Cilt Bakımı Ürünleri forever living bitkisel ürünleri kullanan arkadaşlar var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Urun satici arkadaslardan degil de gercekten zayiflama urunlerini kullanan arkadaslardan yorum bekliyorum :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

satış yapan bır arkadaşım bu konuda cok ıddealı . detayşı bılgı ıcın gorusmenıze yardımcı olabılırım ıstersınız

gecen gun bu urunlerı kullanan , bır hastanede radyolojı alanında calısan bır kısıyle gorustugunu , kısının bu sayede kılo verdıgını hastanede calıstıgı ıcınde haftada bır genel kontrollerını yaparak sağlıklı sekılde zayıfladığını soyledı . ıstersenız arkadaşımla gorusmenıze yardımcı olabılırım

ben hem temsılcı hem kullanıcıyım .soru ve sorunlarında yardımcı olabılırım ınsallah :)

gecen gun bu urunlerı kullanan , bır hastanede radyolojı alanında calısan bır kısıyle gorustugunu , kısının bu sayede kılo verdıgını hastanede calıstıgı ıcınde haftada bır genel kontrollerını yaparak sağlıklı sekılde zayıfladığını soyledı . ıstersenız arkadaşımla gorusmenıze yardımcı olabılırım

Cok tesekkur ederim yardiminiz ve de yorumunuz icin.. Urunlerine bakip tekrar sizle irtibata gecerim ins :)

ben hem temsılcı hem kullanıcıyım .soru ve sorunlarında yardımcı olabılırım ınsallah :)

Ya genelde hep sole seler duyuyorum: urunleri kullaninca evet kilo veriliyo ama birakinca verdiginden daha fazlasini geri aliyosun falan diyolar... Aklim karisti benim de :/

canım zaten açıkça söylemek lazım duzenlı bı prıgramın olacak . yanı dıger fırmalarınkı gıbı bız yıyıp ıcıp yatıcan ama urunler sayesınde kılo verıcen vaadınde bulunmuyoruz .:KK1::KK52: kılo vermene yardımcı olacak urunlerle bırlıkte duzenlı egzersızlerın ve yedıklerınede dıkkat atmen gerecek . onun dışında kullacagın urunler zaten sadece kılo vermen ıcın deıl sağlıklı bır yasam ıcınde yardımcı olacak sana .

Ya genelde hep sole seler duyuyorum: urunleri kullaninca evet kilo veriliyo ama birakinca verdiginden daha fazlasini geri aliyosun falan diyolar... Aklim karisti benim de :/

meraba benim annemde zayıflama ürünlerini aldı ama daha kullanmaya başlamadı.
kilo verdikten sonrada kiloyu sabit tutacak ürün varmış onu alacak.yani ne kilo verecek ne alacak

forever ürünlerini kesinlikle tavsiye ederim.kendinizdeki farkı göreceksiniz.soru ve tavsiyeler için ayrıca ürün alımında uygun fiyata yardımcı olabilirim arkadaşlar.özelden ulaşabilirsiniz

zayıflama için değil de bağışıklık sistemim için arı sütü kullanmaya başlayacağım siparişi verdik aloe vera ürünlerini daha önce de kullanmıştık hakkında birçok söylenti çıksa da benim güvenim tam çünkü babam bu konuda epey bilgili tekrar kullanmaya baslıayacağız işte

Arkadaşlar forever ürünlerinin hem temsilcisi hem de kullanıcısıyım...soru ve uygun fiyata sipariş için ben buradayım...:-)

merhaba kızlar forever living urunleriyle ilgili tum merak ettiklerinizi sorabilirsiniz 250 cesit urun ve bir cok urunun alternatif kullanislari hakkinda detayli bilgi verebilirim ister buradan isterseniz mail adresimden duyguyana@ gmail.com

bagisiklik sisteminiz icin ari sutu yanlis bir urun kilo almaniza sebep olabilir bunun yerine forever immblend kod 355 kullanmalisiniz

Meraba. Ben de foreverin sabunu ve diş macununu kullanıyorum.sabundan da macundan da memnunum ancak macunu bazen tembellik edip günde bir kez kullandigimda bi işe yaramadigini açıkça söyleyebilirim günde iki kez kullanmalısınız.sabun konusunda ise lekeleri gerçekten geciriyor karma bir cilde sahibim lekeler geçsin ve gözenekler kapansın diye sabunu kopurtup direk yüzüme sürüyorum yani kalıp halinde.2 haftadır gayet iyi bi şekilde devam ediyordu ancak son ggünlerde yanaklarim kizartmaya başladı bi kızarıklık var ki çok fena.bunu yanaklarimin kuru olmasina bagliyorum umarım dogrudur

merhaba kızlar forever living urunleriyle ilgili tum merak ettiklerinizi sorabilirsiniz 250 cesit urun ve bir cok urunun alternatif kullanislari hakkinda detayli bilgi verebilirim ister buradan isterseniz mail adresimden duyguyana@ gmail.com

Merhabalar,

İki konuda bilgi almak istemiştim sizden?
Öncelikle yoğun bir tempo içerisindeyim. Hem enerji verip beni dinç kılacak ve stresimi azaltacak bir ürüne ihtiyacım var. Hem de sınava hazırlandığım için zihin açıcı, öğrenmeyi kolaylaştırıcı bir ürüne.

İlki için arı sütü, ikincisi içinse ginkgo biloba düşünmüştüm. Almam gereken ürünler bunlar mıdır? Bu ikisini bir arada kullanmanın sakıncası var mıdır? Ve son olarak arı sütü kilo yapar mı, çünkü kilo almak istemiyorum.

Çok acil yanıt bekliyorum, çünkü almak üzereyim. Teşekkürler.

X