Ben basen İstiyorum

kIZLAR belki size garip gelebilir ama ben şu kurtulmaya çalıştığınız basenlerden istiyorum..
benim kalçamın yapısından dolayı basen filan nedir bilmem..
kilo alsam bile popom arkaya doğru büyür yanlardan tık yok..
ama ben birazcık basenin kadınlara çok yakıştığını düşünüyorum..
sizce basen oluşması için ne tür hareketler yapabilirim..
bilgisi olan varmı acaba?

harekete gerek yok,
sana cikolata yemeni oneririm, direkt basenlere yelesiyor cunku..

bak bir-iki hafta ye, gor farki..

basen kadını güzel göstermez kalça popo güzel gösterir tabi oda orantılı olması lazım.
benim basenim yok ama olmasını da istemem
kalçam var zaten yetiyo

spor salonuna sordum basen kas yapıp genşlete biliyormuyuz diye,aylık 60 lira hafta içi hergün gel falan dediler vede bu süre içerisinde yenilecek gıda listesi falan veriyorlarmışcokacimcoook,vereliniortakama önce bi diyetisyene gidicem basen istiyorum diye sonra spor salonuna gitmeyi düşünüyorum.İnşallah emeklerimin karşılığını alırım.:Saruboceq:

canım itmeyi düşünüormusun ltfen gelişmeleri yazarömısın

uzun zaman squat çalıştım ama düzenli yapamadım maalesef
çikolata yememi tavsiye eden arkadaşım sağol cnm çok tüketiyorum ama benimkiler farklı yöne gidiyolar.şimdi birde nutellayı denicem akşamları tam yatarken yicem kaşık kaşık belki direk basenlerime gider kaydirigubbakcemile3

kizlar benimde ayni sorunum var ,düz vucut hatlarina sahibim:KK43: lütfen yardima cok ihtiyacim var bunalima sokuyor beni bu dert!100 lerce giyisim var hic birini giyinemiyorum üzerimde berbat duruyor:KK43:(( lütfen yardimci olun care bulun!

Keşke basenlerimden kurtulabilseydim.

Hele bekarken sinir olurdum kesicem bunları derdim

Kimi kurtulmak ister kimi keşke olsa der şu basenlere..

birisinden duydum biraz alakasız gibi geldi ama bilmiyorum şöyle demişti

fazla merdiven çıkmak basen yaparmış ...bekarken 10 sene boyunca 5. kata kadar dik merdiveni çıktım

durdum .. Tabii doğruluğu var mıdır bilmiyorum.

işte olmayınca özeniyolar böyle ama hiç özenecke bişey deil cnm yıllardır eritmeye çalışıom zaten:)))

her gün bolca abur cubur ve yemek ye oluşacaktır

Abur cuburla pek bi alakası yok,kalçanın yapısına göre değişir.
Benim de basenim yok bi parça olsun isterdim,gerçi popom çıkıntılı ama yanlardan da olsa fena olmazdı...

Abur cubur ancak göbek yapıyor maalesef...

Benimde yanlarım yok popom arkaya dogru cıkıyor aman cıksada arkaya dogru cıksın bence basenler cırkın arkaya dogru, çıkık, kalkık popo daha güzeldir.

valla bendede yok evlendkten sonra ne oluyoda oluşuyoki! bnde 6 yıldr evlym ama bekar halime göre ne popom kaldı ne basenm zaten çok hafifti ama şimdi hiç yok herkes ne güzel işte genç kız gibisi n dese de biraz olması hiç fena olmazdı hani.ama bağdaş kurup oturmak yada sürekli ayakları karnına çekip oturmakta belki biraz olsun basenleşmmeyi sağlıyabilr .bnm fikrm ..

Mesajı okur okumaz beni anlatmış dedim. :)

Evet konuyu açan arkadaşım ben 3 ay boyunca ayaklarımı cenin gibi yaparak oturdum sürekliiii. sıkılınca da bağdaş kurdum. ve aldığım 10 kilonun neredeyse hepsini basen ve popodan aldım. Madem basen istiyorsun en iyi yöntem bu olur sanırım. :) Hemde kalıcı :KK70: 8 yıldır basenlerim en fazla 2 cm 3 cm incelmiştir. :)

bende hep bağdaş kurarak otururum ...uyrken de hep cenin pozisiyonu şeklinde uyurum
kendimi bildim bileli...basen yeri oluştu evet =) *ama içi boş °))) kilo almam lazım ...

X