Yeni Doğan Bebek Ve Kan Şekerinin Düşmesi

Adivar

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2007
6.169
49
Merhaba Arkadaşlar;
Geçtiğimiz Pazartesi günü kardeşim sezeryan ile doğum yaptı.Ancak bebişimizin ciğerlerinde su kaldığı için solunumunda problem vardı.Buna bağlı olarakta anneyi emmediği için kan şekeri düşüyordu.
Bebişimiz tam bugün 7 günlük oldu.Kardeşim her gün hastahaneye gidip sağdığı sütü bırakıyor ve ardından bebeğin hakkında bilgi alıyordu.
Ancak dün doktoru ciğerlerindeki su ile ilegili bir problemin kalmadığı ancak kan şekerinin düştüğünü bu yüzden bebeğin kontrol altında tutmaları gerektiğini söylemişler..

Şimdi benim anlamadığım şey yeni doğan bir bebeğin her 2 saatte bir anne sütüne ihtiyacı var ve kardeşim sütünü hiç eksik etmeksizin poşet poşet süt taşıyor hast.Şüphelendik aceba bebeğe bu götürdüğü sütleri vermiyorlar,iyi bakmıyorlar kaygısı taşıdık.

Bugün bebişin kan değerlerinin raporunu alıp Devlet Hastahanesine götürecek.Madem kan şekeri düşüyor o bebeğin daha fazla hastahanede kalmasına gerek yok diye düşünüyorum:1closedeyes:Madem kan şekeri düşüyor verin bebişi annesine emzirsin sık sık bebişi düzelsin.Yanlışmı düşünüyorum aceba?

Sizlerinde düşüncelerinizi almak istiyorum.Eğer böyle bir durumla karşılaşan muhakkak anneler vardır aramızda.Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Sağlıklı günler diliyorum.

:çok üzgünüm: Kimse yokmu,bu konu hakkında düşüncelerini paylaşabilecek aceba:çok üzgünüm:

cok gecmıs olsun adıvar böle bır durumla karsılasmadım ama aklımdan ıyı seyler gecmedı acıkcası
acaba bebegı daha fazla hastanede tutup para koparmakmı ıstıyolar bebek madem ıyı ozaman cıkarsınlar annesını emsın

cok gecmıs olsun adıvar böle bır durumla karsılasmadım ama aklımdan ıyı seyler gecmedı acıkcası
acaba bebegı daha fazla hastanede tutup para koparmakmı ıstıyolar bebek madem ıyı ozaman cıkarsınlar annesını emsın

İşte tamda bizde bundan şüpheleniyoruz!!!
Dün annesi bebeğimi gördüm her yerini delik deşik etmişler dedi benim içim gitti yaasenağlama
İnanın içimden hiç iyi şeyler geçmiyor benim.:çok üzgünüm:

kan şekeri açlıktan dişer diye biliyorum bencede daha detaylı görüşün yada hastanenein en yetkilisine şikayet edein sizi tatmin edecek cevap vermelerini isteyin hasta haklarını hatırlatın belki gözleri korkar

X