Bal-rekotu-Tarn mucizesi

kızlar ben de btç içiyorum ama aynı zamanda klomen ve cyclopronigova kullanıyorum. Yeter mi???Yetmeezzz, aynı zamanda 2 cm lik bir kistim var daha doğrusu 5 cm idi de soğan suyu içtim 5 gün 2 cm oldu, o yüzden sabah akşam soğan suyu da içiyorum. bir de belime kupa çektireceğim anneme ama yazılanlar çok kafamı karıştırdı, kupa ve yakıdan hemen sonra mı ilişki lazım bilen var mı?allah inşallah sağlıklı hayırlı bebek nasip etsin hepimize, emeklerimizi boşa cıkarmasın...

günaydın arkadaşlarr
bu karışımı bende yapıyorum 7.günüm..:))

hadi hayirlisi bakalim arkadasimm..
ben yapdim 12 gün yedim ve yumurtlama tarihim acayip agrili gecti adet sancisi gibiydi :))))

hayirlisi yarin adet günüm , bakalim artik suan hicc adet sancim yok oda iisin ilginc tarafi..herzaman 3 gün öncesi baslardi..insallah yumurtlamisimdirrrrrrrdelikafadulden

hadi hayirlisi bakalim arkadasimm..
ben yapdim 12 gün yedim ve yumurtlama tarihim acayip agrili gecti adet sancisi gibiydi :))))

hayirlisi yarin adet günüm , bakalim artik suan hicc adet sancim yok oda iisin ilginc tarafi..herzaman 3 gün öncesi baslardi..insallah yumurtlamisimdirrrrrrrdelikafadulden

günaydın canım inşallah bugün güzel haberler verirsin eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

kızlar bende bi kaç aydır yapıyorum bçt karışımını ama bende kist yaptı:KK43: doktor hamile kalmanı etkileyecek bir kist değil dedi ama ben bi daha kullanmıcam bu ay hamile kalamazsam soğan kürüne başlıcam Allah hepimizin bebeğini versin inş. biran önce Saruboceq:

ben de bu ay içtim, bugün 11. günüm ve doktora gideceğim. kızlar du a edin nolur, bu ay olmazsa eşim 6 aylığınna gidecek, 6 ay sonra olacak:KK43:((yumurta var mı bakılacak, hadi bakalım...

bal tarfçın çörek otu 2 cm olan kisti 5 cm yapmış:KK43:((2 gün sonra yine gideceğim doktora, şu kistten bi kurtulamadım, soğan suyu ile geçiyor, bırakınca hemen yeniden oluyor.

selam kızlar ben de geçen ay bu karışımdan yedim ama sonuç alamadım bu ay da yiyiyorum bakalım olaçak mı. bi de bende bu ay yumurtlama günümde kanama oldu çok az sonra o geçti 17. günümde yine kanamam oldu peçeteye silince pembe pembeydi 5 gün sürdü sonra progestan kullandım dok verdi geçti 27. günümde de adet oldum ben çok umutlanmıştım tutunma kanaması diye umarım bu ay olur hayıt çayı da yapıp içmeyi düşünüyorum umarım hamile kalırım 8 ay oldu tık yok

X