Eşimi denedim ve ...

Ecem24

Amaaaaaannnn....
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
314
2
Arkadaslar bir süredir esimin bana ilgisiz davranislarindan ve sürekli bitmek bilmeyen kavgalarimizdan dolayi onun "gözünün" disarilarda oldugunu düsünmeye basladim,
ve onu test etmek icin msn de yeni bir adres yaptim ve onu ekledim.
Iste msn adresini facebooktan aldim, orda resmini gördüm etkilendim, tanisalim felan yazdim beklemye basladim. Birden ne göreyim slm, bende tanismak isterim benim tel numaram :xxxx diye yazmisss inanabiliyormusunuz? Acik acik cep telefonunu vermis.
Bir kac gün sonra benim tel no mu istedi, izinli gününde bulusalimmi felan yazdi ama ben konuyu uzatmak icin erteledim. Bu arada yazismalarimizida hep kayit altinda tutuyorum.
Simdi kizlar ben emin adimlarla ilerlemek istiyorumki inkar edemesin (yani arkadaslarim beni isletiyordu bende onlari isletmek icin devam ettim diyemesin). Sizce ben nasil devam edeyim kizlar aklim durdu yardim edin lütfen...

bence buluşma ayarla ve buluşmaya git daha da nasıl inkar edebilir ki ondan sonra

Eğer bu evliliği bitirecekseniz oyuna devam edip tüm pisliklerini ortaya çıkarın..:kızgın:
Ancak eğer evliliğinizi bozmaya niyetiniz yoksa vazgeçin bu işten,daha çok midenizi bulandırmayın..
Elinize ne geçecek ki,daha çok yıpranırsınız,üzülürsünüz.:nazar:

Arkadaslar bir süredir esimin bana ilgisiz davranislarindan ve sürekli bitmek bilmeyen kavgalarimizdan dolayi onun "gözünün" disarilarda oldugunu düsünmeye basladim,
ve onu test etmek icin msn de yeni bir adres yaptim ve onu ekledim.
Iste msn adresini facebooktan aldim, orda resmini gördüm etkilendim, tanisalim felan yazdim beklemye basladim. Birden ne göreyim slm, bende tanismak isterim benim tel numaram :xxxx diye yazmisss inanabiliyormusunuz? Acik acik cep telefonunu vermis.
Bir kac gün sonra benim tel no mu istedi, izinli gününde bulusalimmi felan yazdi ama ben konuyu uzatmak icin erteledim. Bu arada yazismalarimizida hep kayit altinda tutuyorum.
Simdi kizlar ben emin adimlarla ilerlemek istiyorumki inkar edemesin (yani arkadaslarim beni isletiyordu bende onlari isletmek icin devam ettim diyemesin). Sizce ben nasil devam edeyim kizlar aklim durdu yardim edin lütfen...

:1shok::1shok::1shok:

Bencede üzülürsünüz.Her erkek gibi oda yapmış bence...............................

anında sen olduğunu anladım ondan devam ettim dicek. test edildi milyon kere onaylandı. o yüzden elinizde daha sağlam kanıtınız yoksa boşuna kurcalamayın bu açıdan.

şu bazı erkeklerin aklı evli olsalar bile bazı yerlerinde çalışıyorr :mymeka:kötükedihüso:eek:klava:

evet kizlar elimde yeterli delil olunca evliligi bitirmek istiyorum cünkü gururum cok kirildi...
Disarida neler yapiyor acaba?

Eğer bu evliliği bitirecekseniz oyuna devam edip tüm pisliklerini ortaya çıkarın..:kızgın:
Ancak eğer evliliğinizi bozmaya niyetiniz yoksa vazgeçin bu işten,daha çok midenizi bulandırmayın..

kesinlikle katılıyorum.
sonuçlarını kaldırabilecekseniz oyunu devam ettirin.
yoksa, eşinizin eline çok büyük bir koz verirsiniz.

Canını sıkma hepsi aynı.Evdekilerde bilmiyor sanıyorlar.............................

birde son zamanlarda yani bu olay baslayali isten geldiginde bana sariliyor ahh canim seni cok özledim felan diyor. Is yerinden ariyor nasilsin diye soruyor?
Midem bulaniyor

yaa nasıl bi dünya oldu bu dünya
aldatmalarda garipleşti bu sanal dünya insanda ahlak diye birşey bırakmadı
ötesindede laale kardeşime katılıyorum eğer icraat yapacaksan ileri git
yoksa uyuyan yılanı niye uyandırıyorsun adamın aklına birazda sen sokmuş olmuyormusun
aldatmayı

evet kizlar elimde yeterli delil olunca evliligi bitirmek istiyorum cünkü gururum cok kirildi...
Disarida neler yapiyor acaba?

O zaman arkadaşların dediği gibi buluşma planlayın,gidin yüzleşin..
Hem dışarıda görüşeceğiniz için ne kadar üste çıkmaya çalışsa da size zarar veremez..benneyaptımki
Hakkınızda hayırlı olsun inşallah:teselli:

http://www.kadinlarkulubu.com/ah-er...miyor-davranmaliyiz-onu-kaybetmemek-icin.html

al bakalııım, bir başlık vardı buna uygun...

bana kalırsa eşin seni aldatıyor ama ortaya cıkarınca ben de biliyordum ve seni sınadım yaa sen benle alay eder misin bak gör tarzında konuşmak adına yaptım diyecek gene suclu sen olacaksın.
sen bilirsin. :emir_bebek:

Kanıtlasa ne olacakki,bazı şeylerle yüzleşebilecekmisin?.........................

X