test yapsam çıkarmı

aynurzil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
224
0
37
arkadaşlar benim adetim 6 gün geçti sabah test yaptım negatif çıktı .acaba yanlışlık payı varmı.bu durumu yaşayan arkadaşların düşüncelerini istiyorum.halada adet olmadım.testin yanılma payı varmıççkaç günden sonra çıkar.

benim bildiğim kadarıyla 10 gün geçmesi gerekior hatta bazı arkadaşlarda adet 15 gün geçince belli oluorrr sen sıkma canını herşeyin hayırlısı Rabbimden az bişey sabırrr....6 gün sonra yine olmasan ya test yap yada kan tahlili kanda hemen çıkıo....

her sabah yap bakalım inşallah hamilesindir ben adete 5 gün kala yaptım çıktı ama herkes bir olmuyor...

4 gün önceden olan testler var onları dene ben yapmıstım cok sılıkte olsa cıkmıstı pozitif onlardan dene

canım idrar testlerine güvenme onların kesinliği yok yani en azından ben üç defa yaptım çıkmadı ama hamileyim kanda çıktı istersen kan testi yaptır o zaman kesin belli olur

arkadaşlar benim adetim 6 gün geçti sabah test yaptım negatif çıktı .acaba yanlışlık payı varmı.bu durumu yaşayan arkadaşların düşüncelerini istiyorum.halada adet olmadım.testin yanılma payı varmıççkaç günden sonra çıkar.

canım biraz daha bekle istersen... geçen ay benim de başıma geldi böyle bi olay ben tam 25 gün gecikmiştim 3 kere idrar testi yaptım hepsi negatif en sonunda kan tahlili yaptırdım negatif ordada kesin hamile olmadığımı öğrendim ertesi gün regl oldum yani biraz psikolojikmiş benimki kafana fazla takma bi kaç gün sonra tekrar yap istersen allah hayırlısını versin arkadaşım

canım belki geç döllenme olmuştur ve o tarz testlerde 2 haftalıktan küçük bebişler çıkmıyor

ayy arkadaşlar çoook teşk.yorumlarınız için bugün 7.gün ve hala- adet olmadım hiç bi belirtide yok.tekrar testte yapmakistemiyorum korkuyorum galiba..büyüsü bozulr bu küçücük umutbile çok güzel.

X