Çoçuğumun ismi

egehan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
14
0
çoçuğumun adını egehan koydum fakat pişmanım lütfen bana yardım edin

biz nasıl yardımcı olabiliriz:sm_confused: isim mi önermemizi istiyorsun,ama nüfusta isim deişiyormu hiç bilmiyorum duymadım daha öncefisfisfis

ısım konulmus bız ne yapabılırız bılmıyorum ama
nıye pısman oldunuz kı bı anlatsanız

benim bir arkadasim vardı ismi şakirdi hic sevmezdi ismini gitti değiştirdi mesela....mirmirmirmir

çok güzel bir isim. pişman olacak ne varki. ben beğendim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşımızın ilk mesajı bu... muhtemelen kaybolmuştur sitede :)
Ama Egehanı ben de beğendim.. kızım erkek doğsaydı (ne demekse :)) ben de Ege koyacaktım.

evet bencede güzel bi isim, kişi belli bi yaşın üstünde olursa mahkeme kanalıyla deiştirebilir ismini ama bebeklerde nasıl bi prosedür var ya da var mı onu bilmiyorum:sm_confused:

isim değişmesi gerçekten zor
dava açmanız gerekiyo altı ay kadar uğraşıyorsunuz masrafıda cabası
bir arkadaşım ismini beğenmedi daha doğrusu erkek ismi olduğu için
isim değişikliği yapmıştı ordan biliyorum
değiştirmek istiyorsanız işiniz zor
bencede isim çok güzel neden beğenmediniz yada bu ismi koyan siz değilmisiniz
öyle olsanız zaten beğendiniz ismi koyardınız

canım neden pısmansın once onu yazsaydın ona gore yorum yapsaydık
bencede ısmı guzel ayrıca bırakın nufusta o ısmı yazsın sız baska ısımle cagırın oğlunuzu
benım ısmım öyle cunku nufusta betul ama herkes seda der ve ben seda ısmını daha cok sevıyorum

yardım derken nasıl bir yardımda bulunabiliriz:uhm:
eğer çok rahatsızsanız uğraşıp değiştirin..

niye pişmanım biliyormusunuz oğlum arda istiyordu ben anlamını beğenmediğim için koymadım şimdi oğlum bu ismide beğeniyor fakat ben vicdan azabı duyuyorum

niye pişmanım biliyormusunuz oğlum arda istiyordu ben anlamını beğenmediğim için koymadım şimdi oğlum bu ismide beğeniyor fakat ben vicdan azabı duyuyorum

kusura bakma ama bu cok sacmadelikafadulden
siz kendinize dert edecek bunumu buldunuz:nazar:

:1ninca::1ninca:
çocuk sevmedi arda olsun dedi diyemi pişmanlık duyuyorsunuz ve vicdan azabı çekiyorsunuz.
sözün bittiği yerdeyim yine:nazar:
kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

:bbo: Te Allam yarabbim sen büyüksün kaydirigubbakcemile3 innasabirin... ben kaçar buralardan :eek:

valla ben de anneme keşke benim adımı şu veya bu koysaydın diyorum ama o hiç vicdan azabı çekmiyor valla. :1shok:

çocuğum değil misin ne istediysem onu koydum, çok meraklıysan sen kendi çocuğuna koyarsın o ismi diyor :roflol:

X