Ben basen İstiyorum

kızlar ben sporla büyütülür genişletilir diye biliyorum..
ya birimiz gidip sorsak bir spor salonuna filan ..
bende arattım ama hep küçültmekten bahsediyorlar hiç bizi düşünen yok =(

su mavi egzersisler bence kücültüyo gibime geliyo...cünkü ebru sallinin platez yaptigi programmda ayni hareketler var zayiflamak icin bel karin basen kalca siklastirmak icin..yapmam onlari ben banane :KK43: aaaaa kalca basen istiyorum allahim ya sinir oluyom kiyafet giyinince pantolonlarin üzerine uzun giyiniyorumki iyi dursun diye yoksa öyle kötü duruyo :KK43:
nasıl yani yaaa
o hareketler daha çok küçültüyor mu şimdi..
aman Allahım :1shok:
ama antrenör büyültmek istediğimizi biliyor..
buna rağmen bile bile bu hareketleri önermez di sanırım..
birde sırt üstü yatıp bacakları havaya kaldırarak bisiklet pedalı çevirir gibi bacakları çevirmekte basen yapıyormuş kızlar haberiniz olsun ben denicem..
ya şu spor salonuna bende taktım ..
geçenlerde kapının önünden döndüm soruvaktım ama baktım içride erkekler filan var soramadım utandım..
aslında gidip bir danışmak lazım..

ay inanmıyorum , kimse basen istemez ayol......genede tercih senin sağlıklı günlere..

nasıl yani yaaa
o hareketler daha çok küçültüyor mu şimdi..
aman Allahım :1shok:
ama antrenör büyültmek istediğimizi biliyor..
buna rağmen bile bile bu hareketleri önermez di sanırım..
birde sırt üstü yatıp bacakları havaya kaldırarak bisiklet pedalı çevirir gibi bacakları çevirmekte basen yapıyormuş kızlar haberiniz olsun ben denicem..
ya şu spor salonuna bende taktım ..
geçenlerde kapının önünden döndüm soruvaktım ama baktım içride erkekler filan var soramadım utandım..
aslında gidip bir danışmak lazım..

Uzun zamandır antrenmanlar dolayısıyla yoğunum.
O sebeple de kk den biraz uzak kaldım.

Mavi egzersizler dahil haftanın belli günleri ağırlık antrenmanları yapıyorum ve için rahat olsun parlaa kalçam sıkılaşıp kotumu giydiğimde istediğim gibi duruyor.
Ben yıllardır yapıyorum bu egzersizleri zararı olsa şuanda kalçam bir kemikten ibaret olurdu.
İçin rahat olsun canım

Uzun zamandır antrenmanlar dolayısıyla yoğunum.
O sebeple de kk den biraz uzak kaldım.

Mavi egzersizler dahil haftanın belli günleri ağırlık antrenmanları yapıyorum ve için rahat olsun parlaa kalçam sıkılaşıp kotumu giydiğimde istediğim gibi duruyor.
Ben yıllardır yapıyorum bu egzersizleri zararı olsa şuanda kalçam bir kemikten ibaret olurdu.
İçin rahat olsun canım

canım beniim zaten sana ve tecrübelerine güvendiğim için bu hareketleri yapıyorum..
o konuda bir şüphem yok kesinlikle..Şeniz
ben birde bunlara basen ekleyim dedim kaydirigubbakcemile2
onun içinde mavi hareketlerle birlikte stepe başlıcam ..
sen ne dersin canım ya...
senin onayını almadan da başlamak istemiyroum aslında

canım beniim zaten sana ve tecrübelerine güvendiğim için bu hareketleri yapıyorum..
o konuda bir şüphem yok kesinlikle..Şeniz
ben birde bunlara basen ekleyim dedim kaydirigubbakcemile2
onun içinde mavi hareketlerle birlikte stepe başlıcam ..
sen ne dersin canım ya...
senin onayını almadan da başlamak istemiyroum aslında

Güvenin için teşekkür ederim canım.Şeniz

Basen istiyorsun demek hımmCADIARZU
Canım bu tamamen bünyeyle alakalı aslında.
Bence öncelikli yapman gereken sporla beraber orantılı olarak bol bol yemek yemek

Spordan zarar gelmez canım bunu unutma yani amacın belli bölgelerini toparlamak bile olsa spor işe yarar.
Her egzersizden sonra karbonhidratlı besinler tüketmeye çalış canım(yeşil mercimek,tavuk,haşlanmış patates vs. vs.)

peki o basenlerden kurtulmak için ne yapmalıyız hocam? hele ki sıkı basenlerse nasıl inceltmeliyiz?

Güvenin için teşekkür ederim canım.Şeniz

Basen istiyorsun demek hımmCADIARZU
Canım bu tamamen bünyeyle alakalı aslında.
Bence öncelikli yapman gereken sporla beraber orantılı olarak bol bol yemek yemek

Spordan zarar gelmez canım bunu unutma yani amacın belli bölgelerini toparlamak bile olsa spor işe yarar.
Her egzersizden sonra karbonhidratlı besinler tüketmeye çalış canım(yeşil mercimek,tavuk,haşlanmış patates vs. vs.)

çok teşekkür ediyorum canım..
yemek yeme işi zaten vazgeçemeyeceğim birşey =)
okadar yiyorumki ama nereye gidiyor bunlar bilmiyorum ya..
insan akşam yatarken koca bir sandiviç yer mi ya ?
nedense ben genelde yüümden kilo alırım..
ama vücudumda oynama yok..
o yüzden de spor tek umudum..
zayıf olupta basenleri olan insanlar vardır ya ,onlar olduğundan daha kilolu gösterirler basenleri sayesinde..
birde sevdiğim için istiyorum bu basen olayını..
spora devam ediyorum insallah yaza kadar değişme olucak :lepi:

kızlar stepile ilgil yaptığım bir araştırmada ''step basen yapmak gibi bir dezavantajı olan egzersizdir.''
diye yazıyordu...ben dün akşam stepe başladım...tam 100 kez sandalyenin üzerine çıkıp indim..
umarım yakın zamanda faydasını görürüm..

yha bendede yok hiç kalcada yok basen de olmasnı nasl çok isterdm bilseniz...
yha ben kilo alnca olur die düşünüorm ama olrmu acaba sizcede?

yha bendede yok hiç kalcada yok basen de olmasnı nasl çok isterdm bilseniz...
yha ben kilo alnca olur die düşünüorm ama olrmu acaba sizcede?

yok cnm bende kilo aldımmı olmuyo basen falan,pırasa gibi bişeyim yani-tatlicadiarzu-, biraz arkaya dogru var sadece o kadar senağlama şöyle azıcık yana dogruda olsa fena olmazdı hani

benimkide öyle yaa..
olunca arkaya doğru oluyor..
yapı mesleesi işte..
ama şuan neredeyse o da yok resmen ya offf..
sinir oluyorum..
kilo da alamıyorum ki..
yaz gelicek şimdi badiler filan giyilecek ne güzel duruyor basenlilere ve koca popolulara =(
fıçı gibi olmaya razıyım resmen..

ayy arkadaşlar ciddimisiniz ya basen istiyosunuzdelikafadulden.inanamadım valla okuyunca.bisikletin basen yaptığını bende duymuştum ne kadar doğru bilemem ama daha çok yapıyla alakalı sanırım.çünkü ben zayıfım ama bariz şekilde basenlerim var.ben pek sevmiyorum ama herkes hoş oluyo,kadına yakışıyo diyince de hoşuma gidiyo.hele şimdi burda basen isteyenleri görünce daha bi sevmeye başladım basenlerimi ve kalçamıkaydirigubbakcemile3

ayy arkadaşlar ciddimisiniz ya basen istiyosunuzdelikafadulden.inanamadım valla okuyunca.bisikletin basen yaptığını bende duymuştum ne kadar doğru bilemem ama daha çok yapıyla alakalı sanırım.çünkü ben zayıfım ama bariz şekilde basenlerim var.ben pek sevmiyorum ama herkes hoş oluyo,kadına yakışıyo diyince de hoşuma gidiyo.hele şimdi burda basen isteyenleri görünce daha bi sevmeye başladım basenlerimi ve kalçamıkaydirigubbakcemile3

:1shok::1shok:kız sen delimisin basenlerinin kıymetini senağlamasenağlamabil pırasa olmaktansa:1closedeyes:

:1shok::1shok:kız sen delimisin basenlerinin kıymetini senağlamasenağlamabil pırasa olmaktansa:1closedeyes:

ah canımm..ben kumaş pantolonu hiç yakıştırymıyorum mesela kendime.yanlardan basenler ortaya çıkıyo,gıcık oluyorum ya.dümdüz olaydı diyorum.o yüzden hep jean giyiyorumsenağlama

bende basensz olduğumdan kumaş giyemiyorum yaa..
yakıştırmıyorum kendime..
işim gereği bazen giymem gerekiyo ama yine de giymiyorum..

X