Cilt Bakımı Ürünleri forever living bitkisel ürünleri kullanan arkadaşlar var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Arkadaşlar foreverla ilgili olarak size şu kadarını söyleyebilirim kendiniz görmeden inanamazsınız bunun içinde biraz vaktinizi verin ve en azından bir toplantılarına katılın.Dileyen arkadaşlara bu konuda yardımcı olurum.

ben kullandım...

sıkılaştırıcı set...

yüz temizleme seti...

kullandım.kilo verebileceğim vaad edildi.fakat tık yok.maalesef hiç memnun kalmadım.220 tl.ödedim ne diyeyimm....

Kullandınız fakat kullanmaktan kullanmaya fark vardır.siz memnun kalmadınız çünkü size sadece sattılar.nasıl ve ne zaman kullanacağınız kilo vermek için ekstra neler yapacağınız size detaylı anlatımı yapılmamıştır.biz semirlerimizde herşeyi detaylı olarak anlatmaktayız ve bizim amacımız ürün satmak değil.herkes kendi ürününü karsız olarak kendi alsın.isteğe bağlı bir olaydır.

bende kullandım özellikle cilt bakım ürünlerini ama cildimi mahvetti ve hala düzeltmeye çalışıyorum para tuzağından başka birşey değil

benim sana tavsiyem birde amway ürünlerini dene farkı göreceksin

selam
ben amway de kullandım foreverda hatta ikisnede uyeyim
bu nedenle hicbir satıs gayem oladan soyleyebilirimki amway urunlerinden
hic memlun kalmadım yani piyasadaki urunler le arasında cok bir fark yok.
kaliteli urunler ama extra bir ozelligide yok..
ama forever'ın urunleri tamamen saglıklı bir yasam uzerine gelistirilmis ve
her yonden urunlerin dogallıklları anlasılıyor...
piyasaya gore cok az daha pahalı ama konsantre urunler...
bitkisel ve yan etkisi 0
yani ne benim kullanıpta memlun kalmadıgım nede cevremde kullandırdıgım kisilerin memlun kalmadıgı durum asla olmadı...
tabi bilincli kullanım cok onemli...
bu nedenle benim herkese tavsiyem amwayden cok forever urunleridir..

kesinlikle evet yani marketten aldığın bir ürünü bile yüzüme sürsem bu derece kötü etki etmezdi heralde yani bilmiyorum haklarını yiyorum belki ama bana zerre faydası olmadı zararı oldu belkide diyebilirim...

arkadaslar memnun kalmayanlar neden memnun kalmadiklarini soyleyebilirlermi acaba? Bende bi forever kullancisiyim ve cok memnunum urunler cok etkili olduu icin kullanim sekli cok onemli belki yanlis kullanimdan olmustur? Arkadaslara yanlis bilgilendirme yapmayalim bence..

arkadaslar kesinlikle urunleri nasıl kullandıgınız cok onemli..
her markada ve heryerde oldugu gibi bu markadada sırf urunu satmıs olmak icin satan
kisiler mevcut tabiki. cildinizin tipine sorununa bakmadan al bak bunu al bak sunu diye urun satılırsa sonuc tabiki husran olacaktır. Bilincli kullanıldıgı taktirde mukkemmel urunler bunlar.aa dedigim gibi malesef size urunu veren tavsiye eden kisinin bu konuda bilgili olması gerekmektedir. yada siz iyice arastırıp urunu almaya ozen gosterin.

banada temsilci ol diye teklif geldi ama ürünlere baktım çok pahalı nerde millette para öyle
avon ve oriflameye devam :)

ben kullanıyorum aloe veralı kremlerini yanıklarda kullanılan fısfısı ve daha bir çok ürününü ben çok memnun kaldım hatta mavi bi losyonu var bi arkadaşım güneşten kıpkırmızı olmuştu bize geldiğinde onu verdim yarım saatte cildi normale döndü inanamadım.yeşil jel olan da yaralara acayip faydalı hemen iyileştiriyor.dudak lipsleri de çok güzel .

Ben de birkaç yıl önce Aloe Propolis Cremeini kullanmıştım.Nemlendirme ve sivilce oluşumunu engelleme yönünde çok faydasını görmüştüm. daha sonra almak için kimseyi bulamadığım için kalmıştı, şuan bir arkadşımın annesi satış danışmanıymış yeniden almaya düşünüyorum..
ama güneş koruyucu kreminin çok iyi olmadığını duydum..

ayak mantarı için bir ürünü var mı?
bir de siyah noktalara karşı olan epiblac diye bir ürünü varmış kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirebilir misiniz?
bir tane daha, hemoroid için bir ürünü var mı, daha önce bunun için dudak lipsinin kullanıldığını duymuştum bunu deneyen var mı?

X