Ben basen İstiyorum

parlaa

SiL BaŞtAn BaŞLaMaK gErEk
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2008
415
2
kIZLAR belki size garip gelebilir ama ben şu kurtulmaya çalıştığınız basenlerden istiyorum..
benim kalçamın yapısından dolayı basen filan nedir bilmem..
kilo alsam bile popom arkaya doğru büyür yanlardan tık yok..
ama ben birazcık basenin kadınlara çok yakıştığını düşünüyorum..
sizce basen oluşması için ne tür hareketler yapabilirim..
bilgisi olan varmı acaba?

aaaaaaaaaaaaa aman tanrim basen deme bana az basenim var ama hic olsun isterdim ben verbilirim biraz sana cnm kaydirigubbakcemile5 benim evlendikten sonra genislemeye basladi:çok üzgünüm:

valla bendede yok evlendkten sonra ne oluyoda oluşuyoki! bnde 6 yıldr evlym ama bekar halime göre ne popom kaldı ne basenm zaten çok hafifti ama şimdi hiç yok herkes ne güzel işte genç kız gibisi n dese de biraz olması hiç fena olmazdı hani.ama bağdaş kurup oturmak yada sürekli ayakları karnına çekip oturmakta belki biraz olsun basenleşmmeyi sağlıyabilr .bnm fikrm ..

benım de jlo poposu gıbı sıvrı oluyo daha da kılo alınca basene gıdıyo
hem sıvrı oluyo hem basenlı
gepgenıs tepsı gıbı kalca ıstıyon dımı cok seker oluyo onlar
malesef sekerım sıvrı kalmaya devam edecek sanırım
ya da cok cok kılo al o zaman koskocaman bı şasen olur hehehe

Bence sen ne istediğinin farkında değilsin canım yaaaaa :KK70:
Basen istenir mi hiç,ne güzel çıkık popon varmış. Ben ne yapsamda basenimden kurtulsam diyorum..
Madem çok istiyosun söyliyim, bisiklet çevirmenin ve step yapmanın basen oluşturduğunu söylerler..

Son düzenleme:
senağlamasenağlamasenağlama yarama tuz bastınız kızlar bende istiyorum basen, şöyle azcık yanlara dogru ne güzel olur senağlamasenağlamasenağlama

birtek ben değilmişim bunu isteyen , çok şaşırdım kaydirigubbakcemile3
birtek ben varım heralde diyordum basen yapmaya çalışan ama yalnız değilmişim kaydirigubbakcemile2
yaa evlendikten sonra daha çok küçüldüğünü daha önce de duymuştum..
Allah korusun ya daha da küçülürse naparım ben.
hiç evlenmeyim daha iyi senağlama
bu step , baüdaş kurma ve bisiklet gerçekten işe yarar mı dersiniz kızlar ya?

Basenmi istiyorsun... bende kurtulmak istiyorum. çok dik duruyor...
Kilo versemde gitmiyor sadece sıkılaşıyor
Şöyle yapışık olanlara bazen özenmişimdir..:roflol:
Yinede böyleyi tercih ederim tabide
Bazen sinir oluyorum işte

bende istiyorum yaaaa önerisi olan varmı
aşırı derecede istemem bende..
çok fazlasını sevmiyorum..
hafif bir kıvrım yeterli..

valla bendede yok evlendkten sonra ne oluyoda oluşuyoki! bnde 6 yıldr evlym ama bekar halime göre ne popom kaldı ne basenm zaten çok hafifti ama şimdi hiç yok herkes ne güzel işte genç kız gibisi n dese de biraz olması hiç fena olmazdı hani.ama bağdaş kurup oturmak yada sürekli ayakları karnına çekip oturmakta belki biraz olsun basenleşmmeyi sağlıyabilr .bnm fikrm ..

tatlim evlenince oluo demedim benimde yoktu evlendim genisledi dedim benneyaptımki a.s.

bende istiyorum...kizlar napacaksiniz basen diyorsunuz ama siz bizi anlayamazsiniz..elbise falan fista yakismiyo az da olsa güzel duruyo..bende cok sevmem böyle genis basen ama azda olsa bi kivirim.lütfen aaa baseni napcaksiniz diyeceginize yardimci olurmusunuz :KK43:((

bencede kızlar ya..
önerisi olan varsa söylesin lütfen.
ne yapacaksını demeyin ..istiyoruz işte napalım =)

çaresi varmı bilmemki çok olmamak şartıyla çok güzel oluyo,insan daha bi kadınsı oluyo, bizde olmadıgına göre biz kadınsı degülüzzzz,olanlar kıymetini bilin

spor salonunamı gıtsek acaba desek basen kalca ıstıyoruz genısletın :d

su mavi egzersisler bence kücültüyo gibime geliyo...cünkü ebru sallinin platez yaptigi programmda ayni hareketler var zayiflamak icin bel karin basen kalca siklastirmak icin..yapmam onlari ben banane :KK43: aaaaa kalca basen istiyorum allahim ya sinir oluyom kiyafet giyinince pantolonlarin üzerine uzun giyiniyorumki iyi dursun diye yoksa öyle kötü duruyo :KK43:

googlede arama yapiyorum hep,herzaman ayni sey cikiyo basen kücültme kalca kücültme kalca eritme basen eritme ..zaten erimis gitmis:kızgın:

X