Örgü Bebek patiği modelleri

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

radika

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
1.024
4
2ibom1h.jpg

13yplqp.jpg

qnphud.jpg

11bnuhf.jpg

2eq7xis.jpg

nlsm4x.jpg

2nk3ss6.jpg

2wexbbq.jpg

swg64y.jpg

33oh3kk.jpg

kısçeme yapacam bunlardan çok hoşuma gitti ..
emeklerine sağlık..

2. 5. ve tavşanlı olan çok hoş erkek bebeklere de yakışır :) hiç patik yapmadım keşke yapabilsem bunlardan tarif edebilecek var mı arkadaşlar?? Paylaştığın için teşekkürler

çok güzeller ellerine saglık birtane kız çocuk mu yapsam acep

harika oğluma kendi el emeğimle örmek istiyorum.tarif eden olursa sevinirim

Çok dattlu hepsi yaa bende istiyooom. Allahım nolur bizimde giydiricek mini mini tombili ayakları olan meleklerimizden olsuun da örüp giydirelim ya Rabbim :1rolleyes:

çok tatlı teyzesi dua et annesi evlensin yavrusu dünyaya gelsin yapacam bende anne olmak istiyorum nişanlıyımda daha

çok tatlı teyzesi dua et annesi evlensin yavrusu dünyaya gelsin yapacam bende anne olmak istiyorum nişanlıyımda daha

Umran'cım sana ve isteyen herkese nasip olur inşallah.:Saruboceq:Allah herkesin gönlüne göre versin.

bunların hepsi çok güzel üçüncü patikten yapmak istiyorum aslında hepsinden yapmak istiyorum tarifleri varmı elinize sağlıkkkkkkk

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
601022fq3.jpg

[/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
gnfgjvc0.jpg

boottn8.jpg

gnvbncvpt0.jpg

jnbjhjvhof0.jpg

jhkfhzc5.jpg

pict5039wx1.jpg

[/FONT]
1318648916_5ede8aab0c.jpg

1338871939_fb9d923216.jpg

1338872127_811646ea8d.jpg

bunların hepsi çok güzel üçüncü patikten yapmak istiyorum aslında hepsinden yapmak istiyorum tarifleri varmı elinize sağlıkkkkkkk

Ben yapılışlarını bilmiyorum.:1no2:İyi örgü bilenler resimden de çıkarabilirler belki.Onlara sormak lazım:hulya:

merhabalar, ilk sayfadaki 5. patiğin tarifi var mı arkadaşlar, yeni başladım örgü işine biraz yardımcı olursanız sevinirim.
bu arada ilk denememi dün bitirdim. sizce nasıl olmuş?

Eklentiler

• $IMG_0233[1].jpg
    $IMG_0233[1].jpg
    91,8 KB · Görüntüleme: 129
X