Gerçekten seven erkek nasıl anlaşılır? Size nasıl itiraf edildi?

aylin90

9.Takm•Bşlgç 128kg•Gncl 103.3kg•hdf 80kg•boy 168
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
8.660
3.741
Ya arkadaslar gercekten seven bir erkegi nasil anlayabilirim?
Annem diyorki, seven erkek CEKINIR, hemen öle lap diye Seviyorum demez, onu söylemeye bile cekinir.
Ve uzun bi tanismanin ardindan Seviyorum derse ok, ama 2 hafta icinde Seviyorum derse süphe duy derdi.

Sizce nasil olur Gercekten Seven erkek?
Sizler nisanlinizin sevgilinizin eslerinizin sevgisini nasil anladiniz?
Nasil itirafta bulundu cok merak ediyorum???? Ilk sevdigini nasil söyledi? (davranislar hareketler dahil):asigim:

Zamanla anlaşılır,birliktelik yaşayıp sana doğru söyleyip,söylemediğini kendin
görürsün ,yaşayarak............................................................

Zamanla anlaşılır,birliktelik yaşayıp sana doğru söyleyip,söylemediğini kendin
görürsün ,yaşayarak............................................................

abla su noktalarina hayranim :) bunlari görünce senin yazdigini anliyorum hemen a.s
evet zamanla anlasilir daa, e$leriniz nasil itiraf etti nasil anladiniz bi ayrintili söyleseniz :)

ayy aylin cok güldürdün sabah sabah benisırnaşık şey..yavrum söyleyişi davranısı hareketleri kişilik özelligine baglıdır kalıp bir özelligi yokturkisırnaşık şey

suana kadar bircok sevgilim oldu..hepsi farklı kişilikte insanlar cogu tarafından cok sevilip sevdim..gercekten sevildigimi nasıl anladım biliyomusn..

bırak aileyi arkadası eşi dostu kendinden bile önce her konuda ilk beni düşündügü zaman..:asigim:

benden sana abla nasihatıı..insanları kişiligine göre degerlendir ölç tart.kafanda bir kalıp yaratıp ona göre degil!yerimseniben

Ciddiyet önemli tabii bir ilişkide öncelikle...........................
Maalesef her erkek evlenmek için bir bayanla çıkmıyor ve sonuçlarıda hüsran oluyor........................

ayy aylin cok güldürdün sabah sabah benisırnaşık şey..yavrum söyleyişi davranısı hareketleri kişilik özelligine baglıdır kalıp bir özelligi yokturkisırnaşık şey

suana kadar bircok sevgilim oldu..hepsi farklı kişilikte insanlar cogu tarafından cok sevilip sevdim..gercekten sevildigimi nasıl anladım biliyomusn..

bırak aileyi arkadası eşi dostu kendinden bile önce her konuda ilk beni düşündügü zaman..:asigim:

benden sana abla nasihatıı..insanları kişiligine göre degerlendir ölç tart.kafanda bir kalıp yaratıp ona göre degil!yerimseniben

hihi :) güldürdüysem ne mutlu bana :) ya biri benden hoslaniyo gibii. kendisi fazla konusmaz. hic itiraf edemicek gibime geliyo :) konusmalarindan anliyorum hafiiff...
zamana birakmak lazim... cekingenligi sevindiriyo beni aslinda. lappp diye atlamiyo :)

nişanlımla tanışmamızdan yaklaşık 1 ay sonra benden hoşlandığını itiraf etti (gerçi hareketlerinden belli oluyordu zaten ) sonra da evlenme teklif etti

bence bir erkek eğer gerçekten ciddiyse önce tartar uzun uzun düşünür karşı taraftan eminse itiraf eder yani birazda bizlerin cesaret vermesi gerekiyor diye düşünüyorum

Benim eşim bana ilk günde evlenme teklif etmişti.Ya evet,ya hayır de dedi..........................

bencede arzummm..kuzucuk ta hoslanıyorrr:asigim:sırnaşık şeyhadi hayırlısıyerimseniben

ya ben güvenmekten sevmekten korkuyorum :KK43: duygularimi ifade edemiyorum. karsi taraf baya bi ugrasmasi lazim kalbimi kazanmasi icin,. ama cok iyi biri...

Yakınlaşmadan bir insanın doğruluğunu anlayamazsınki.Aynı ortamda sık sık
görüşüyormusunuz?.........................................................

hosuma giden taraf, öyle numara ver bulusalim felan filan beni hic SIKMADI. hosuma gitti. yani hemen böyle seyleri isteyen biri degil. herseyi cekinerek söylüyo... mesela dün sey sordum... simdiye kadar nasil tanidin beni dedim... oda dediki... ya cok iyi birisin... senden zarar gelmez eminim... dedi. bende dedimki... ya ama bu cok basit bi cümle oldu COK IYI BIRISIN, biraz accc :) dedim. oda dediki, ya ben en iyisi acmiyim :) dedi :) niye kötümüyüm ben dedim :) yok hayir yaa ama ben yinede detayli demiyim dedi :KK66: sanki böyle daha coook seyler söylemek istiyo hakkimda ama utancindan diyemedi gibi... konusmalari hersey benden hoslandigini gösteriyo...:) valla bilemiyorumm. kendisi cok deger verdigim bi hemsom, aramizda birsey olurmu bilemem, ZOR oldugumu biliyo. tepki veririm diyemi korkuyo acaba... hmmmm

Yakınlaşmadan bir insanın doğruluğunu anlayamazsınki.Aynı ortamda sık sık
görüşüyormusunuz?.........................................................

ya cok bulusmadik daha :) birinden dogru tanistik. ama bulusmadik daha. msn ve sms yaza yaza konusuyoruz simdilik :)

yaa ben itiraf edicemm :) bi konu acmistim benn... arkadasim biriyle bulusucak diye,. o BENIM :) yanlis düsünürsünüz diye korktum :eek:

Yoksa sen ona bağlanmaktanmı korkuyon?Hoşlandığın belli çünkü............................

Sonrada buluştunuz sanırım................................

bulusmadim daha :) sali bulusuyoruz... pazar günü onun dogum günü...
ya ben bi konu acmistim dün, hatirlarmisiniz bilmiyom. ilk bulusma diye :) o bendim aslinda arkadasim degil :)
utandim o yüzden demedim :eek:
belkide hoslaniyorum bilmiyorum...
ben kimseye baglanamiyorumki artik... belkide gercek aski yasamadim bilmiyorum.
belki o yasatir :) zararsiz sakin biri.. KOC burcu :)

X