Yeni Çıkan Siyah Bulaşık Makineleri Nasıl Sizce?

TheSevenSense

Guru
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
46
0
Arkadaşlar ben bugün bosch'tan SMS 53M08 Modelini 1500 tl'ye aldım.Ancak aklım siyah piano black modelinde kaldı özellikleri aynı tek fark rengi.Ama çok asil duruyo siyah'ta annem başımın etini yiyip:)çelik olanı aldırdı.Benimde şundan çekincem var siyah kullanan hiç yok ,çok yeni kullanımı fikrim yok.Birde buzdolabında siyah seçenek olmadığı için sadece bosch'un gardrop tipi var onuda daha 1 senemiz var nerede oturacağımız belli değil mutfak küçük olursa alamayız.O yüzden acayip kararsızım sizce ne yapmalıyım.Ve hangisi daha güzel?

Eklentiler

• $53M08.jpg
    $53M08.jpg
    15,8 KB · Görüntüleme: 809
  • $MCSA033876_SMS53M06EU_def.jpg
    $MCSA033876_SMS53M06EU_def.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 1.123
hayırlı olsun canım güle güle kullan.. bunun sonu yok canım siyahı alırsın kırmızısı çıkar .teknoloji habire ilerliyo.. içinde kalmasın seninkide çok güzel..

siyah mutfakta iç karartıcı olur bence..
beyazın üzerine tanımam..
iyi günlerde kullan cnm ..

Değişikmiş, acaba leke tutuyor mu ya da kolay çizilebilir yapısı mı var kontrol etseydiniz keşke,
CADIARZU
çünkü biz de anneme inoxlar çıkar çıkmaz inox fırın aldık ve düğmeleri çizik içinde kaldı,
bir sonraki kaplama inox versiyonuysa sapasağlam, ayrıca bizimkinin fiyatları da daha yüksekti
a.s.
umarım sizinki sorunsuz olur, gene haber vermeyi unutmayın bize memnun musunuz diye.

canım güle güle kullan....bence iyi yapmışsın hiç aklında kalmasın...siyah şık durabilir ama iç açıcı değil..heleki mutfakta....canım bişey sorucam..hazır yeni gitmişsin.ürünün özelliklerini açarmısın...hani kampanya vardı 1500 e almışsın...ay fiatlarda bi haberim:)))

canım öncelikle hayırlı olsun.bulaşık makinamız aynı.beyaz eşyanı tek tek alacaksan pahalıya gelir canım ben bu ürünleri aldım ve toplamda 7000lira tuttu.yarısını benim ailem ödedi yarısını nişanlımın ailesi ödeyecek.bu uygulamamız diğer mobilya-perde-halı içinde geçerli. siyah takıma gelince bende bütün hepsini siyah almayı istemiştim.bu konuda buraya başlık bile açmıştım ama hiç kimse tavsiye etmedi.bende biraz araştırdıktan sonra almaktan vazgeçtim ve hepsini inox aldım.çelik kaplamalısını. ve geçenlerde siyah bulaşık makinasının aynısı gördüm iyi ki almamışım dedim.mağazada durduğu yerde kapağında çizilmeler vardı mağaza ışığında bellilerdi.birde bizzat denedim parmak izi çok belli oluyordu.hem siyah ürünleri kullanmak istiyorsan mutfağın hem çok büyük olmalı hemde kesinlikle dolapları beyaz olmalı canım.yoksa başka renge uymaz siyah

http://g.imageshack.us/img527/ocak.jpg/1/

http://g.imageshack.us/img7/buzdolab.jpg/1/

http://g.imageshack.us/img520/amarmak.jpg/1/

http://g.imageshack.us/img8/frn.jpg/1/

http://g.imageshack.us/img255/bulak.jpg/1/

http://g.imageshack.us/img22/davlumbaz.jpg/1/

canım güle güle kullan....bence iyi yapmışsın hiç aklında kalmasın...siyah şık durabilir ama iç açıcı değil..heleki mutfakta....canım bişey sorucam..hazır yeni gitmişsin.ürünün özelliklerini açarmısın...hani kampanya vardı 1500 e almışsın...ay fiatlarda bi haberim:)))

canım en önemli özelliği bütün programlarda 12 litre su harcaması.

diğerlerini de yazıyorum.

Enerji performansı: A Yıkama performansı: A Kurutma performansı: A
5 Programlı: yoğun 70 °C, Auto 45-65 °C, eko 50 °C, hızlı yıkama 45 °C, ön yıkama
2 özel fonksiyon: yarım yük, varioSpeed zaman kısaltma (program sürelerinden %50' ye varan oranda tasarruf)
4 ayrı yıkama sıcaklık derecesi
Tüketim Program eko 50: 12 l Su / 1.05 kWh Elektrik
Ses: 48 dB (re 1 pW)Tezgah altina gömülebilir solo
kapasite: 13 kişilik
DosageAssist
Deterjan otomatiği
AquaSensor, Yük sensörü
anti-fingerprint yüzey
Dönüşümlü yıkama tekniği
yenileme elektroniği
VarioFlex sepetler
Rackmatic
XXL gümüş sepetler
Katlanır raf, üst sepette: 2
Katlanır raf, alt sepette: 4
alt sepette esnek çatal bıçak sepeti
yatay bıçaklık
üst sepette bardak rafı: 2 adet
bardak koruma sistemi
çocuk emniyet kilidi
tuş kilidi
Servo kilit
AquaStop
başlama zamanını erteleme özelliği: 1-24 saat
LED'li program takip göstergesi
LED'li parlatıcı göstergesi
eksik tuz göstergesi
kendinden temizlenen filtre

Sağolun kızlar yaaa içime su serptiniz hepinize ayrı ayrı teşekkürler...ıçim şimdi daha rahat.Müebbet sevdam bende o buzdolabından düşünüyorum.Ayrıca ocağına bayıldım.Hepsi çok güzel umarım mutlu günlerde aşkınla ,sevdiklerinle doya doya kullanırsın.Senin evlenmen yakın mı? Benim daha 1,5 senem var o yüzden parça parça almak zorundayım.Kullandıktan sonra yorumlarını yazarsan çok sevinirim.Hangilerinden memnun kaldın diye.Peki aldıklarının ayrı ayrı fiyatları ne kadardı yazabilirmisin canım?

inşallah canım.şahsım adına rica ederim canım yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.tatlım bu tarz tepetaklak buzdolaplarının çok modelleri var.ben aylarca internetten araştırıp özelliklerine baktım.en sonunda bu modelde karar kıldık.özellikleri çok güzel çünkü.evet canım düğünüm yakın.inşallah 10 temmuz düğünüm.daha önceleri annem bana hep bulaşık,çamaşır ve fırınlı ocakları alalım derdi ben istemezdim iyi ki almamışım diyorum çünkü her sene yeni bi özellikli eşya çıkıyor.düğünden sonra inşallah kullandıkça yazarım canım hangilerinden memnun kalıp kalmadığımı.buarada bulaşık makinası,çamaşır makinası ve buzdolabımla fırınımın bir farklı modeli reklamlara çıkmış zamanında.netten araştırıp bunlarıda teyit ettim. canım hepsinin fiyatlarını tek tek bilmiyorum sadece buzdolabı 1900 ondan eminim bulaşık ve çamaşır makinasından da birisi 1100 birisi 1200 civarı ama birebir bilmiyorum canım toplamda 8600 tutmuştu 7000e aldık canım.benim ailem yarısını ödedi yarısını da nişanlım ödüyor.

Çok iyi almışsın canım ya!1600 tl indirim süper.Nerdeyse buzdolabı bedavaya gelmiş.Kayseri bosch mağazasından mı aldınız.Tanıdık falanmıydı.Söyle bende tanışayım:))) Ben bulaşığı 1500 e aldım kazıkmı yedim yani kafamçokkarıştı belki peşin olduğu içindir senin ki. mağaza fiyatı 1500 heryerde sordum çünkü.Bende hepsini en son alıyım diyodum model düşer diye ama son anda hepsi yetişmez diye ne alırsam kardır moduna girdim.Ama diğerlerini bizde evlenmemize birkaç ay kala peşin almayı düşünüyoruz.Bilgilerin için çok sağol.Ben bile çok heycanlıyım bu kadar sürem olmasına rağmen seni düşünemiyorum.Şimdiden mutluluklar diliyorum...

Çok iyi almışsın canım ya!1600 tl indirim süper.Nerdeyse buzdolabı bedavaya gelmiş.Kayseri bosch mağazasından mı aldınız.Tanıdık falanmıydı.Söyle bende tanışayım:))) Ben bulaşığı 1500 e aldım kazıkmı yedim yani kafamçokkarıştı belki peşin olduğu içindir senin ki. mağaza fiyatı 1500 heryerde sordum çünkü.Bende hepsini en son alıyım diyodum model düşer diye ama son anda hepsi yetişmez diye ne alırsam kardır moduna girdim.Ama diğerlerini bizde evlenmemize birkaç ay kala peşin almayı düşünüyoruz.Bilgilerin için çok sağol.Ben bile çok heycanlıyım bu kadar sürem olmasına rağmen seni düşünemiyorum.Şimdiden mutluluklar diliyorum...

evet canım sıkı bir pazarlık yaptık.nişanlımın arkadaşından aldık Ankaradan alındı eşyalar.peşin almadık canım.10 ay taksit yaptılar.bizim aldığımızda bulaşık makinası 1500 küsürlü bir fiyatı vardı.sen ne kadardan 1500 e düşürdün.canım bence sen mutfağının ufak tefek eksiklerini bitirmeye çalış en son elektrikli ürünleri ve mobilyaları al derim.hem mutfağın belli olmadan diğer ürünleri alma bile.belki mutfağın büyük olur belki de mutfak dolapları ankastre olarak yapılmıştır aldığın ürünler olmaz şutarafagitti ben o kadar eşya almama rağmen halen mutfak eşyasının ufak tefeklerini bitiremedim kaydirigubbakcemile heyecan olmaz mı canım elbette var.yıllardır bu günleri bekledik biz.şimdi düğün telaşından birbirimize vakit ayıramıyoruz.zaten ben kayseride nişanlım ankarada.arada hasretlik var senağlama sayılı gün çabuk geçer canım biz nişandan sonra düğün tarihi belli değilken konuşurdukta neredeyse 10-11 ay var nasıl geçecek bu zaman daha çok var derdik delikafadulden şimdi 3 ay 10 gün kaldı allahın izni ile.bol bol gün say günlerin ne kadar hızlı geçtiğini göreceksin kaydirigubbakcemile2

sağol canım teşekkür ederim.inşallah sende aldıklarını güzel günlerde mutlulukla kullanırsın.

Aaah ah o zaman saymalar varya bizde 6. yılımıza girdik.Üniversiteden mezun olalı 2 sene oldu 2 senedir de ayrıyız.Benim sözlümde Ankara'da oturuyor Batıkent'te:içelim:Bakalım nerde oturacağımız belli değil ıstanbul'da olabilir.Ona göre evimiz belli olunca alıcaz ankastreleri falan mecbur zaten.Benim makine 1510 TL'ye 12 taksit aldık indirim yok zaten ötv indirimi yapıyoruz dediler.Normalde 1750 tl falanmış.Ne biçim indirim anlamadım indirmiş gibi yapıyorlar bence 1750 de etmez zaten.Hep pazarlama hilesi önce farkını koyup sonra eski fiyatına indiriyorlar.Sonra yardmlarını bekliyorum evlenmene yakın çoluk çocuk telaşına kapılıp kadınlar klübünü unutmayerimseniben

1750 mi :1shok: ne diyorsun canım sen ya bize 1540 gibi söylemişlerdi fiyatını. alla alla demek ki fiyatlar gerçekten mart ayında yükselmiş.hayırlısı böyleymiş canım güle güle kullan inşallah. benim nişanlımda ankara keçiörende bende orada oturacağım inşallah. yok canım unuturmuyum burayı hiç. balayından döner dönmez eski hızımla burada yazmaya devam edeceğim.inşallah seninle de paylaşacağım ürünlerin memnuniyetini tatlım yerimseniben

X