Sevgiliden şüphe duymak

idealist_m35

aynı ben..
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2008
466
1
37
kızlar benimde bi derdim var bana yardımcı olursanız çok sevinirim.Bundan yaklaşık 6 ay önce erkek arkadAşım memleketine gitti yaz tatilinde orda abisine nişan yaptılar tabi ailesi bizim ilişkimizi bilio 4. seneye girdik ayrıca neyse abisin nişanlısının kardeşi beni bildiği halde erkek arkadaşıma teklif etmiş.Bende 6. hismi nedir nişan fotoğraflarında o kızı gördüm sana takılıyomu die sormuştum ama hayır yok öle bi şey diyodu takmıştım yani anlıcağınız.Tabi beyefendi bu teklif olayını bana sölemedi canım sıkılır die bende başka birinden duydum.Tabi sordum neden bana söylemedin die zaten takmıştın bi kere o sebeble sölemedim dedi.Ben msnin şifresini biliyorum orda yeğeniyle erkek arkadaşım adına konuştum bu çoçuk ağzından kaçırdı abi sende 2 tane sevgili var ben de 4 tane sevgili gibi aradım bi güzel konuştum yalvardı yok öle bi şey ben o kızla çıkmadım dedi ama o çocuğun sölediklerini hala unutamıyorum ablası aradı yok öle bi şey canım dedi zaten yüzük takıyor senden başkası yok dedi ikna etti ama hala kafama takılıo o kızla çıktımı çıkmadı mı abisinide sordum o da öle bi şey yok dedi.Bilmiyorum yani o da bu sebepten kavga çıkarıyprum die çok sinirlenio yalvarıyor ama işte insan etlileniyor maalesef yorumlarınızı bekliyorum lütfen...

kızlar benimde bi derdim var bana yardımcı olursanız çok sevinirim.Bundan yaklaşık 6 ay önce erkek arkadAşım memleketine gitti yaz tatilinde orda abisine nişan yaptılar tabi ailesi bizim ilişkimizi bilio 4. seneye girdik ayrıca neyse abisin nişanlısının kardeşi beni bildiği halde erkek arkadaşıma teklif etmiş.Bende 6. hismi nedir nişan fotoğraflarında o kızı gördüm sana takılıyomu die sormuştum ama hayır yok öle bi şey diyodu takmıştım yani anlıcağınız.Tabi beyefendi bu teklif olayını bana sölemedi canım sıkılır die bende başka birinden duydum.Tabi sordum neden bana söylemedin die zaten takmıştın bi kere o sebeble sölemedim dedi.Ben msnin şifresini biliyorum orda yeğeniyle erkek arkadaşım adına konuştum bu çoçuk ağzından kaçırdı abi sende 2 tane sevgili var ben de 4 tane sevgili gibi aradım bi güzel konuştum yalvardı yok öle bi şey ben o kızla çıkmadım dedi ama o çocuğun sölediklerini hala unutamıyorum ablası aradı yok öle bi şey canım dedi zaten yüzük takıyor senden başkası yok dedi ikna etti ama hala kafama takılıo o kızla çıktımı çıkmadı mı abisinide sordum o da öle bi şey yok dedi.Bilmiyorum yani o da bu sebepten kavga çıkarıyprum die çok sinirlenio yalvarıyor ama işte insan etlileniyor maalesef yorumlarınızı bekliyorum lütfen...

4 tane sevgili gibi aramak cümlesinin tanımını anlamadım ben..fisfisfis
Bir de sizi erkek arkadaşınız sanıp niye yeğeni 2 tane sevgilisi olduğunu söyledi ki? Yeğeninin açıklamaları ne oldu acaba?:nazar:

Canım madem affetmişsin o zaman kapatacaksın konuyu.
Böyle sündüre sündüre ilişkine daha çok zarar verirsin.
Yani ya affet ve unut da ya affedemiyorsan icabı neyse onu yap.
Ama bi yön çiz.

Ayrıca affına sığınarak söylüyorum ki sevgilin adına onun yeğeniyle konuşman, her ne kadar kendince haklı nedenlerin bile olsa, hiç etik değil. Sana yapılsaydı ne kadar zoruna giderdi düşün...
Birbirinizin ardından bu şekilde oyunlar oynayacağınıza yetişkin insanlar gibi konuşmayı denemelisiniz bence.

cnm doğru söylüson ama işte yaptık bi kere yeğeni 17 yaşında ve beni erkek arkadışm sanıp sen de 2 sevgili var biri ben diğeri o kız anlamında söyledi ama unutamıyorum maalesef dün akşam da kavga ettik yine bu konuyu açtım gece msjlar attı cevap vermedim şu saate kadar da aramadık birbirimizi

offf off bir de uzaktan bi ilişki yaşıyoruz 2 ayda bir görüşüyrz ister istemez şüphe duyuyosun acaba aldatır mı yada aldattımı die

nekadar doğru sevglinizin msn şifresini bilip onun msn adresine girip onun ağzından kuzeniyle konuşmak??sanki bişiler raar bişilerin açığını yakalamak gibi dedektiflik yapmışssınız.. 4 yıl diyorsun hiçmi güvenin yok senin sevdiğin adama bu 4 yıl içerisinde hiçmit anımadın ne yapıp ne yapmicağını kestiremiyormsun canım??

cnm doğru söylüson ama işte yaptık bi kere yeğeni 17 yaşında ve beni erkek arkadışm sanıp sen de 2 sevgili var biri ben diğeri o kız anlamında söyledi ama unutamıyorum maalesef dün akşam da kavga ettik yine bu konuyu açtım gece msjlar attı cevap vermedim şu saate kadar da aramadık birbirimizi

17 yaşındaki bi çocuğamı inanıyorsunuz?? 17 yaşındaki kişiler çıkmasalar bile hoşlandığı yada karşı tarafın ondan hoşlandığı kızlara sevgili manita benimki diye tabirler kullanırlar çıkmasaalr bile ( kendi kuzenlerimden biliyorum)
erkek arkadaşına ordaki kız teklif etmiş ee bunuda kuzeni duymuştur ve hemen oo sana 2 kız birden abayı yaktı 2 kızda seni seviyor dercesine 2 tane var sende cümlesini kullanmıştır...
Erkek arkadaşın yok öle bişi diyor, abisi arıyor yok öle bişi diyor, ablası arıyor yok öle bişi senin yüzüğünü takıyor diyor. ve sen hala bu 17 yaşıdnaki çocuğun lafındasın.. bu 3 kişinin açıklamalarıda seni tatmin etmiyor...

mutlaka güveniyorum ama bi yere kadar

Hayatım ama nihayetinde bir karar vermen lazım.
Bu şekilde yaşanmaz ki.
4. yıla girmişsiniz artık kısa da bi süre değil ki.
Ya bukonuyu silip atacaksın kafandan ya da sevgilini.

Ayrıca yeğeninin bana 2 sevgili demesi tamamen espriye dayalı bir söz gibi geldi.
Erkekler sever öyle şeyleri.
Teklif eden kız olduğu için vaaay abi iyisin sevgililer çifter çifter diye dalga geçmiştir muhtemelen.
Daha farklı bir şey olsaydı bu saate kadar çoktan çıkardı kokusu bence.

teşekkür ederim cnm haklısın ben bir abartıyurm farkındayım erkek arkadışmda artık dayanmıyor bıktı bu sebepten kavga etmekten

17 yaşındaki bi çocuğamı inanıyorsunuz?? 17 yaşındaki kişiler çıkmasalar bile hoşlandığı yada karşı tarafın ondan hoşlandığı kızlara sevgili manita benimki diye tabirler kullanırlar çıkmasaalr bile ( kendi kuzenlerimden biliyorum)
erkek arkadaşına ordaki kız teklif etmiş ee bunuda kuzeni duymuştur ve hemen oo sana 2 kız birden abayı yaktı 2 kızda seni seviyor dercesine 2 tane var sende cümlesini kullanmıştır...
Erkek arkadaşın yok öle bişi diyor, abisi arıyor yok öle bişi diyor, ablası arıyor yok öle bişi senin yüzüğünü takıyor diyor. ve sen hala bu 17 yaşıdnaki çocuğun lafındasın.. bu 3 kişinin açıklamalarıda seni tatmin etmiyor...

aynen katılıyorum belinayım
o yaşta erkek çocukları o anlmda konuşabiliyolar zaten 4 sene dile kolay 4 senelik ilşkide güvensizlik zor empati yapsana o sana güvenmese gücüne gitmez mi hem ablasıda söylermişkaydirigubbakcemile2 üzülme bence güven sevgiline zaten yalansa yalancının mumu yatsıya kadar yanar şimdi ilişkini yıpratma...

şuan iyiyim yine bi ara abartmıştım artık paranoyak olmuştumm

Ooo sen iyice abartmışsın a kuzum :)
Ben bu olayda bir aldatma falan olduğunu hiç sanmıyorum.
Ama sen böyle devam edersen sevdiğini de kaybedersin.
Hayatta insanın karşısına ne sorunlar çıkıyor biliyo musun?
Biraz kontrollü olmayı, olaylara mantıklı yaklaşabilmeyi ve her şeyden önce sevdiklerine güvenmeyi öğrenmelisin.
Diğer türlü her zaman kaybeden olursun.

kızlar sizin söylediklerinizi erkek arkadışımda söledi o daha çocuk ona mı inanıyosun die ama tabi bana laf anlatması zor gercekten uzakta olmak çok zor 4 yıl nasıl geçmiş hala inanımıyorum

Yegeniyle bir konuşun, erkekler yok çekiyor biz ise duysak aman amannnn yandı o erkek kaydirigubbakcemile3 Hafif bir güven sarsılması olmuş sende.. Ama 4 sene boyunca böyle bir sey olmamış bak, iyi düşün, hiçbiri sana doğruyu söylemek zorunda değil, demek ki kendilerin eminler ki doğru söylemişler, ablası 2 tane sevgili olayını kabul edecek akdar pişkin olmasa gerek diye düşünüyorum.... sengözlerimebaksanab

kızlar sizin söylediklerinizi erkek arkadışımda söledi o daha çocuk ona mı inanıyosun die ama tabi bana laf anlatması zor gercekten uzakta olmak çok zor 4 yıl nasıl geçmiş hala inanımıyorum

uzakta ilşkinin zor olduğunu tahmin edebiliyorum zaten güvenin sarsılmasına sebep olabilir mesala bnim çok yakın bi arkadaşım ilşkisini uzaktan yaşıo ve ben onu gördükten sonra uzaktan ilşki yaşamanın zorluğunu farkettim ama bu demek değilki
her olayda ona suçlu muamelesi yapmak değil...sevgiline güvennnnyerimseniben

canım bence cok fazla kurcalayıpta ılıskınızı zedeleme hıc
ortada bıse yok gıbı cunku

bir de anlamıyorum bazen bu tür kızları sonuçta ciddi bi ilişkisi olan bi erkeğe neden teklif ediyorlar hiç mi utanmayorlar

bir de anlamıyorum bazen bu tür kızları sonuçta ciddi bi ilişkisi olan bi erkeğe neden teklif ediyorlar hiç mi utanmayorlar

kaydirigubbakcemile3 onu bırak güzelim nasıl bir bayan bir erkeğe teklif edebiliyorr ben bunu anlamış değilim cidden bakkkaydirigubbakcemile3

X