rahimde perde

Merhaba canım
benımde rahımde perde vardı.kasım 2007 de hıstereskopı oldum ben.
Şuanda tÜpbebk tedavısı ıle hamıleyım Çok ŞÜkÜr.
Senın soruların varsa sor ben de seve seve cevaplıyım cnm.
Benimde 15 haftada çikti ortaya sorun olurmu

Ben 15 haftalik hamileyim bugün öğrendim doktor dwğiştirdim ilk defa gittiğim doktor söyledi

Benden13 haftalık hamileyim ve şuan ogrendik rahimde septom perde olduğunu benim.ilk dogumum erken dogumla sonuçlandı ve suan düşük riskim ve düşükten sonra erken doğum riskim var ve ben ayni seyleei tekrar yasamak istemiyorum, iglum 27 haftalik doğdu ve beyin felci gecirdi 5 yıldır doktorlsrla.haşır neşir olduk, bugunumuze şükür ama yipratici seyler bunlar, ilk dogumumda doktorum böyle bisey soylememisti simdi bi anda.cikmasi sasirtti ama dogustanmis, yokmu burda perdesi olup gununde dogum yapan, lutfen yardimci olurmusunuz

Benimde rahmimde perde var.ilk hamilelikte hiç birsey demekiler doktorlar oğlum 9 yasinda 2 cocugu cok istiyordum ama olmuyirdu 3 gebelik geçirdim 3de kürtajla sonućlandi.rahim filimi cektirdim perde oldugu söylendi amaliyat olacagim ay hamile kaldim 7 yildan sonra 2.oglumu dogurdum sezeryan sirasinda doktorum rahmimin bir tarafininda kapali oldugunu gordu. 2. Dogumdan 1 yil sonra yuce yaradan bana birde kiz evlat nasip etti simdi 4 aylik. Bu kadar uzun yazmamin sebebi anne olmak isteyenler umudunuzu hic kaybetneyin.hic tedavi gordum 3 evladim oldu.ama doktorum artik tehlikeli olur diye kordonlarimi bagladi.

Benden13 haftalık hamileyim ve şuan ogrendik rahimde septom perde olduğunu benim.ilk dogumum erken dogumla sonuçlandı ve suan düşük riskim ve düşükten sonra erken doğum riskim var ve ben ayni seyleei tekrar yasamak istemiyorum, iglum 27 haftalik doğdu ve beyin felci gecirdi 5 yıldır doktorlsrla.haşır neşir olduk, bugunumuze şükür ama yipratici seyler bunlar, ilk dogumumda doktorum böyle bisey soylememisti simdi bi anda.cikmasi sasirtti ama dogustanmis, yokmu burda perdesi olup gununde dogum yapan, lutfen yardimci olurmusunuz
çok geçmiş olsun bendede perde var 24. haftada doğdu bebeğim malesef kaybettik :KK43: şimdi histereskopi için doktor araştırıyorum

X