Herşey hamile olduğumun belirtisiydi ama..... bi kanama oldu ????

deniz0509

Birgün geliceksin bebeğim
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
742
10
39

merhaba arkadaşlar,
her belirti hamileymişim gibiydi,
göğüslerimde agrı ,
baş dönmem,
aşırı yeme isteği,
ara ara mide bulantısı,
aşırı uyuma,
geceleri bel ağrısı,
sık idrar,
son bir haftadır karnımdaki aşırı gaz ama az evel özür dileyerek sölüyorum lavoda çok sulu pembe bir kan geldi. ped koydum. normalde yarın ve yarından sonra olmam lazım. ama yerleşme kanaması olsa bile regl ağrısı gibi mi olur?????

canım kasıkdaki ağrıda hamilelik belirtilerindendir inşallah gelen kan yerleşme kanamasıdır bi test yapsana canım bakalım ne olacak

yok canım degil sanırım bekledim bu saatte kadar ama baya baya regl oldum sanırım

geçen ay bendede böyle olmuştu kesin hamileyim dedim ama adetim erken geldi sanırım belirtilerin hepsi psikolojik

evet canım haklısın.
zaten ben bir mucize bekliyordum.
çünkü eşim de problem var. 100,000ml sperm var ve hareket sıfır yarısı ölü zaten vs....
gecen hafta varikosel amliyatı oldu çift taraflı
ameliyattan öncesine geliyordsu yumurtlamam belki o zaman bir umut kalmışımdır dedim ama kalmamışım.
hep hayal ediyorum
kısmet artık bikaç ay sonra tekrar spermiyografi yapıcaz. doktor gerçi çok umut baglamayın çoğalmasından yana dedi. bizi tüp bebek merkezine yönlendirmişti ama biz ameliyatı ilersi içinde yaptıralım dedik.

[SEVGİLİ ARKADAŞIM
HİÇ ÜMİTSİZLİĞE KAPILMA BENİM EŞİMİNDE SPER SAYISI 2.000 GİBİYDİ VE ŞEKİL BOZUKLUĞU VARDI .BİR VARİKOSEL PROBLEMİ ÇIKTI.AMİLYAT OLDU 6 AY SONRA SPERM SAYSI YÜKSELMEYE BAŞLASI AMA SPERM YAPISIDA BOZUK OLDUĞU İÇİN HAMİLELİK OLMUYORSU AŞILAM İLE 1. AŞIMA TUTMADI 2.AŞILAMA DA EŞİM SİĞARAYIDA BIRAKTI VE BEN HAMİLE KALDIM AMA ŞANSIZLIK DİYELİM BEBEĞİMİN KALBİ DURDU ONDAN SONRA KENDİLİĞİNDEN BİR HAMİLELİĞİMD OLDU ODA KENDİLİĞİNDEN DÜŞTÜ VE ARADAN 1 SENE GEÇTİ BEN ŞİMDİ KENDİLİĞİNDEN HAMİLEYİM.EŞİNE LÜTFEN KEÇİBOYNUZU HAŞKA 3 DAK. VE 5 DAK BEKLETTİKTEN SONRA SOĞUKKEN ONU İÇİR .VE ASLA VAZ GEÇME CANIMsüprizzzzz

canım umudunu kaybetme ve kendinide olmayacak yada ne zaman olucak diye şartlama geçenelrde bir yerde okumuştum sabah 8 gibi spermlerin kalitesi çok yüksek oluyormuş bi denemek lazım yinede

slm arkadaslar yaa benim adet günüm 3 gün gecti genelde 28günde olurum ama bu sefer 3 gün gecti bugün idrar testi yaptim ama negatif cikti acaba erkenmi test yaptim lütfen yardimci olun yaaaa

Herkese Merhaba,
Hamilelik belirtileri diye araştırma yapıyordum yazdıklarınızı okudum. Benimde 5 gün gecikti adetim ama bugün adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyor. Hamilede olsam ağrırmı acaba kasıklarım?

Yazdıkların beni çok umutlandırdı çok teşekkür ederim canım benim. ınşallah Allah her isteyene saglıkla kucagına aldırır bebeklerimizi.

[SEVGİLİ ARKADAŞIM
HİÇ ÜMİTSİZLİĞE KAPILMA BENİM EŞİMİNDE SPER SAYISI 2.000 GİBİYDİ VE ŞEKİL BOZUKLUĞU VARDI .BİR VARİKOSEL PROBLEMİ ÇIKTI.AMİLYAT OLDU 6 AY SONRA SPERM SAYSI YÜKSELMEYE BAŞLASI AMA SPERM YAPISIDA BOZUK OLDUĞU İÇİN HAMİLELİK OLMUYORSU AŞILAM İLE 1. AŞIMA TUTMADI 2.AŞILAMA DA EŞİM SİĞARAYIDA BIRAKTI VE BEN HAMİLE KALDIM AMA ŞANSIZLIK DİYELİM BEBEĞİMİN KALBİ DURDU ONDAN SONRA KENDİLİĞİNDEN BİR HAMİLELİĞİMD OLDU ODA KENDİLİĞİNDEN DÜŞTÜ VE ARADAN 1 SENE GEÇTİ BEN ŞİMDİ KENDİLİĞİNDEN HAMİLEYİM.EŞİNE LÜTFEN KEÇİBOYNUZU HAŞKA 3 DAK. VE 5 DAK BEKLETTİKTEN SONRA SOĞUKKEN ONU İÇİR .VE ASLA VAZ GEÇME CANIMsüprizzzzz

Canım benim ilgin için çok teşekkür ederim,
yazdıkların çok umutlandırdı. Seninde bayaa zor olmuş ama saglıkla kucagına almanı dilerim canım. Keçiboynuzu ve havuç suyu diyorlar canım benim. İnşallah bende bebeşimi kucagıa alırım. Sanki bu zor hayatta yeniden doğuşum olucak gibi arzuluyorum. Her ay her ay acaba demekten ve hep hayal kırıklığından çok yoruldum inan. zaman hiç kolay geçmiyor.

X