Saç Uzatma Yöntemleri Hc kullananlar

phrmcst

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2008
822
2
[merhaba arkadasar,ınternette aastırırken bır sampuan gördum
ısmı HC
kullanan varmı??
varsa sonucları neler lutfan yazarmısınız?[

CADIARZU

evet bende gördüm ; pahalıydı biraz. ama eğer gerçekten faydalıysa alırım deneyen varsa paylaşımlarını beklerz.

bnde grdm ya almayı dşündm bi aralar set hlnde ama wazgçtm snra hiç kullanan olmamşş

ya olmus kullananda konular ııcınde karısık.en ıısı kendımız kullanıp denemek sanırım ya..ay sana sunu dıım canım barcelıno dıe bı baslık var onu oku saclarını hemen uzatmak ıstıosan ben okudum şok oldum su saat olmasa kosup gıdıp alacam

arkadaslar ben kullanıorum bu urunu..benım saclarım bı ara cok dokuldu ve okadar azaldıkı kellesmeye baslamıstım nerdeyse, bırcok sey denedım en sonunda netten arastırıp hc yı sıparıs verdım 2 aydır kullanıorum saclarım hem cok hızlı uzadı hemde bırsuru yenı sac cıktı mat gorunen saclarım parlak canlı gorunuor artık ben cok memnun kaldım bıtınce yenıden sıparıs verıcem zaten cok uzun sure gıdıor ben 2 aydır kullanıorum yenı yenı sısenın yarısına geldı..cunku yogun bı yag..yardımcı olabıldıysem ne mutlu bana :dance:

canım ben sampuanıyla beraber ınternetten sıparıs verdım ama 3 ay fılan oldu 45 lıra ya aldım..kendı sıtesınden sıparıs verdım hala kullanıorum ama son 2 haftadır turplu suya taktım :dance: bence harıka bır urun

bu ürünü ben de kullanıyorum saçlarımı pamuk gibi yaptı 1.şişem bugün bitti 2.şişeyi de bitirnce uzama seviyesine bakıcam

merhaba ben de ürünü çok merak ettim ve sipariş verdim 2 adet.dün geldi.saçlarım uzun olduğu için bayağı bir uygulamam gerekti sanırım iki şişe 2 ay yetmez haftada 2 kez uygulunacağını düşünürsek.yoğun bir yağ ama çok yoğun değil kokusu hoş 1,5 saat kadar boneyle bekledim sonra taradım iyice yayılsın diye.yıkadıktan sonra saçalrım öyle yumuşak falan değildi yine zorlandım ben ilk yıkamada bile bir mucize beklemiştim okuduklarımdan.ama tüm yazılanlara uyarak bekleyceğim bitirene kadar.etkilerini(olursa eğer)sürekli yazarım arkadaşlar

merhaba ben de ürünü çok merak ettim ve sipariş verdim 2 adet.dün geldi.saçlarım uzun olduğu için bayağı bir uygulamam gerekti sanırım iki şişe 2 ay yetmez haftada 2 kez uygulunacağını düşünürsek.yoğun bir yağ ama çok yoğun değil kokusu hoş 1,5 saat kadar boneyle bekledim sonra taradım iyice yayılsın diye.yıkadıktan sonra saçlarım öyle yumuşak falan değildi yine zorlandım ben ilk yıkamada bile bir mucize beklemiştim okuduklarımdan.ama tüm yazılanlara uyarak bekleyceğim bitirene kadar.etkilerini(olursa eğer)sürekli yazarım arkadaşlar

Kalın telli, sık, Yaradanın bol bol verdiği sorunlu saçlarım vardı :) Ta kiiiiii HC,Saç Dökülmesi,Saç Bakımı sitesini keşfedene kadar, görür görmez o an saçım için harcadığım paralar aklıma geldi ve bitkisel olmasından esinlenerek denemekten ne zarar gelir ki dedim kendime.. Saç bakım kompleksini sipariş verdim ertesi gün ürün geldi, haftada 2 kez akşam yatmadan önce kullandım sabah yıkadım.. Saçım çok fazla oldugundan 4 kullanımda bir şişe bitiyordu zaten, 2 şişeyide bitirdim, saçlarım yumuşacık oldu kendimi kandırdıgımı düşündüm ama eşimde saçımdaki değişikliği farkedince çok mutlu oldum, en önemlisi SAÇLARIM UZADI, saçımın kör talihini sonunda yendim :) Hayatımın sonuna kadar HC kullanabilirim yeterki her ay böyle uzasın... Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. 3.şişeyide aldım, müthiş bir ürün.:hooray:

Kalın telli, sık, Yaradanın bol bol verdiği sorunlu saçlarım vardı :) Ta kiiiiii HC,Saç Dökülmesi,Saç Bakımı sitesini keşfedene kadar, görür görmez o an saçım için harcadığım paralar aklıma geldi ve bitkisel olmasından esinlenerek denemekten ne zarar gelir ki dedim kendime.. Saç bakım kompleksini sipariş verdim ertesi gün ürün geldi, haftada 2 kez akşam yatmadan önce kullandım sabah yıkadım.. Saçım çok fazla oldugundan 4 kullanımda bir şişe bitiyordu zaten, 2 şişeyide bitirdim, saçlarım yumuşacık oldu kendimi kandırdıgımı düşündüm ama eşimde saçımdaki değişikliği farkedince çok mutlu oldum, en önemlisi SAÇLARIM UZADI, saçımın kör talihini sonunda yendim :) Hayatımın sonuna kadar HC kullanabilirim yeterki her ay böyle uzasın... Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. 3.şişeyide aldım, müthiş bir ürün.:hooray:

pardon anlamadım sampuanını mı kullandın yoksa yagı felan mı var?? kullandıgın urunun fotosunu yad INTERnet sıte adresını lınk atabılırmısın

pardon anlamadım sampuanını mı kullandın yoksa yagı felan mı var?? kullandıgın urunun fotosunu yad INTERnet sıte adresını lınk atabılırmısın

canım, arkadaş yağını kullanmış sadece... sacbakim.com kendi sitesi...

bu arada ben de sipariş verdim hemen şimdi, sonuçları sizinle paylaşırım. çabuk uzamasını ve güçlenmesini istiyorum saçlarımın... benim sorunum da bu...

Son düzenleme:
ben 2.ye kullandım dün.hala bir etkisini anlayamadım ne yumuşak ne parlak..2 saatten fazla bekletiyorum kullanım özelliklerine uyuyorum anlamadım yani.derdim uzatmak değil onarmak bakım yapmak ki onarılan sağlıklı saç uzar yoksa aynı sağlıksız saçım uzasın istemem zaten.2 şişe aldım demiştim bitsin yine alacağım ısrarla uzun süreli kullanacağım çünkü başka türlü faydası olmayacak gibi.4. şişeden sonra etkisini göremezsem onarmak adına bırakırım kullanmayı

bnde mi alsm ne kararsz kldım ya kimi memnun kalmşş kimi bi faydasını görmemş bn çabk uzasn istiyorm =( kahküllerimi kndm kestm we çk kötü oldu her zmn böle olmazdı=( senağlama

arkadaşlar sacım orta boy ve baya sık gölgeli. neredeyse 1.5 senedir dogru duzgun uzamıyordu. hc den 4 şişe kullandım her ay iki parmak uzuyor saclarım cooook memnunum hatta şiparişim bazen gecikiyor o hafta bir kere yapınca öteki hafta özellikle 3 kere uyguluyorum.benim için vaz geçilmez oldu. tek sorunum 3 haftada 1 şişe bitmesi çok pahalı geliyor 3 haftada 40tl. onun dışında yağı süper bir ürün ama sampuan sacımı katı ve sert yaptı onu kullanmıyorum.
bence yağı mutlaka deneyin

dışarda satılmıyor değil mi bu ürün sadece netten siparişş vermk zordndayz???

X