fakültelerimizde besin tamamlayıcılarıyla ilgili bir ders okutulmadığından, Türkiye deki doktorların %95 i Doçent - Profesör de olsalar, balık yağı, polen, arı sütü gibi ek besin maddelerini ve kullanım alanlarını bilmemektedirler. Geri kalan %5 ise tıbbi çalışmalarda veya yurt dışı kongrelerde tesadüfen bunlarla karşılaştığı için bilir ama onlar da nerelerde ve ne dozda kullanılacağını bilmezler. Burada suç biz doktorlarda değil; Türkiye deki Tıp eğitimindedir. Yurt dışındaki hekimler bu tür ürünleri bilmekte ve tamamlayıcı tıp olarak kendileri de dahil herkeste kullanmaktadırlar. Aksi takdirde Türkiye de hiçbir vicdanlı doktor, 9 tane balık yağıyla romatoid artriti, aloe vera ve propolisle reflü, gastrit ve ülseri, aloe vera, propolis ve balık yağıyla astımı, balık yağı, B12 ve folik asitle psikiyatrik rahatsızlıkları, balık yağı ve argiyle damar tıkanıklıklarını, ginsengle migreni, polen ve pomesteen le kansızlığı, aloe vera, polen, fields of greens ve balık yağıyla şekeri, 6 tane besin tamamlayıcısıyla kanseri vurabileceklerini bilselerdi, kullanmazlar mıydı ? Onca insan kilo problemiyle boğuşurken, zayıflatıp sağlıklarına kavuşturmazlar mıydı onları ? Tabiki kullanırlardı ve tabiki kavuştururlardı. Meslektaşlarımın bu tür ürünlere olumsuz tepki vermelerinin altında sadece bilgi eksiklikleri değil; sağlığı paraya dönüştürmeye çalışan, tıpta ŞARLATAN dediğimiz ucube yaratıkların piyasadaki engellenemeyen varlığı da yatar. O yüzden bir hekime balık yağını, polen ya da propolisi sorduğunuzda, “Bırak bu saçmalıkları, sen doğru beslenmene bak” cümlesini duyarsanız şaşırmayın. Çünkü onlar besin maddelerinin besin değerlerini yitirdiğinin, bitkilerin genetik yapılarıyla oynandığının ve hastalıkların altında yatan nedenlerin yine bu mevcut tüketilen besin maddelerinin olduğunun farkında değiller ! Gelelim doğru bilgilere: Bitkisel omega 3, asla hayvansal omega 3 ün yerini tutmaz. Yani ceviz, ıspanak, semiz otu yiyerek bu iş olmaz. Balık yağı doğumdan ölüme kadar herkesin düzenli ve devamlı kullanmak zorunda olduğu, en önemli ek besin maddesidir. Türkiye deki meslektaşlarım bilmeseler de, dünyada en çok bilinen ve üzerinde en fazla tıbbi çalışma yapılmış (2.400 den fazla çalışma var) maddedir üstelik Omega 3. Tıbbi olarak 4 özelliği vardır balık yağının 1-Antiinflamatuar = İltihap giderici 2-Antioksidan = Temizleyip yenileyici 3-Antitümöral = Kitle engelleyici 4-Antiaterosklerotik = Damar sertliğini, daralma ve tıkanıklıkları önleyici Amerika dan İngiltere ye, Avustralya dan Almanya ya kadar her.....................................................................Benim ailemde ve kendimde kullandığım balık yağı, somon, sardalye ve uskumru gibi soğuk deniz balıklarının gövdesinden elde edilmekte. 150 ülkede denetlenmiş ve o ülkelerde satılan bir balık yağı ayrıca. Üretimiyle ilgili danışman hekimleri ise, Tıp tarihinde “Balık yağının babası” diye bilinen, ilk defa Eskimo çalışmalarını yapmış, Grönland eskimolarının kalp krizi geçirmediklerini ve sürekli somonla beslendiklerini bulan, 300 den fazla tıbbi çalışması olan Prof.Dr.John Dyerberg. 60 lık kapsülünün müşteri satış fiyatı 83 tl. ............................................................Umarım yazdıklarım biraz olsun sizleri aydınlatmıştır. Ben bir hekim olarak, bu yazıyı yazmakla vicdani sorumluluğumu yerine getirmiş oluyorum. Fakir ya da zengin hiç kimsenin bebeğinin ya da ailesinin hayatı, diğerlerinkinden kıymetli değildir ve herkesin doğru bilgiye ulaşma hakkı vardır !

be kardeşim, memleketimdeki tüm doktorlar aptal, cahil eğitimsiz de bir sen mi akıllısın?
Türkiye'deki doktorların %95 i ek gıdaları bilmiyormuş (profesör de olsalar!) kalan %5 de ne kadar kullanılacağını bilmiyormuş!
oysa yurtdışında tüm doktorlar biliyormuş!

daha da önemlisi Türk doktorları "besin maddelerinin besin değerlerini yitirdiğinin, bitkilerin genetik yapılarıyla oynandığının ve hastalıkların altında yatan nedenlerin yine bu mevcut tüketilen besin maddelerinin olduğunun farkında değiller !" miş!!!!!!!!!!

bi bu Serdar Hakan Çiftçi biliyormuş tüm bunları, bi o farkındaymış! çok akıllıymış çok!

şu metni yazarak beni 5 yaşında çocuk yerine koymaya çalışan bir adama, hem beni bu denli aptal zannettiği için uyuz olurum, hem de zerre kadar güvenmem!:KK12::KK12:

Bir de utanmadan bizim doktorlara b.k atmış utanmaz herif.

Türk doktoru bilgide de pratikte de Avrupalı meslektaşına tur bindirir. Asla Alman doktora ciddi hastalıkta güvenemem çünkü klinik tecrübeleri az, bizim günde 356875332 hasta bakan doktorunkiyle boy ölçüşemez. Bu yazıyı yazan doktor!a da yazıklar olsun.

Türk doktoru bilgide de pratikte de Avrupalı meslektaşına tur bindirir. Asla Alman doktora ciddi hastalıkta güvenemem çünkü klinik tecrübeleri az, bizim günde 356875332 hasta bakan doktorunkiyle boy ölçüşemez. Bu yazıyı yazan doktor!a da yazıklar olsun.
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Türkiye deki her doktora ayni şeyi söyleyemem ama ben diyetisyene gittim ve balık yağı asla kullanma Dedi ama şu da bir gerçek balık yağı hafıza kaybından tutunda kalp damar ve kitle oluşumlarını bile engelliyor ve daha sonra kullandım ve cok iyi geldi bunu reklam yapmak icin söylemiyorum ama foreverin Nobel ödülü almış balık yağı cok cok iyi tabi seçim meselesi ama ne yazik ki her doktor gerektiği kadar ilgilenmiyor

Türkiye deki her doktora ayni şeyi söyleyemem ama ben diyetisyene gittim ve balık yağı asla kullanma Dedi ama şu da bir gerçek balık yağı hafıza kaybından tutunda kalp damar ve kitle oluşumlarını bile engelliyor ve daha sonra kullandım ve cok iyi geldi bunu reklam yapmak icin söylemiyorum ama foreverin Nobel ödülü almış balık yağı cok cok iyi tabi seçim meselesi ama ne yazik ki her doktor gerektiği kadar ilgilenmiyor

Ürünlere de mi artık Nobel ödülü veriliyor? Balık yağınız fizikçi falan mı?

Taze balık yemek varken neden ne olduğu belirsiz ürünler kullanayım???

yaw balık yağı nobel alır mı?
nobel ödülü alan, bu firmanın sadece "danışmanımız" dediği, balık yağından çok alakasız bir konuda 2 arkadaşıyla birlikte nobel kazanan Ferid Murat, yıl 1998
benim eskiden çalıştığım büyük, kurumsal bir firma da konusunda uzman ünlü bir kişiden, bir konuda ayda 1 günlük danışmanlık alır, her konuda "bizim danışmanımız" diye lanse ederdi.

haaa 2015'de Aziz Sancar da Nobel ödülünü aldı. (tabi bu firmayla alakası yok)

Aziz Sancar, (d. 8 Eylül 1946, Savur), Türk akademisyen, biyokimyager, moleküler biyolog ve bilim insanı.[1][3]

SİZ ne kadar gereksiz yorumlar yapıyorsunuz herkesin ne yiyip yememesi sizi ilgilendirmez o kadar bilgin varsa yazık sana buralar da harcan ma valla herseye bir yorum yapma her konuya olumsuz cevap sorunun neyse git onu coz burdan ona bu a sataşma

Kuzum sen ne sacmaliyorsun yaaa ben satmiyorum reklamda yapmiyorum evet kimse istemez annesinin hasta olmasini biz 4 senedir o koca koca profralara 800 tl verip muayne ettirdik istanbul ankara geze geze "ya amelyat olcak ama ben yapamam yuzde98 masada kalir amelyat olmazsa 2yil icinde felc kalir" cok sukur annem cok iyi ne idigu belirsiz diosun yaaa ben yurtdisinda duydum bu urunu senin ictigin o aspirin veya bas agrisi haplarinin bi icerigine bak bakalim sonra gel konus... ben annneme asla ona zarar verecek seyi asla yapmam.. keske daha once tanissaymisiz birileri soyleseymis die soyluyorum belki ihtiyaci olan olur... ayrica seninde 2gun sonra ne olcaginin garantisi yok.. istersen insanlarin yasadiklarini reklam gibi ucuz bisi icin ucuzlastirma..
Beyin tümörüne kimyasal ne olduğu belirsiz ürün mü öneriyorsunuz Allahtan korkun Nurumsun33 Nurumsun33 . Mune Mune insanları yanlış ve tehlikeli yönlendirme ve reklam var yetişşşşş

Merhaba arkadaşlar, Forever Living üyesiyim fakat pasif üyeyim sadece kendime alışveriş yapıyorum. kesinlikle satıcısı değilim. Bunun dışında alternatif organik ürünleri ve firmaları da araştırma ve deneme aşamasındayım. Bu yüzden sadece kullandığım ürünler hakkında bilgi vereceğim. ve tekrar ediyorum kesinlikle satıcı değilim sadece kullandığım ürünler hakkında bilgi vermek amaçlı bu yazıyı yazıyorum.

Forever Living Aleo Vera Diş Macunu: Kullandığım en sık ürün budur sanırım. diş hassasiyetimi azaltmıştır. İçerisinde florür olmadığını iddia ettikleri için ilgimi çekmişti. Beyazlatma ve temizleme konusunda oldukça memnunum. Bu ürünün ülkemizdeki bir kaç üniversitenin laboratuarından başarıyla geçtiğini duydum(!). Neyse sonuç olarak diş macunundan çok memnunum.

Forever Living LİPSTİCK: Bu ürün annemlerin evinde küçük eczane olarak tanınır. Hemoroid gibi bir rahatsızlığım yok. fakat irritabl bağırsak sendromum olduğu için kabızlık dönemlerinde de, ishal dönemlerinde de Anüs ün çıkış noktasına sürüyorum ağrı,yanma vs - 15-20 dk içerisinde yok oluyor. Bunun dışında kanamayı durdurucu özelliği olduğunu okudum küçük yara ve kesiklere uyguluyorum en önemlisi uçuklara uyguluyorum gayette memnunum. Birde arı, böcek sokmalarına yanımda herhangi bir ilaç olmadığında uyguluyorum bu konuda da memnunum. Lipstick olrak bana fazla yağlı geliyor dudaklarıma nadiren yatmadan önce nemlendirmek için uyguluyorum. Rutin olarak uygulamıyorum. içerisindeki jojoba yağı dudaklarımda rahatsızlık hissi veriyor. Fakat ben normal yaşamtımda da sadece çıkmayan mat rujlardn kullanan biriyim o yüzden bu nokta da karar sizin.

Forever living OMG 3: Kışın düzenli olarak 2 ya da 3 ay boyunca kullanırım. Kilo verme süremde de kullandım. Bunun sebebi damarlardaki tıkanıklıklari giderdiği, balığı çok sık tüketmediğim ve zihnimin yoğun çalışma temposuna iyi gelip rahatlattığı için kullanıyorum. Bu marka olmasaydı da omg 3 arayışına girip bu tarz bir ürün kullanırdım. İçerisindeki maddelerin sinir sistemine iyi geldiğini araştırarak yayınlanan çeşitli makalelerde okuyarak kendim buldum. Bu yüzden omg 3 ün sadece bu marka için değil güvenilir başka bir marka biliyorsanızda oradan temin edip kullanmanızı tavsiye ederim. Bana kilo aldırmadı. ya da eksiltmedi. Bu konuda herhangi bir durum gözlemlemedim.

Forever Living Beden İnceltici, Diyet ürünleri vb : Bu ürünleri hiç kullanmadım. Zayıflamanın bu tarz ürünler ile değil sağlıklı bir diyet ve size uygun egzersiz programıyla gerçekleşeceğini düşünenlerdenim. O yüzden o zayıflatıyor bu zayıflatıyor diye hiç bir ürünü farklı markalarda da kullanmadım.

Forever Living B12: Yoğun saç dökülmesi, yorgunluk, halsizlik,kısmen depresyon hali, kulak çınlaması hissettiğim bir dönemde doktora gittim ve bana BENEXOL yazdı. B12 vitaminiymiş bir süre onu kullanım fakat uzun süre kullanacaksam daha bitkisel bir ürüne yönelmem gerektiğini düşünerek FL B12 sini 2 ay kullandım. Tüm belirtiler yok oldu tekrar B 12 vitamin ölçümlerinde b12 vitaminim gayet yüksek ve kendini sabitlemiş çıktı doktor daha fazla kullanmama gerek olmadğını belirtti. Tabi bunu kafama göre yapmadım.Test sonuçlarım üzerine doktora danışarak kullandım.

Forever Living Aloe Vera Gel: Bu ürünü yara, yanık çizik vs olduğu zaman kullanıyorum oldukça sakar biriyim o yüzden çok ihtiyacım oluyor. Ha evinizde bu bitkiyi yetiştiriyorsanız onun içindeki jeli yara,yanık vs olan yere sürerseniz aynı etkiyi alacağınızı düşünüyorum.

Forever Living Polen ve Propolis: Bu ürünleri yoğun grip ve hastalık halinde kullanıyorum. Yukarıda bahsettikleri gibi doğal antibiyotik diyorlar fakat ben vitamin desteği olarak görerek kullanıyorum. Fakat grip dönemlerinde Forever ın Ekinezya Kapsülü var kesinlikle çok ama çok işe yaradığını ve dinç tuttuğunu söyleyebilirim. Bunun yerine çayını demleyip içmekte bir seçenek mi evet seçenek ama ben hem çayını içip hem kapsülünü kullanıyorum ve memnunum.

Kullandığım ürünler bu kadar kozmetik ya da cilt bakımı ürünlerine hiç girmedim ve kullanmadımda. Kullandıklarımdan şimdiye kadar oldukça memnunum.

forever living bitkisel ürünleri kullanan arkdaşlar var mı?

Merhaba ben forever kullanicisiyim ve çocuklarımda da faydasını göruyorum.ve onunla tüm aileme de oneriyorum .şu an forever ailesi olduk.

Yeterki ürünleri dedikleri şekilde düzenli kullanin.

Gerçekten Forever muadili olmayan bir marka
Amway lr
Herbalife... Market ürünü boşa zaman harcamayın

Ürünlere de mi artık Nobel ödülü veriliyor? Balık yağınız fizikçi falan mı?

Taze balık yemek varken neden ne olduğu belirsiz ürünler kullanayım???
İyi günler.
Her balık yağı kapsülü değil tabiki .
Forever arctic sea özel olarak hazırlanmış ve jelatini dahi balık kilcigindan yapılmıştır.
Sığır ya da domuz jelatini değildir
Firmanın reklami o yüzden bundan yarar görenler yapıyor çevrelerine.
Eğer balık hali sahibi değilseniz ya da norvecten OMEGA 3 deposu yağlı balık getirtebiliyorsaniz ne ala onu kullanabilirsiniz tabiki..

Arkadaslar bir markayi ovmek veya yermek icin degil kesinlikle yasadigimi anlatiyorum ben foreverla ilk zayiflama urunleri sayesinde tanistim.. 18 kilo verdim.. bildiginiz su sozum ona elma krom vs vs haplar herbal (ciddi bas agrisi ve kabizlik yapti) bir cok mama tarzi urunleri kullandim azcik verdim kat ve kat aldim.. foreveri 1 senedir kullaniyorum... benim bunyem cok hasastir hemem yan etki gostermesine ragmen forever livingdw sifir yanetki gosterdi.. baktik diger rahatsizlikalr icinde gida takviyeleri var annem icin diz sivisinda azalama var kadincagiz kullanmadigi ilac kalmadi merdiven cikarkwn cok zorlaniyor veee dizine ignelermi yaptrmadi fizik tedaviyemi gitmedi sonucumuz husrandi.. anneme bu mor sisesi var onu anne vitamin die icirdim tadi kotu zorla icti :) 1ay sonunda merdiven cikmakta zorlanan annem merdiven cikar oldu en.onemlisi dizleri cok agriyan annemin artik dizleri agrimaz oldu boyle bir etki gorunce beyin timoru var omega 3e basladik ve hem zayifladi hemde timorden ani ruh degisimleri aglamalar gulmeler oluyordu kalmadi diyebilirim. Biz ailecek foreverdan cok memnunuz

Öncelikle çok geçmiş olsun.Forever bizim de ailemiz için vazgeçilmez her animizda yanımızda.
Muadili olmayan ve kullanmadan insanların farkı anlayamayacağı bir kalitede ürün sunuyor

arkadaşlar 16 yaşında oğlum var 11.sınıfa gidiyor,5 yıldır hiperaktivite ve dikkat eksikliği tedavis görüyo ama sonuç alamadım,oğlumun dikkati oldukça tez dağılıyo hiç ders çalışmayı sevmiyo bu nedenle bi arkadaşıma tesadüş bunları anlatırken bana forever ürünü önerdi omega 3 arı sütü, buürünkeri kullanan benim gibi şikayeeti olan varmı hiç yardım ederseniz sevinirim

İyi günler.forever bilim adamlarıyla çalışan bir firma.turkiyede de Cerrahpaşa tıp fakültesi profesyonel Okan yıllar firma ürün eğitimleri vermektedir.

Bu nedenle arısütü ve OMEGA çocuğunuz için harika ürünler

Oxford üniversitesi de bu konuda çalışmaları var bakabilirsiniz

Ayrıntılı bilgi yine verebilirim diğer sorularınız için.

Merhaba arkadaşlar. Forever ürününü panik atağıma,hem sakinleştirici hem sinir besleyici olarak önerdiler. kısacası ruhsal hastalık için.propolisini,aloa vera çayını,meyve suyu gibi bi içeceği varmış 4-5 ilaç bir arada,ürünü ilk defa duydum markayıda.endişeliyim açıkçası, 4 yıl önce kanser atlattım şuan çocuk yapmayı düşünüyorum bunları etkilermi, yan etkisi varmı, kullananlar tavsiyelerini yazarsa çok sevinirim. karar veremiyorum

Geçmiş olsun.eger bu ve benzeri sağlık sorunlarınız varsa forever dan yarar gören yakinlarim var.size de faydası olur eğer önerildiği şekilde kullanırsanız düzenli şekilde. Ayrıntılı bilgi verebilirim yine isterseniz

X