Bal-rekotu-Tarn mucizesi

sevgi_burak

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2008
358
21
kızlar mu karışım bizlere bir mucizeden farksız. adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yeniyor. karışımı ise göz kararı yapıyorum ben. biraz balı kaseye koyup çörekotunu iyice ezip daha sonra da tarçın karıştırıyorum. bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenliyor. dolayısıyla daha kolay hamile kalınıyor a.s

Canım ben bu ay denedim adetimi bekliyorum bakalım.Hayırlısı Allahtan .Sen hamilemisin:ecrin_bebek:

kızlar ben gerçekten faydasını gördüm bunun yanıda hayıt tohumu, adaçayı da kullandım ama ininmıyacaksınız hemen o ay hamile kaldım.bende kadınlar kulübünden okumuştum şimdi 7 haftalık hamileyim denemeye değer diye düşünüyorum
:emir_bebek::ecrin_bebek:

Canım hamile olduğunu öğrenmeden önce nasıl belirtiler yaşadın.Anlatabilirmisin.Benim şu anda gögüslerim ağrıyo herhalde adet olacağım diye düşünüyorum.ınş hayırlısıyla olmam ve Hamile olurum ve tüm isteyen herkeshihoyyyt

benimde yaklaşık 11 aydır olmuyordu çocuğum o ya doktora gittim iltihap var dedi fitil verdi ondan sonra birlikte olursunuz dedi yumurta takibini de önümüzdeki ay adet olduğunda beni ara dedi ben seni yönlendireceğim dedi çok üzüldüm hatta yarım saat ağladım bu ayda bitti diye hiç beklemiyorum ya psikolojik olarak ta bu ay olmaz diyorum son adetime 1 hafta kala sürekli gaz oluşmaya başladı patlıycam zannediyordum göğüslerim felaket ağrıyordu birde yemek yediğim zaman ağzıma acı acı yemek suyu geliyordu ama hiç umutlandım doktoru aramayı bekledim ama günüm 1 gün geçtikten sonra test yaptım yine de dayanamadım baktım tek çizgi kenara attım bu sefer ağlamıyacam dedim sonradan çıkarken 1 daha baktım 2 silik gözüküyordu o anı anlatamam çok değişik bir duygu allahım isteyen herkese bir an önce tatdırsın senin günün ne zaman çok uzun anlattım ama açıklayıcı olmuştur sanırım

Canım benimde 11 aydır olmuyo geçen ay doktora gittim.Bütün değerlerim normal çıktı.Doktor Gelcek ay adet olduğunda gel takibe başlayalım dedi.Bende bu ay o karışımdan yedim.Bilmiyorum Hiç umudum yok birde gögüslerim ağrıyo olunca herhalde adet olucam diyorum canım geçen ay günüm 28iydi.bigün sonra geliyo ya 29 yada 30 .canım inş sende hayırlısıyla sağlıklıca bebeğini kucağına alırsın.

öyle kendini çok şartlandırma hasta olucam diye benimde kasıklarımda felaket adet ağrısı vardı hamileliğin 5.haftasında da devam etti hiç moralini bozma inanki çok takınca da psikolojikmende etkiliyor.bizdede bir sorun çıkmadı geçen ay gittiğimizde zaten ondan sonra rahatladım eninde sonunda rrabbim nasip eder dedim.lütfen kafana çok takma.

Kafama takmıyorum takmıyorum ama adet günü yaklaşınca hep takılıyo.Rabbim büyük Bi sorun çıkmadıktan sonra olcak inş Allahım dualarmızı kabul etsin inş.

kızlar bu karışıma adetin 2.günü başlamak şart mı?ben pkoyum adetlerim düzensiz zaten,herhangi bi zamanda başlasak olmaz mı?

kızlar ben gerçekten faydasını gördüm bunun yanıda hayıt tohumu, adaçayı da kullandım ama ininmıyacaksınız hemen o ay hamile kaldım.bende kadınlar kulübünden okumuştum şimdi 7 haftalık hamileyim denemeye değer diye düşünüyorum
:emir_bebek::ecrin_bebek:

canım Allah tamamına erdirsin. sağlıkla kucağına alırsın meleğini inşallah.

ballı karışımdan haberim var da bu adaçayı olayını hep okuyorum ama ne olduğunu bulamadım. adaçayı mı içiliyor, ne zaman ne kadar içelecek bir yardım be kızlar :sm_cool:

ballı karışımdan haberim var da bu adaçayı olayını hep okuyorum ama ne olduğunu bulamadım. adaçayı mı içiliyor, ne zaman ne kadar içelecek bir yardım be kızlar :sm_cool:

kızlar adaçayı olayını şimdi buldum ama yumurtlama gününe kadar için deniliyor. ne zamandan yumurtlama zamanına kadar, bir de yumurtlama döneminde niye içilmiyor. off aklım çok karıştı fisfisfis

arkadaşlar benim adetim biteli 7 gün oldu ben yapsam bana faydası olurmu mecburmuyuz 2ci günü başlamaya

selam arkadaşlar çörekotu+bal +tarçın karışımı ve adaçayını içtiğim ay bende hamile kaldım 8. denememizdi... fakat kimsayal gebelikmiş kaybettim.. bu ay tekrar denemelere başlıcaz.. hemen bu karışıma başlıcam.. adaçayı konusunda kararsızım bazı yerlerde içmeyin diyolar benimde aklıma kimyasal gebeliğin sebebi olabilirmi die geldi.. geçen sefer 15 gün içmiştim adaçayını bu sefer 1 hafta içip bırakıcam.. rabbim ol derse olur ama bizmde sebeplere sarılmamızı istemiş.. bunların hepsi bir sebep inşallah dualarımız kabul olur

çok teşekkürler canım allah herkese tatdırsıns o duyguyu ben adaçayını günde 1-2 defa içiyordum hemde yumurtlama öncesi ve sonrasındada içtim bilmiyorum yumurtlamaya iyi geliyormuş diyorlardı birde ben pkoluydum adetlerim çok düzensizdi o ay ilk denememde de hamile kaldım.karışımdan her sabah aç karnına işe giderken 1kaşık alıyordum zaten bende pek yumurtlama olayı olmuyordu o ay olduğunu düşünüyorum.

çok teşekkürler canım allah herkese tatdırsıns o duyguyu ben adaçayını günde 1-2 defa içiyordum hemde yumurtlama öncesi ve sonrasındada içtim bilmiyorum yumurtlamaya iyi geliyormuş diyorlardı birde ben pkoluydum adetlerim çok düzensizdi o ay ilk denememde de hamile kaldım.karışımdan her sabah aç karnına işe giderken 1kaşık alıyordum zaten bende pek yumurtlama olayı olmuyordu o ay olduğunu düşünüyorum.

cevabın için çok teşekkürler canım bu ay geçti artık ama önümüzdeki ay Allah izin verirse deneyeceğim.

tekrar tebrik ederim :1hug: :nazar:

arkadaşlar bu bal,çörek otu ve tarçın karışımını 2.gün değilde mesela benim adetime 10 gün kadar var şimdiden içsem faydası olur mu ?

arkadaşlar bana cevap yazmadınız benim adetim geçeli 8gün oldu 14dünde adetoldum şimdiuygulasam faydası olurmu ve nekadar içmem lazım sabah akşam mı açkarnınamı içeceğim lütfen beni bilgilendirin

Canım bu karışımla hamile kalan arkadaşlarımız hep adetin3. günü başlamış.Sen gelcek ay başla olmazsa.Sabah Akşam bi Çay Kaşığı Ölçüsü.Allahım Tez vakitte hayırlı evlatlar nasip eylesin.

kızlar adaçayı olayını şimdi buldum ama yumurtlama gününe kadar için deniliyor. ne zamandan yumurtlama zamanına kadar, bir de yumurtlama döneminde niye içilmiyor. off aklım çok karıştı fisfisfis

canım ada çayı düşüğe neden oluyormuş

X