Gerçekten seven erkek nasıl anlaşılır? Size nasıl itiraf edildi?

Valla bilmiyorum hiç ben erkek arkadaşımla ilk buluşmada çıkmaya başlamıştım ama şöyle bişey vardı ondan önce de görüşmüşlüğümüz vardı hem yüz yüze hem nette telde .. 1 sene 1 ay arkadaştık ondan önce . sonraki ilk buluşmada çıkmaya başladık yani . Aslında birinin senden hoşlandığını bakışlarından ve konuşmalarından anlarsın hoşlanmak kolay şey doğrusu .
Ama seni seviyosa seni senden daha çok düşünmeli . Hep seninle ilgili birşeyler öğrenmek istemeli . Sana ilgi göstermeli . Sen istemediğin zaman onu üzülmeli ama bunu sana belli ettikten sonra da üzerine düşüp seni çok rahatsız etmemeli .
Sonra senin iiçin mücadele etmeli . Araya engeller sorunlar çıkıyosa ayrılmamak için eliden geleni yapmalı .
Sevmeyen erkek ise direk anlaşılır .. Eğer daha çıkmaya başlayalı ve buluştuğunuzda direk size yanaşmaya çalışıyosa konuyu her fırsatta cinselliğe getiriyosa onun amacı bellidir zaten . Ama hiç bi şekilde konuyu ilk zamanlar ya da ilk bi kaç ay cnselliğe getirmiyosa o zaman tabiki de iyi biridir şimdilik diyebilirsin . Bir de seven erkek güven verir hissedersin onun sana veridği güveni

bence bir süresi yoktur ilk görüşte de sevebilir ama esas olan yalan söylememsidir hiç bir konuda

Sana bir bakışından bir dokunuşundan anlayabilirsin sana bakarken gözlerinin içi güler içiii :KK16:

X