Bal-rekotu-Tarn mucizesi

nekadar yapıyorsunuz çörekotu tarçın bal nekadar koyuyorsunuz bunlar kaynıyormu hiç birbilgimyok

arkadaşlar ya çok heyecanlandım yazılanları okuyunca ben 2 senedir hamile kalamıyorum ve hiç problemimiz yok herşey normal
ben şunu öğrenmek istiyorum; bu karışımı bir kavanoza falan hazırlayıp öylemi devam etmeli yoksa her sabah taze hazırlanıp bekletilmeden mi yenmeli, uygulayan arkadaşlar daha detaylı bilgi verebilirmisiniz?
bir hafta sonra regl olcam hemen bu ay denemeye başlıcam Allahım ınşallah.

arkadaşlar ya çok heyecanlandım yazılanları okuyunca ben 2 senedir hamile kalamıyorum ve hiç problemimiz yok herşey normal
ben şunu öğrenmek istiyorum; bu karışımı bir kavanoza falan hazırlayıp öylemi devam etmeli yoksa her sabah taze hazırlanıp bekletilmeden mi yenmeli, uygulayan arkadaşlar daha detaylı bilgi verebilirmisiniz?
bir hafta sonra regl olcam hemen bu ay denemeye başlıcam Allahım İnşallah.

canım karşımı göz kararı yapabilirsin bence. 2 yemek kaşığı bal, bir tatlı kaşığı çörek otu (toz olanları da var onunla daha iyi bence), bir tatlı kaşığı tarçın. hepsini karıştır. adetinin 2. gününden itibaren sabah 1 kaşık akşam 1 kaşık ye.

Allah gönlüne göre versin canım.

slm kızlar insallah Allah herkese nasıp etsın... bu karısımı söyleyene cooooooooooooook tsk bende denıcem bu ay olmazsa gelecek aya ınsallah...

kızlar çok faydalı bi karışım bu.Benim midemde gastrit var sürekli midem yanar.Bu karışımı yedim Allaha şükür midemin yanması geçti.Ben yumurtaları geliştirsin diye yemiştim.Bu karışım her der deva.Süper enerji veriyo.Allahım herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.şakkıdı

]canım linki okudum şaşırdım bende yedim ben de öle şeyler olmadı.ama ölçüleri fazla abartmamak gerek bi kase bala 1 yemek kaşığı çörek otu 1 yemek kaşığı tarçın attım yedim belki o arkadaş ölçülerini çok abartmıştır.Herşeyin fazlası zarar.

]canım linki okudum şaşırdım bende yedim ben de öle şeyler olmadı.ama ölçüleri fazla abartmamak gerek bi kase bala 1 yemek kaşığı çörek otu 1 yemek kaşığı tarçın attım yedim belki o arkadaş ölçülerini çok abartmıştır.Herşeyin fazlası zarar.

canım teşekkürler baktığın için, peki sen hamile kaldınmı bununla, sabah akşam birer yemek kaşığı mı yenmeli, tam olarak nasıl uyguladın anlatırmısın? umut işte herşeye sarılıyoruzfisfisfis

canım teşekkürler baktığın için, peki sen hamile kaldınmı bununla, sabah akşam birer yemek kaşığı mı yenmeli, tam olarak nasıl uyguladın anlatırmısın? umut işte herşeye sarılıyoruzfisfisfis

canım şu linke de bir bak istersen. ayrıca buneyaa nın dediği gibi azı karar çoğu zarar. ben denemekten bir zarar geleceğine inanmıyorum. deneyip de hamile kalan arkadaşlar var. ama tabi önce Rabbim ol diyecek, gerisi inanç o kadar.

http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/206156-corekotu-tarcin-bal.html

canım şu linke de bir bak istersen. ayrıca buneyaa nın dediği gibi azı karar çoğu zarar. ben denemekten bir zarar geleceğine inanmıyorum. deneyip de hamile kalan arkadaşlar var. ama tabi önce Rabbim ol diyecek, gerisi inanç o kadar.

http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/206156-corekotu-tarcin-bal.html

okudum canım teşekkürler valla denicem ya ne yapayım, artık beklemek çok yıpratmaya başladı, her ay ümitlenip hayal kırıklığı yaşıyorum bu ay kafama takmıcam diyorum ama ol uyo bu ayı diğer aylara göre daha rahat geçirdim ama şimdiden meraklanmaya başladım yine reglime 10 gün var 2 sene oldu ya 2 sene dile kolay, 2 sene bekleyipte hamile kalan varmı aranızda :)

okudum canım teşekkürler valla denicem ya ne yapayım, artık beklemek çok yıpratmaya başladı, her ay ümitlenip hayal kırıklığı yaşıyorum bu ay kafama takmıcam diyorum ama ol uyo bu ayı diğer aylara göre daha rahat geçirdim ama şimdiden meraklanmaya başladım yine reglime 10 gün var 2 sene oldu ya 2 sene dile kolay, 2 sene bekleyipte hamile kalan varmı aranızda :)

kuzenim yaklaşık 2,5 sene denedikten sonra pat diye kendiliğinden hamile kaldı canım. Rabbim ol diyor ve oluyor. içini ferah tut hepimizin zamanı var meleklerimiz gelecek.

bence kürü dene canım, inanmak çok önemli, stres yapma başka şeylerle uğraş göreceksin bak, hayırlısı olacak.

ben çıkıyorum hepinizi çok öptüm. iyi akşamlar...

merseray ve paticik arkadaşım ben her sabah akşam 1 tatlı kaşığı yedim ve çörekotunuda çğneyerek yuttum acı ama hamile kalan arkadaşlar hep çiğnemiş.Ben adetimi bekliyorum canım 28 veya 29u günüm .Allahım inş hamileyimdir.:1hug:Kızlar deneyin bence ne kaybedersiniz.

merseray ve paticik arkadaşım ben her sabah akşam 1 tatlı kaşığı yedim ve çörekotunuda çğneyerek yuttum acı ama hamile kalan arkadaşlar hep çiğnemiş.Ben adetimi bekliyorum canım 28 veya 29u günüm .Allahım inş hamileyimdir.:1hug:Kızlar deneyin bence ne kaybedersiniz.

inşallah hamilesindir canım benim :1hug: ben bu ay tam olarak başlıcam. çörekotunun da un halini aldım (öğütülmüş olarak satılıyor) bakalım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah kızlaaar a.s.

:emir_bebek: Canım Çok sağol iyi düşüncen için inş öledir.Rabbim dualarımızı kabul eylesin.ınş sende çabucak hamile kalırısn.Benim 11 ay oldu her ay ayrı bi ümit adet olunca hayal kırıklığı.Dilerim tüm bebek isteyenler çabucak hayırlısıyla hamile kalır.senağlama

:emir_bebek: Canım Çok sağol iyi düşüncen için inş öledir.Rabbim dualarımızı kabul eylesin.İnş sende çabucak hamile kalırısn.Benim 11 ay oldu her ay ayrı bi ümit adet olunca hayal kırıklığı.Dilerim tüm bebek isteyenler çabucak hayırlısıyla hamile kalır.senağlama

canım amin inşallah. Allah isteyen herkesin gönlüne göre versin inşallah. umutsuzlağa kapılmak yok, hepimizin duaları kabul olacak :CüvCüv:

bende doğum kontrol hapını 2.5 yıl kullandıktan sonra bıraktım ve 1 yıl sonra kendiliğinden hamile kaldım.üstelik öğrendiğimde düşük tehtidi altındaydım hem bir yıl bekledim hemde 3 ay kaybedecekmiyim diye işkence çektim hiç moralinizi bozmayın mutlaka olacaktır bazen çevrenizdekiler canınızı sıkabilir sizde onlarınkini sıkın bir daha yapamıyorlar.moral çok önemli bir kere olacağına inanın mutlaka olacak normal yolla olmazsa tüp bebek olur yine olur.umarım her isteyenin olsun nedemek olduğunu biliyorum.

selam arkadaşlar yeni geldim eve, bu kürü bu ay kesinlikle uygulıcam. Buneyaa arkadaşım mutlaka haber ver bize olurmu, pazartesi kesin öğrenirsin dimi? ben şimdiden heyecanlanmaya başladım senin adına

X