Avrupa yakasnda hamile bayanlar hangi hastane hangi doktor

cerin

deniz gözlüm nazlı kızımm
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2009
6.632
1
41
Arkadaşlar yardım hangi hastaneye gidicem hangi doktor iyi doğum için fiyatlar nelerr yardım edinnnnnnnnnnn

Arkadaşlar yardım hangi hastaneye gidicem hangi doktor iyi doğum için fiyatlar nelerr yardım edinnnnnnnnnnn
canim tebrik ederim oncelikle ben orda degilim ama ben evde dogum dusunuyorum eger hersey normal olursa hastane beni cok korkutuyo hic acimiyolar ebe oyle olmuyo ama annem hep evde yapti dogum kardeslerimi ben buyuttum kuzenimin esi vardi devlet hastanesinde dogum yapti kiza hic acimadan vajinasini cok kesmisler kalkamadi kac ay agridan ebe daha iyi ilgileniyo hem gerekmedikce kesmiyo ama sen illa hastane diyosan en azindan ozel hastanede dogum yap ozel doktorun olsun ebe gibi yani Allah yardimcin olsun daha once ne hastane varmis nede doktor ebeler varmis iyi dusun kendine guven hersey yolunda gider umarim canim seni korkutmadim umarim ama yasanacak seyler bunlar Allah yar ve yardimcin olsun kib tatlim hayirli dogumlar haberini bekliyorum dogum yapinca

canim ben hamile degilim henuz ama kontrole gittigim dr.dan cok memnun kaldim enteresan bir adam, ama cok bilgili ve guven veriyo.. Beylikduzu Medicana hastanesinde soy ismi Saatci ismi harun yada haldun du galiba..

bende medical park bahçelievlere gidiyorum suat bey var iyi bir dr ...muayene ücreti 41 tl..

teşekkür ederim arkadaşlar ilginize

Avcılar Hospital, Dr.Nil Bilgen'i kesinlikle tavsiye ederim, güleryüzlü, ilgili ve işinde çok uzman bir doktor. Fiyatlar da diğer özel hastanelere kıyasla çok çok uygun ve sgk anlaşmalı, bilginize sevgili hamiş kardeşlerim...

Bakirkoy Acibadem'e gidiyorum ben, doktorum Melih Gunduz. Memnunum sanirim.. ama tabi ozlem hanimin ilgisini sicakligini gordukten sonra biraz rahatsiz oldum keske Melih Bey de oyle ilgili ve biraz daha candan olsaydi... isinde cok iyi ama iste biraz daha hamile psikolojisine gore konussa davransa falan...ne bileyim...

fiyatlari degisiyor dogumlarin
normal sanirim 9000 falan
epiduralli normal biraz daha pahali
sezeryan da 12-13000 falan

muayene ucreti 210 tl.

(tabi bunlar hicbir guvencesi olmayan sadece ucretli olanlar icin benim acibadem sogortam var ve %50 indirim sagliyor)

Son düzenleme:
nil bilgen'i tavsiye etmem.
çok yoğun. ilgisiz. yapmacık. ultrasona bakmaktan başka birşey yapmıyor. dr. olarak hiç açıklama yapmıyor, bilgilendirmiyor, yönlendirmiyor. "süt iç, demir ilacını al, yürüyüş yap" bu kadar.

Gayrettepe Brüksel tüp bebek merkezi Hüsamettin USLU çok şeker bi adam kafanızdaki her soruyu çizerek anlatarak gösterek ince ayrıntısına kadar tek tek anlatır sakinleştirmede süperdir :) illa tüp bebek olanlara bakmıyor benim normal gebelikti mesela çok memnunum ..

X