Bal-rekotu-Tarn mucizesi

bir iki gün daha bekle tatlım hayal kırıklığı olmasın ucuz idrar testlerinden varsa yspta kana gitme şimdi inşalllaaaaahhhhh...

ballı hamişler
ceylan07
muzurperi(düşük)
ceci
buneyaa
sumifer
cosmopoli (düşük)
denizkızıl
annemkızıyor

Son düzenleme:
kızlar ben de başladım bal çörekotu tarçın a bendede adet düzensizliği pko var. işlah olumlu sonuçlar alırız bu gün adetimin 4 günü adaçayıda içiyorum allah isteyen herkezin dua larını kabul etsin çok zor bi durum işlh bua ay başaracağım ben eşimede havuç suyu içiriyorum preseed de alacağım ne varsa yapacağım kader bebişim gelir işlh

hadi kızlar yokmu hamiş aramızda ben bugün yarın adet olmayı bekliyorum ama bakarsınız bi süprüz olur kimbilir

8.Aydır yemekten bıktım valla:dilcikar:işe yaramadı bende.ama yumoş büyümesine yardımcı oldu.Bu ay yemedim bakalım yarın yumoşlar kaç tane:jeyyar:

yumoslara fayda ediyo.ama yinede hamis kalamamissin canim.ozaman sorunun baska bisey olabilirmi.ben adaçayi yaginida uyguladim.onuda regli iken adetime döktüm biraz.akintin varsa atiyomussun.birde tüpleri açiyomus sanirim.ne duysak yapicaz artik :) bebislerin gelmesi için.

merhaba kıslar
sayfaları dolaştım herşeyı dıdık dıdık okudum :)
ben sebebı bılınmeyen nfertılıteyle4 yıldır uğrqaşıyorum
sadece ıkı tane kımyasal gebelık gecırdım
nısan ayında negatıf aşılama
bayramdan sonra tüp bebek düşünüyoum ama o zaman kadar bende bu mucıze karışıma başlıycam
aslında bu ay başladım ben ama ıkıncı gunde bir diş ağrısı tuttu benı ınanamazsınız zaten çürüktü diş dişçi korkusundan ıkı yıldır ertelıyordum o gun tttu içemedım sonrada çektırdık derken ertlenedı:KK43: var dedık bundada bır hayır
allah bu yolda yürüyen herkesın yardımcısı olsun

selam kızlar epeydir yoktum ben adet oldum bitti bile tekrar başladım küre hakkımızda hayırlısı olsun

nette biraz araştırdım 7 8 ay uygulayın kürü diyor

yani yılmıycaz vazgeçmiycez ilk aylarda olacak diye bişiy yok

öptüm hepinizi

yaww ben bu ayda yedim ama azıcıkta korundum...kanal tedavisi bitmedi...yani bu ayı es geçiyommm...vuslat önümüzdeki ayyy..Şeniz

Pelinim nesi iyi yumoşum hemen hemen her ay öyle oluyor ama birşey olduğu yoksırnaşık şeysırnaşık şey
olur olur sen çalışmaya devam et..şükürki her ay yumoşların oluşuyo..yaww ben bu sitede anladım her ay yumurta oluşması nın ne kadar değerli bişey olduğunu..hafiften şanslıyız yani

olur olur sen çalışmaya devam et..şükürki her ay yumoşların oluşuyo..yaww ben bu sitede anladım her ay yumurta oluşması nın ne kadar değerli bişey olduğunu..hafiften şanslıyız yani

Evet allaha şükürler olsun yumurtlayabiliyruzz pelinmm.Kızz hadiii hızlann siizn topikte çoğu kişi hamişş kaldı hadi sıra sende artıkkkkkkkdelikafadulden

X