Bal-rekotu-Tarn mucizesi

kızlar selamlar bende kullandınm bu ay ama resmen yumurtladıgımı hissettim o ne agrıydı yarabbim bende kaliteli yumurta için yaptım bakalım 4 kasımda belli olacak ama cok kilo aldım ya 3 kilo almışım 10 gün kullandım bende adetin 1. günü başladım inşallah iyi gelir bakıcaz

inşaallah mercancım bende kullandım ama sadece akşamları bakalım benimde aynı tarih

canım kusura bakma bir kaç gündür internette girmiyordum görmemişim mesajını.
tarifi ben bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine buradan aldığım için sitede yazılan tarifdeki gibi 2. ve 12.günler arası kullandım ama son bir kaç aydır bendede adet gecikmeleri ve düzensizliği başladığı için olsa gerek çok geç yumurtladım (23.gün).sanırım reglin 2.günü değilde daha geç başlamış olsaydım yinede işe yaracaktı bu karışım gibi geldi bana.bence kullanmaya başla bu ay olursa şansına olmazsa önümüzdeki ay 2.günden başlarsın tarifideki gibi.bu ay olmazsada sakın üzülme herkesde ilk ay tutmayabiliyor,bana bu karışımı öneren arkadaşım 2.ayda hamile kaldı.geçmiş olsun şifa olur inşallah opuyorumnanaktan

mrb canım ben 1 hafta oldu karışımı yiyeli aynı zamanda da hayıt tohumu çayını içtim ondan mı oldu bilmiyorum da bugün adet oldum ama çok az... acaba ne yapsam devam edeyim mi karışıma?şimdiden tşkler...

selam kızlar ben de bu karışımı yapıyorum geçen ay başladım.. bu ay 2. ayım inşallah işe yarar. ben karışımı göz kararı yapıyorum ... sevgiler ve acil şifalar zemuszemus

kızlar durmak yok yola devam benim regl günüm 31 i ama bugün birikidamla iç çamşırıma kan gelmiş şaştım kaldım bu işe umarım yerleşme kanamsıdır dua edelim :) birbirimize küre devam arkadşlar

mrb canım ben 1 hafta oldu karışımı yiyeli aynı zamanda da hayıt tohumu çayını içtim ondan mı oldu bilmiyorum da bugün adet oldum ama çok az... acaba ne yapsam devam edeyim mi karışıma?şimdiden tşkler...

canım benim bende çok bilmiyorumki ama bu küre reglin 2.günü başlamak gerektiğine göre hiç bitirmeden 12.güne kadar devat et istersen,sen geçmi başladın bu küre yoksa arka arkaya reglmi oldun??

canım benim bende çok bilmiyorumki ama bu küre reglin 2.günü başlamak gerektiğine göre hiç bitirmeden 12.güne kadar devat et istersen,sen geçmi başladın bu küre yoksa arka arkaya reglmi oldun??

anlamadım valla düzensiz olunca 2 kez oldum sanki ama çok az ... dr gitcem hayırlısı bakalım....saol canım ya senide rahatsız ediyorumm..

anlamadım valla düzensiz olunca 2 kez oldum sanki ama çok az ... dr gitcem hayırlısı bakalım....saol canım ya senide rahatsız ediyorumm..

rica ederim rahatsızlık ne demek canım benim,keşke bir faydam dokunabilseydi.hayıtdan olabilirmi acaba senin sorunun,duymuştum çünkü hayıtın erken regl getirttiğini,ona bir süre ara versen bu karışımı bi denesen??
ben bu kürü yaparken hergün süt içmeyi ihmal etmedim,kür bitten sonra bile bal yemeye devam ettim,ovülasyona kadar her gün 1 fincan adaçayı içtim,bunların hepsi yumurtlamaya yardımcı besinler,istersen birkaç ay böyle bir dene olmazsa o zaman hayıta devam edersin.(doktor işinide ihmal etme tabiki,umarım en kısa zamanda sanada şifa olur bu kür)

kızlar ben 27 sende adet oldum :KK43: bugün tekarar başlıyorum küre son uygulamam olacak eğer olmasa aşılam yaptırıcam sizin güzel haberlerini bekliyorum

serpilcim üzülme canım, aynen devam küre ben cok inanoyum bu küre inşallah önümüzdeki ay canım tutturursun.

[ı]gunaydın kıslar ben dun adet oldun ve bu topıgı gordum yardımcı olurmusunuz nasıl oluyo bugun ıkıncı gunum ve sabahlarımı akŞamlarımı yıyosunuz karıŞımı nasıl hazırlıyosunuz[/ı]

serpilcim üzülme canım, aynen devam küre ben cok inanoyum bu küre inşallah önümüzdeki ay canım tutturursun.

canım evet tekrar küre başaldım inşallhh sizlerden güzel haberler alırım bende üzülmedim umudumuda yitirmedim umutluyum bu umut yolculuğumdan vazgeçmeyeceğm öpüldünsositososito

hanımalr ben bu topiği devamlı takip ediyordum.Ve bu kürü yapmaya da karar verdim. Fakat ekim ayı içinde hem böbrek taşı düşürdüm hemde soğukalgınlığı geçirdim. 29 ekimde regl olmam gerekiyordu fakat 4 gün gecikti. Eğer 29 ekimde regl olsadım bu küre başlayacaktım. şimdi bunu uygulamam için reglimi beklemem mi lazım ? yoksa regl olmadan da uygulayabilir miyim?

canım regl gününü bekleyeceksn ama belkide bir sürpriz gelecek sana adetin geçtiğine göre ne dersin :)

Bende belki geç yumurtlama olmuştur ve hamilelik olabilir ümidi taşıyordum ama bugün idrar testi yaptım tek çizgi çıktı maalesef.Şimdi reglimi bekleyip kürü uygulayacağım.

X