adet sancısı gibi ağrı normalmi?

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
30+4günlük hamileyim adet olcakmışım gibi sancı giriyo normalmi bu çarşamba günü randevum var ama korkuyorum bişey olucak die:çok üzgünüm:

canım ilk haftalarda normal ama 30.haftada bilemiyorum açıkcası, bence telefonla da olsa sor, doktora gitmeyi bekleme canımcım.

canım bildiğim kadarıyla yalancı sancı diye geçiyor bu söylediğin ve normal doğum sancısından hafif yada doğum sancısı gibi gibi ama uzun süreli bir sancı korkma bişey olmaz canım.az kalmış bebeğini kucağına almana Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin canım

canım bendede oluyo bence normal doğuam yaklaşmışsın ondan da olabilir ama tabiki sor bence dr ne Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin sağlıkla al kucağına bebişini canım.

ya o bendede olmaya başladı korkuyorum bende perşembe gitcem doktora sorcam o zaman bende ayakalrımı üşüttüğümü düşündüm bilmiyorum

11 haftalık hamileyim gece uykusuzluk normalmi

tabi canım hamilelikte herşey olabiliyor, aşırı uyuma, uykusuzluk, zamanla düzene biner uykun merak etme, sonuçta hormonların değişiyor, vücudunun heryeri de bu değişimden nasibini alıyor :CüvCüv:

ya o bendede olmaya başladı korkuyorum bende perşembe gitcem doktora sorcam o zaman bende ayakalrımı üşüttüğümü düşündüm bilmiyorum

canım tam olarak kaçıncı haftadasın bilmiyorum çizelgede 31. haftada görünüyorsun eğer öyleyse o haftalarda yalancı sancıların girmeye başlıyor olabilir ama ayaklarını ısıtamıyorsan gaz sancısıda çekiyor olabilirsin

canım tam olarak kaçıncı haftadasın bilmiyorum çizelgede 31. haftada görünüyorsun eğer öyleyse o haftalarda yalancı sancıların girmeye başlıyor olabilir ama ayaklarını ısıtamıyorsan gaz sancısıda çekiyor olabilirsin

cnm yediklerime bağlıyorum bende gazım oluyor çünkü ama sancı yapmıyo şükür tam 31 hatalık şuan:CüvCüv:

X