Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Antalya da anaokulu

okulların hepsi kendine göre çok iyidir canım ama artık oturduğun mahalleye göre alıyolar öğrencilerini başka mahalleden kabul etmiyolar. ama ben mahalle olarak söyliyeyim meltem sitelerinde var bir de eski pazar pazarı vardı teomanpaşa caddesinarka tarafı oluyor orda bileydi en iyileri gibi sen bi araştır istersen...allah yardımcın olsun..

kepezde mehmetakifersoy anaokulu her bolgeden alıyorlar serviside var siteside var bakabılırsin guzel bır okul

portakal çiçeği perge kavşağında bir devlet anaokulu var ...cengiz topel anaokulu..3 yaşını bitirince alıyorlar...yarım gün 80 lira civarı sanırım..ayrıca istersen extra dersler de var satranç dans yüzme vs ...tam gün ise 200 civarı..birde borsa anadolu meslek lisesinin bir anaokulu bölümü var...ücreti aynı sanırım ...oraya da 3 yaşını bitirince alıyorlar..yemekler dışarıdan gelmiyor...oradaki hocalar eşliğinde kız meslek lisesi yemek bölümü öğrencileri tarafından hazırlanıyor...a.s.

mehmetakıfersoy anaokuluna gıdıyordu kızım ama uzak servisle gıdıyordu sabah7,30ta bınıyordu servise kızıma zor geldı erken kalkmak egıtımı ve okul cok guzel ama uzak oldugu ıcın bırde sık hasta oldugu ıcın almak zorunda kaldık

Son düzenleme:
selam kızlar ben sabıha gökcene verdım kızımı bes yas alıyordu ama ögretmenımız malın tekı okulda acıkcası yapılmış olan sikayetlerı önemsemıyor o yuzden sakın sabıha gokcen olmasın ltfen

artık istediğimiz okula yollayamıcaz çocukları
kararı Ankaradan yetkililer verecek
ordan okullara çocukların adları verilecek
yani şu okul çok iyi hadi verelim olmıcakmış artık..
torpili ve okula kayıt olunurken alınan paraları önelemk için yapılmış bu..

arkadaşlar ben konyaaltı mevkiinde kreş arıyorum.benim oğlum 4 yaşında.tecrübeleriniz varsa lütfen benimle paylaşın.Benim oğlum zor bi çocuk.Öğretmeninin tecrübeli olmasını istiyorum.Yoksa yeni,toy bi öğretmen zor başaçıkar.uffff çok zor ya..:uhm:

benim kızımda 5 yaşına girdi artık ana okuluna başlaması gerekiyormu yoksa gelecek seneyimi beklememiz gerekiyo çok kararsızım bu konuda bilgisi olan bana yazabilir mi antalyada masa dağında oturuyorum burda okulda yok hangi okula göndereceğimide bilmiyorum

benim kızımda 5 yaşına girdi artık ana okuluna başlaması gerekiyormu yoksa gelecek seneyimi beklememiz gerekiyo çok kararsızım bu konuda bilgisi olan bana yazabilir mi antalyada masa dağında oturuyorum burda okulda yok hangi okula göndereceğimide bilmiyorum
artık okul kayıtları geçti özel anaokullarına kayıt yaptırabilirsin... oğlum beş yaşında geçen dönem Zafer Anaokuluna gitti...bu yıl da aynı okula kayıt yaptırdık... okuldan çok memnunuz

X