Çocuk Hastalıkları yardım edın:(((

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Y

yaren28

Ziyaretçi
merhaba benım oğlumun testisleri aşırı büyük ve sürekli sarkık kalıyolardı.ne zaman baksam torbası aşırı sarkmış haldeydi.yumurtalarını ellediğim zaman bazı zaman yukarı çıkıyordu.doktora götürdüm testisinin alınmasını soledıler.ne yapcam ben daha çok küçük yardım edın lutfen

canim kücük olmasi daha iyi iste bir sey anlamadan gecmis bitmis olacak sagligina kavusacak
hem sakincali olsaydi doktorunuz ameliyat demezdi dimi ama
bence oglun bir an önce ameliyat olsun hem sen sikintidan kurtulursun hem oglun

ama testisi alıncak nasıl olucak bu ilerde sorun olmucakmı

evet bende arkadaşıma katılıyorum, doktorlar zaten yeni doğanlara bu konularda çok hassas davranıyolar, bünyeleri daha çok taze olduğu için, gerçekten riskli bişey olsaydı bunun lafını bile etmezdi, derdi ki mesela şu yaşa gelince ameliyat etcez, ama sana hemen yapabiliriz demiş, demekki korkulacak bişi yok, gönlünü ferah tut bence, bebişin senden destek alcak çünkü, sen güçlü ve pozitif olcaksın ki o da rahat olsun

ama testisi alıncak nasıl olucak bu ilerde sorun olmucakmı

ya galiba sen testislerinin tamamen alınacağını düüşünüyosun, bence öyle değildir, hangi doktor bi insanın üreme hakkını elinden alabilir ki, ileride bebeğin koca delikanlı olduğunda bu durumun onun için felaket olacağını bilirken, yok canım dr bence testisleri yukarıya çekeceğinden yada ne bileyim işte boyutlarını küçülteceğinden filan bahsetmiş olabilir, iyice anladığından eminmisin

sağ testisi büyük sol testisinin alınacağını söledi doktor.sağ taraftakide zamanla küçülmesi gerekiyor dedı.küçülmezse başka bi operasyon yapacaz dedı ama ben oğluma kıyamıyorum

sağ testisi büyük sol testisinin alınacağını söledi doktor.sağ taraftakide zamanla küçülmesi gerekiyor dedı.küçülmezse başka bi operasyon yapacaz dedı ama ben oğluma kıyamıyorum

peki bu ilerde cinsel hayatını etkilicekmiymiş

orasını tam detaylı konusmadık ama acıl alınması gerekıyormus.yarın gıtcem soracam.ama çok zor gıbı gelıyor bana tek testisle cisel hayatı iyi olsun bazı problemler cıkıyormus sperm gıbı

orasını tam detaylı konusmadık ama acıl alınması gerekıyormus.yarın gıtcem soracam.ama çok zor gıbı gelıyor bana tek testisle cisel hayatı iyi olsun bazı problemler cıkıyormus sperm gıbı

canım ya onun çözümü var o yönden düşünme derim ben, eğer sağlık açısından gerekliyse yaptırın, hakkınızda hayırlısı olsun inşallah, ya bak ben tedavi gördüm, eşim sağlıklı bi insan, ama öyleyken bile sper m sayıları düşük çıkıyodu, yani bunun tek testisle çift testisle falan alakası yok, ilerde büyüdüğü ve çocuk sahibi olacak yaşa geldiği zaman normal yollarla olmasa bile tedaviyle evlat sahibi olabilir bu yönden sıkma canını, şimdi tüp bebek öyle yaygınlaştı ki, benim çevremde de biçok insan var tüp bebek yaptıran, hemi güzel tarafından düşün, tüp bebekte en aşşa 2 tane oluyo, ne güzel tek taşla iki kuş vurcaklar, sen de iki torun sahibi birden olcan fena mı Şeniz

X