Cilt Bakımı Ürünleri forever living bitkisel ürünleri kullanan arkadaşlar var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ürünler harika! ben de bağımsız distiribitörlüğünü yapıyorum. ilgilenenler olursa benimle irtibata geçebilirler

arkadaşlar ben 4 senedir süpervisor um bilgi almak isterseniz yada kayıt için yardımcı olabilirim.asla ve asla pişman olmayacağınız tek ürünleri foreverda bulabilirsiniz önemli olan düzenli kullanma ...

daha fazla bilgi için inceleyiniz.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
iyiki cevap yazmısım çok mutlu oldum ailemize buradan gorup gelen 4 kişi daha katıldıı okadar güzel insnlarki iyi ki tanımısım..arkadaşlar face sayfamı inceleyin sizlerede yardımcı olalım ....sağlıklı günler herkese..

baska katılmak isteyen yokmu ? birde ankarada olup seminere davet etmek istediklerim var ankaralıları goreyim :):21::21::KK55::KK55::KK16:

arkadaşlar forever living gerçekten harika ürünlerdir seminerlere katılın ve kendi gözlerinizle görün izmirdeki arkadaşlara yardım ve yönlendirme yapabilirim..

Arkadaşım yeni takım arkadaşları arıyoruz düşünürsen benimle iletişime geç.

Son düzenleyen: Moderatör:
folover living e sizde katılmak istiyorsanız t.c. nurdan ercan diye face den ekleyin görüşelim yer önemli değil yeni ekip kuracağız

Merhaba arkadaşlar, zayıflama ürünleri hakkında bir şeyler yazmak istiyorum. Farklı iki temsilciyle görüştüm. Birinin tavsiye ettiği ürünleri diğerine gösterdim. Bunlar yanlış ürünler olmuş dedi farklı ürünler tavsiye etti. Daha tecrübeli olanın dediği ürünleri aldım: garcinia plus, lean, blossom tea, aloe vera gel. Bunların kullanımını ikisi de birbirlerinden farklı tarif ettiler. Ben çok tereddüt ettim hatta geri vermeyi bile düşündüm. ama kilo verme sürecine başlamam için bir şeylere ihtiyaç duyuyorum ve kullanmaya karar verdim.

Kitapçığını incelediğimde (ürünlerle birlikte geldi), zayıflama kürü olarak clean9 diye bir set gördüm. Bana neden bunun tavsiye edilmediğini anlamadım. Tutarsızlıklar çok canımı sıktı. ürünün üzerinde yazanla bana önerilen kullanım şekilleri farklı! Ben tabii önerilen şekilde kullanıyorum. Yazayım da bana forever cılar bi yorum yapsınlar.

Aloe ver gel- sabah öğle akşam yemeklerden hemen önce 1 kahve fincanı
Garcinia sabah öğle akşam yemeklerden yarım saat önce (ilk 3 gün 2 şer adet) 1 er adet
Lean tam yemek esnasında sabah öğle akşam birer adet
blossom tea, 1 litre suya demlenip gün boyu içilecek.

Yeme içme konusunda bana ilk üç gün şunlar önerildi:

Et yeme, sabah sırf yağsız süt iç belki yumurta akı yenebilirmiş.

bol yeşillik, çiğ yada haşlanmış sebze ye,

2 litre su iç

yoğurt, süt, peynir az yağlı olarak yenebilir.

Ben uygulamaya başladım. Bu üçüncü günüm. Gelişmeleri buradan yazacağım. Zayıflama ürünü almak isteyenler tamamen tarafsız olarak yazacaklarımı takip edebilirler.

Hala hiç kimseden yorum gelmemiş. Aynı şekilde kullanmaya devam ediyorum. Bugün dördüncü günüm artık yağsız olarak beyaz ve kırmızı et tüketmeye başladım. Protein gerçekten tok tutuyor.

ayak mantarı için bir ürünü var mı?
bir de siyah noktalara karşı olan epiblac diye bir ürünü varmış kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirebilir misiniz?
bir tane daha, hemoroid için bir ürünü var mı, daha önce bunun için dudak lipsinin kullanıldığını duymuştum bunu deneyen var mı?
Ayak mantarı için ürünümz var size yardımcı olabilirim

ben 2003 yılından beri bu ürünleri kullanıyorum. iki kızımda da etkileri ortada kızımın dikkat eksikliği tedavisinde vazgeçilmez ürünlerimiz var.özellikle omega arı sütü...ve bu ürünlerin belgeleri doktor tavsiyeleri ortada düşünecek birşey yok bence kullanmak için....
merak edeceğiniz birşey olursa sorabilirsiniz

bende kullandım güneş kremi, propolis krem, dudak kremi. balık yağı bikaç ürün daha var çok memnunuz ailecek :) güneş kremi yaz kış kullanıyorum çok güzel. hassas cildim çok iyi geliyo. propolis krem yaralar için çok iyi. diş macunu var normalde diş macunlarını yutmak çok zararlıdır ama bu çok doğalmış yutarak mide ekşimesinde bile kullanılıyor. deneyin bence. baya sorunlarımıza iyi geldi çok seviyoruz biz :)

ben 2003 yılından beri bu ürünleri kullanıyorum. iki kızımda da etkileri ortada kızımın dikkat eksikliği tedavisinde vazgeçilmez ürünlerimiz var.özellikle omega arı sütü...ve bu ürünlerin belgeleri doktor tavsiyeleri ortada düşünecek birşey yok bence kullanmak için....
merak edeceğiniz birşey olursa sorabilirsiniz

merhaba, dikkat eksikliği denince dikkatimi çekti. dikkat dağınıklığı içinde ürünleri var mı? ve gerçekten faydalımı? benimde oğlumda dikkat dağınıklığı teşhisi kondu ve ilaç verildi.

Arctic sea kullanan var mi omega.... satis yapanlar degilde kullananlar yorum yaparsa sevinirim...kixima kullanacağım 13 aylik

Arctic sea kullanan var mi omega.... satis yapanlar degilde kullananlar yorum yaparsa sevinirim...kixima kullanacağım 13 aylik

merhaba , satıs yapmıyorum ama satan cok yakın bı arkadasım var . kendısı ve bır kac arkadası kullanıyor cokk memnunlar bende kullanmaya baslamayı dusunuyorum .
:KK3:

Arkadaslar merhaba ben forever living ile yeni tanistim acikcasi bee propolis diye bir urununu almis annem cok israr etti kullanmam icin ben de boylelikle tanismis oldum... Gercekten memnun kaldim urunden.. Acaba zayiflama urunlerini de kullanayim mi diye dusunuyorum ama acikcasi biraz cekiniyorum hap benzeri seyler kullanmaktan... Olumsuz yorumlari da gorunce iyice cekindim acaba sagliga bir zarari olur mu diye

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X