hayıt suyu

aynen sabah akşam 1 su bardağına suyla karıştırıp içtim inslah.sende fayda bulursun

Bende başladım hayıt suyuna bugün 2.günüm fakat sizin yaptığınız gibi içmiyorum.1 su bardağına 1 çay kaşığı ezdiğim hayıt tohumunu ocakta kaynatıp 10 dk demelemeye bırakıyorum.sonra sıcak olarak tüketiyorum.

Bende başladım hayıt suyuna bugün 2.günüm fakat sizin yaptığınız gibi içmiyorum.1 su bardağına 1 çay kaşığı ezdiğim hayıt tohumunu ocakta kaynatıp 10 dk demelemeye bırakıyorum.sonra sıcak olarak tüketiyorum.

Seninki tohumu oldugu için ezmek gerekiyor bende kullandım tohumu oda güzel ama beni uğraştırmaya başladı daha sonra sıkıldım bıraktım suyu daha kolay koy iç tohumdan sonra suyunu denemenide tavsiye ederim

Seninki tohumu oldugu için ezmek gerekiyor bende kullandım tohumu oda güzel ama beni uğraştırmaya başladı daha sonra sıkıldım bıraktım suyu daha kolay koy iç tohumdan sonra suyunu denemenide tavsiye ederim
bende normalde hayıt suyu alacaktım ama bulamadım her yerde tohumu vardı onu aldım mecburenn

bende normalde hayıt suyu alacaktım ama bulamadım her yerde tohumu vardı onu aldım mecburenn
lokman hekimlerde aktarlarda mecitefendinin hayıt suyu die satılıyor başka markalarında olan var ama bn o markayı tüketiorum hapınıda aldım bakalım etkisi olacak mı die deneme aşamasndaym :)

lokman hekimlerde aktarlarda mecitefendinin hayıt suyu die satılıyor başka markalarında olan var ama bn o markayı tüketiorum hapınıda aldım bakalım etkisi olacak mı die deneme aşamasndaym :)
Aktarlara sordum hep hatta dediğin markayı aradım ama bulamadım olmazsa başka yerden alırım artık napalım.Rabbim hayırlısını versin herşeyi deniyoruz bakalım

Merhaba
arkadaslar bende prolaktin yuksekti yani sut hormonu. Bu hayitin dogum yapanlarda sütü artirdigini okudum bazi yerlerde. Acaba yuksek olan prolaktini daha da mi yukseltir acaba bilen var mi?
Zaten prlktn yuksrkligi gebe kalmaya engel

Nasil hamile kakdnz bnada yardim edin nolur
Herşeyin başı bol bol dua etmek ben buna inanıyorum elimizden geldğnce ne duyarsak yapmaya çalışıyoruz bende öyle hayıt suyu soğan kürü bi çok şey denedmm ve çok stres yaptım bu ay düşünmemeye çalıştım ve RABBİM nasip etti şükürler olsun.En kısa zamanda Mevlam sana ve tüm isteyenlerede nasip etsnn inşaallah...

bende tavsiye ediyorum 2 aralıkta içmeye başladım 12 aralıkta adet oldum (ilaçsız adet olamazken)
bende prolaktin sorunu var

selam cnm bende ilaçsız adet olmuyorum.pko war bende kıstler yanı.hayıtı nasıl ıctın cnm sen ?tohumunu mu yoksa hapını mı?yada hapını mı ıctın?gercekten etkısı olurmu kı yaaa ??

selam cnm bende ilaçsız adet olmuyorum.pko war bende kıstler yanı.hayıtı nasıl ıctın cnm sen ?tohumunu mu yoksa hapını mı?yada hapını mı ıctın?gercekten etkısı olurmu kı yaaa ??
Merhabalar,ben hayit suyu aldim hazir aktarlarda satiliyor.her sabah ac karnina 1/3 cay bardagi icmistim.ama ben prolaktin dusurmek icin ictim onu canim.ve dustu de Allahin izniyle.
pko ve adet duzensizligi varsa sana sogan kurunu siddetle tavsiye ederim.bende feci pko vardi.hic adet olamiyordum.her sabah ve her aksam taze hazirlayip 15 gun sogan kuru yaptim.birebir geliyor pko ya.kesin denemelisin.hatta ben hamile bile kaldim hemen sogan kurunden sonra.tarifi yazayim sana yada istersen ibrahim saracoglu sogan kuru diye arstirsan cikar yine.
1.5 bardak suda 1 adet yemeklik soganin kabuklarini soyup 4 e bolup kaynatiyosun.iliyinca suzup iciyorsun.ben burnumu kapatim tek yudumda nefes almadan iciyordum.
doktor kontrollerine gittigimde kistlerin hepsi gitmisti.doktorum bile sasirmisti o zaman.
bi sonraki ay adet tarihine 1 hafta kala ikinci uygulamayi yapiyorsun.7 gunluk sadece.o da adet duzeni sagliyor.
Allahin izniyle sogan suyundan sifa bulursun canim.prolaktin sorunun yoksa hayiti degil sogan suyunu denemelisin bence

Merhabalar,ben hayit suyu aldim hazir aktarlarda satiliyor.her sabah ac karnina 1/3 cay bardagi icmistim.ama ben prolaktin dusurmek icin ictim onu canim.ve dustu de Allahin izniyle.
pko ve adet duzensizligi varsa sana sogan kurunu siddetle tavsiye ederim.bende feci pko vardi.hic adet olamiyordum.her sabah ve her aksam taze hazirlayip 15 gun sogan kuru yaptim.birebir geliyor pko ya.kesin denemelisin.hatta ben hamile bile kaldim hemen sogan kurunden sonra.tarifi yazayim sana yada istersen ibrahim saracoglu sogan kuru diye arstirsan cikar yine.
1.5 bardak suda 1 adet yemeklik soganin kabuklarini soyup 4 e bolup kaynatiyosun.iliyinca suzup iciyorsun.ben burnumu kapatim tek yudumda nefes almadan iciyordum.
doktor kontrollerine gittigimde kistlerin hepsi gitmisti.doktorum bile sasirmisti o zaman.
bi sonraki ay adet tarihine 1 hafta kala ikinci uygulamayi yapiyorsun.7 gunluk sadece.o da adet duzeni sagliyor.
Allahin izniyle sogan suyundan sifa bulursun canim.prolaktin sorunun yoksa hayiti degil sogan suyunu denemelisin bence

cok tsk edrim cnm ama ben denedim soggan suyunu etkisi olmadi.birkere 15 gun ictim digerindede 21 gun ictim fayda girmedim.ve halada glmedi adetim sokturucu kullanicam mecbur:KK43:

Kızlar hayıt suyu sadece adet düzensizliği için mi? Yoksa hamile kalmaya yardımcı oluyor mu? Benim adetlerim ve hormanlarım düzgün ama çocuğum olmuyor.

Merhaba arkadaslar ilk önce hayıt suyunu payşaşa arkadaşa teşekkür ederim Rabbim dualarımı kabul etti hayıt suyu da vesile oldu hamileyim şükür. Rabbim isteyen herkeze versin

Merhaba arkadaslar ilk önce hayıt suyunu payşaşa arkadaşa teşekkür ederim Rabbim dualarımı kabul etti hayıt suyu da vesile oldu hamileyim şükür. Rabbim isteyen herkeze versin

Gozun aydin canim hayirlisi ile kucagina al insaAllah bebegini. Nasil kullandin bilgi verirmisin

Kızlar hayıt suyu sadece adet düzensizliği için mi? Yoksa hamile kalmaya yardımcı oluyor mu? Benim adetlerim ve hormanlarım düzgün ama çocuğum olmuyor.
Canım görünce yazmak istedim hayıt suyuyla mi hamile kaldın Bende aldım bugün baslicam ınsalah ise yarar benden pko var

anneysen.com Bilgi EdinmeAnne CevaplarıUzman CevaplarıUzman MakaleleriUzmanlarımızGruplarBloglarAnne YazılarıHafta Hafta HamilelikAy Ay Bebek GelişimiAy Ay Bebek BeslenmesiBebek İsimleriİsim AnaliziKategorilerHamilelikBebek3-6 Yaş6+ yaşErgenKadınGaleriler Videolar Çarşı Uzmanlara Soru SorAnnelere Soru Sor
Giriş YapÜye Ol

WOODYLAND X
Birinci sınıf ahşap ve çocuk sağlığı gözeten boyalar ile üretilen ahşap oyuncaklar için hemen tıkla!
leymon
hayıt suyunun mucizesi
leymon bir yazı yazdı
7 yıl önce
hayıt suyunun mucizesi
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Sitede çok eğitici farklı yazılar var . site çok hoşuma gitti .14 haftalık hamileyim .hamile kalmam mucize gibi bir şey.çünkü 7 defa tüpbebek denedim 6 sı aynı hastanede sonuncusunuda başka bir dr. da denedim. heriki dr. da boşuna denememi istediler.menepoza girdiğimi hamile kalmamın mümkün olmadığını ilettiler. tabii ben o günlerde yıkıma uğradım .psikolojik destek aldım.eşimin iş arkadaşlarından biri bir bitkisel ilaç kullanmamı önerdiler. bu bitkisel ilaç hem regl liyi düzene koyacağını menepozu geciktirici özelliği olduğunu ve yumurta geliştirme özellliğinin olduğunu iletti. ilacın adı HAYIT SUYU 2 ay kullandıktan sonra regl olmaya başladım.4. ayındada hamile kaldığımı öğrendim .yani mucize oldu . dr.larım inanamadı .mucize bir bebek olduğunu ilettiler.bir bitkisel ilaçla olan mucizeyi sizle paylaşmak istedim .Çocuğu olmayan yakınlarınlarınızla paylaşmanızı istiyorum.hayıt suyunu

Arkadaslar bir sitede gördüm ve paylaşmak istedim bende Hayit suyuna bAsla dim bir hafta oldu bugn de arı sürü propilan propolis karışimi kapsülü aldım inş ise yarar herkeze şifa olsun bizde burda paylaşalım ben bir hafta oldu kullanalı kasık ağrım var 2 gundur

X