Hangi Mama Sandalyesi?

Chicco Polly Mama Sandalyesi - Beslenme - Beslenmeye basladiktan itibaren - Chicco, bebegin oldugu her yerde

Ben kızıma bunu almıştım 6 aylık filandı sanırım.Çok memnunum,hala kullanıyorum,tavsiye ederim canım.bunun bir de magic polly çeşidi var o 0+ ay kullanımlı ama bu linktekinden daha küçük o yüzden onu tercih etmemeiştim.Bu linkteki de dümdüze yakın bir şekilde yatabiliyor.daha az yatan bir kademesi ve dik kademesiyle 3 kademeli,asansörlü vs..özelliklerini görürüsün zaten canım

Chicco Polly Mama Sandalyesi - Beslenme - Beslenmeye basladiktan itibaren - Chicco, bebegin oldugu her yerde

Ben kızıma bunu almıştım 6 aylık filandı sanırım.Çok memnunum,hala kullanıyorum,tavsiye ederim canım.bunun bir de magic polly çeşidi var o 0+ ay kullanımlı ama bu linktekinden daha küçük o yüzden onu tercih etmemeiştim.Bu linkteki de dümdüze yakın bir şekilde yatabiliyor.daha az yatan bir kademesi ve dik kademesiyle 3 kademeli,asansörlü vs..özelliklerini görürüsün zaten canım

çok teşekkür ederim güzel görünüyor

bayanlar mather care nin mama sandalyesini kullanıyorum, memnunum, çünkü bebek ilerde ayağa kalktığı zamn dengesini yitirmiyor, alırken marka konuusnda ısrarlı değildim, ne olursa diye ama bebek ayağa kalkınca sağlam bişey olmalıymış gördüm, yoksa bebeğiniz düşebilir, paraya kıyın ve güzel bir sandalye alın..

chicco polly magic aldım dün geldi hemen kurduk çok süper birşeymiş parasına değer yanii :lepi:
kendime hakim olmalıyım zira bende mamalarımı onda yemek istiyorum delikafadulden

güle güle kullanın kızlar sandalyeleriniz inşallah bebişler orada güzel güzel itirasız yerler yemeklerini

bizdede chicco polly safari modeli var ben çok memnunum oğlumda çok severek kullandı
arkadaşımızda polly magic var onda oturmuyor mert onun içi dar polly e göre hareket edemediği zamn çıkmak istiyor biraz büyüyünce 2 yaşından sonra falan sığmaz bile o yüzden genişliği çok önemli bence almak isteyenler bunuda göz önünde bulundursun tavsiyem en az 3 yaşına yaşınakadar kullanırlarsa iyi olur düşme tehlikeleri olmaz sandalyelerden

zaten arkadaşımın oğlu şu an 15 aylık içinde oturmuyor bile sıkılıyor robot gibi şıkışık katlayıp koydular kapı arkasına kullanışlı olması önemli mama sandalyesinin çünkü o vakitleri sıkılmadan geçirmesi lazım ki yemeğini düzgün yesin ama her bebkte farklı tabikiii

Son düzenleme:
chicco polly magic aldım dün geldi hemen kurduk çok süper birşeymiş parasına değer yanii :lepi:
kendime hakim olmalıyım zira bende mamalarımı onda yemek istiyorum delikafadulden
vallaha kızım doğduğu günden beri kullanıyorum çok memnunum küçük yer kaplamıo
ilk günlerde içinde uyuyodu şimdide tv seyredio minnnoşum bende tavsiye ederim :lepi:
hatta bi tanıdığım arabayada kolay sığıyo diye bazen gittiği yerlerde götürüyomuş kaydirigubbakcemile3

X