Sayfa: 4/12 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
Toplam 117 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: forever living bitkisel ürünleri kullanan arkadaşlar var mı?

1. Konu Sahibi : naz3434 #31
    Alıntı nice89 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaşlar üyelik ücreti ne kadar bileen var mı
    200 tl ürürün alınca üye olabiliyosun

2. Konu Sahibi : naz3434 #32

Ufak bir soru ? zayıflama ürünlerini kullanan varmı?

ben zayıflama amaçlı forever lean ve royal jelly kullanıyorum ama çok endişeliyim.içmeyi bırakınca verdiğim kiloları tekrar geri alırsam diye.bu konuda bilgisi olan ,bu ürünleri kullanıp işe yaradığını gören varsa beni bilgilendirirse sevinirim

3. Konu Sahibi : naz3434 #33
    Alıntı nsnnhr kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ben zayıflama amaçlı forever lean ve royal jelly kullanıyorum ama çok endişeliyim.içmeyi bırakınca verdiğim kiloları tekrar geri alırsam diye.bu konuda bilgisi olan ,bu ürünleri kullanıp işe yaradığını gören varsa beni bilgilendirirse sevinirim
    Biraz geç bir cevap olacak fakat en azından diğer merak eden kişilere faydası olur düşüncesiyle yazmak istedim.

Verilen kürünüz eksik verilmiş. Forever lean 'i kullandım hala kullanıyorum. Kilo sabitleyici olarak kullanılıyor. Yediğiniz yemekler yağ depolamıyor. Arı sütü genellikle zayıflama için verilmiyor zayıflarken yüzün çökmemesi ve enerjili olabilmek için veriliyor. Aloe vera Gell , sarı kutu içeçek ve polen lean ile birlikte kullanılırsa ve verilen programa uyularak kullanılırsa gerçekten kalıcı kilo verşlebiliyor. Amaç ilk 3 gün ödem atmak sonraki haftalar yağ yakmak. Bu yğzden doğru bir program kesinlikle.

Ben kullandım ve sonucunu sevinçle gördüm.

Önceleri inanmak güç geliyordu fakat kullandıkça gördüm ; forever ürünlernii , dogru zamanda doğru insan tavsiyesiyle kullanıldıkça bu üründen memnun kalmamak mümkün değil. Çünkü gerçekten ürünler harika.

4. Konu Sahibi : naz3434 #34
    merhaba arkadaşlar

Balıkyağı ile ilgili şöyle bi yazıyla karşılaştım. yazı içinde Dr Ömer Çelakılıda dinleyince etkilenmedim deil

Omega 3 Hayat Kurtarır! |

5. Konu Sahibi : naz3434 #35
    Alıntı turker kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    mrh.bizim çocuğumuz olmuyor bunun için bir öneriniz varmı zübeyde
    Bununla ilgili ciddi sonuçlar alınıyor. Hangi şehirdesiniz ?

6. Konu Sahibi : naz3434 #36

hıc begenmedım

valla yok bır fısfısı varmıs ondan aldım.. bacaklarımda yaralar vardı ıyı gelır dedıler propolis krem aldk fıss yok. dıs macunu sonra dudak nemlendırıcısı koltuk altı roll on yaa bır tanesını bıle begenmedım tek bır tane sabunu vardı yesıl renkte banyoda kokusu ferahlıgı cok hosuma gıttı o kadar. koltuk altı roll onda amway harıka. foreverı suruyom suryom zerre kadar ter kokumu engellemedı. parama yazık sımdı yaz geldı hemen amway ıstedım arkadastan

7. Konu Sahibi : naz3434 #37
    bende forever living distribitörlerindenim arkadaşlar ürünler hakkında detayıl bilgi veririm isteyen olursa şimdilik şunu belirtmeliyimki tamamen bitkisel ve kesinlikle düzenli kullanımlarda inanılmaz sonuçlar alınıyor tam 5 yıldır bu işin içindeyim hem kullanıyorum hem satıyorum ve daha kimseden bir şikayet almadım bilginize dediğim gibi sorularınız olursa cvplarım

8. Konu Sahibi : naz3434 #38
    sanırım amvay distribitörlerindensin bu kadar ürünleri kullanıpta memnun kalmamak imkansız garanti ederim bunu yani bende amvayın eski distribitorlerindenim ama daha hiç kötüleme gereği duymadım ürünlerini memnun kaldınmı dersen istersen ballı sabunun cildimi ne hale getirdiğinden hiç bahsetmeyeyim istersen bunu yapma bırak insanlar bilgi alsınlar hangisi akıllarına yatarsa onu kullansınlar biryerde yer yapmak için başka bir yeri yıkmaya hiç gerek yok tamamen yardım amaçlı ürüler hakkında bilgi veririm o kadar

9. Konu Sahibi : naz3434 #39
    Alıntı elfidaaa kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bende forever living distribitörlerindenim arkadaşlar ürünler hakkında detayıl bilgi veririm isteyen olursa şimdilik şunu belirtmeliyimki tamamen bitkisel ve kesinlikle düzenli kullanımlarda inanılmaz sonuçlar alınıyor tam 5 yıldır bu işin içindeyim hem kullanıyorum hem satıyorum ve daha kimseden bir şikayet almadım bilginize dediğim gibi sorularınız olursa cvplarım
    arkadaşım merhaba,
    Bende forever lıvıng ın göz altı kremını aldım, ince mimik çizgilerim vardı, arkadaşım bu işi yapıyordu sordum çok methetti.Hatta dudak lipsiyle kullanınca çok etkı ediyor dedi. 2 Haftadır kullanıyorum bir ışıltı var göz çevremde evet ama sence kırışıklıklara bir faydası olur m? ne kadar sürede etki eder bir fikrin var mı? 5 senedir yapıyorum demişsin ya yardımcı olabılırsın diye düşünmüştüm teşekkürler şimdiden

10. Konu Sahibi : naz3434 #40
    Merhabalar bana forever livingin Gingko plus ürünü lazım. İstanbuliçi kargoyla gönderebilicek olan var mı aranızda. HAvale ve kargo şeklinde elime geçerse çok makbul olu.r pm bekliyorum

Sayfa: 4/12 İlkİlk ... 23456 ... SonSon