Sivilceli Ciltler Yağlı ve Sivilceli ciltler için Exfoliac

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

April

Hep daha daha çok oku!!!
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
9.971
10
Arkadaşlar merhaba,

Geçenlerde de yazmıştım, artık topik açmak istedim =)

Ben cildimi karma zannederken, yaptırdığım cilt analizi sonucunda cildimin baya bi yağlı olduğunu öğrendim ve ne zamandır artışa geçen sivilcelere bir dur demek için dermatologa gittim. Daha önceden internetten yaptığım araştırmalarda, Exfoliac ürünlerinin etkisini olumlu yorumlarda okumuştum ve doktora danıştım. sana çok uygun olur dedi ve Temizleme jeli ile birlikte, Acnomega 100 krem verdi. daha ağır sivilceli ciltler için Acnomega 200 de var...

bir de antibiyotik verdi, her ay kontrole gideceğim...

Kızlar, Exfoliac ürünleri tek kelimeyle muhteşem!! kaydirigubbakcemile5

Temizleyici özellikle harika ve oldukça büyük boy. 25 TL.
Acnomega krem de çok güzel...30 Lira...kokusu da süper..

sizlere bu ürünleri artık gönül rahatlığıyla önerebilirim...Temizleyicisi, 1 haftadır kullanıyorum, cilt soyma etkisi var. ama bu kadar fresh bir his olamaz yani...üzerine kremi ince tabaka halinde uygularsanız, soyulmanın etkilerini daha olumlu kılarsınız. krem çok iyi nemlendiriyor...

Ben çok memnun kaldım...ilk hafta bitti henüz, kesin sonuç için erken ama yine gelişmeleri yazacağım...cildimde düzelme mevcut!! yağlanma oldukça azaldı ve gün boyu kontrol ediyor krem...sivilceler tam geçmese de küçüldüler.

gelişmeleri yazmaya devam edeceğim, hepinize sevgiler :)) :eek: a.s.

bu exfoliac ı aramadıgım yer kalmadı hiçbir eczanede yok yok yok nerde alıyorsunuz ya senağlama

bu exfoliac ı aramadıgım yer kalmadı hiçbir eczanede yok yok yok nerde alıyorsunuz ya senağlama

canım ağlama sen =)) :1hug:

İnternet üzerinden Eczane Fatoş satış yapıyor, ama gidip görmek istersen Eczane Fatoş Çapa da...=)

ben de oradan aldım canım. yakınsan bir uğra =):1rolleyes:

değilim tatlım ama bikaç güne gidicem o tarafa bakayım mutlaka çok sağol canım ya günlerdir arıyorum yok hiçbiyerde :1hug:

Kızlar, bu ürünle ilgilenen yok mii ? ben memnunum baya, deneyin bence =))kaydirigubbakcemile2

nisancım benimde cildim yağlı yüx temizleme jelinimi alsam bende

Kızlar, bu ürünle ilgilenen yok mii ? ben memnunum baya, deneyin bence =))kaydirigubbakcemile2

nisan merhaba
bende exfolıac acne prone skin var doktorum iz tedavisi için vermişti seninki tam olarak hangisi ?
125 ml beyaz şişe en üstte kırmızı açma kapağı var ayrıca üzerinde kırmızı yazıyla lotion yazıyor

Canım ne zaman kullanmaya başladın.Bir kaç yıl önce bende kullandım.ılk başlarda cildim muhteşem oldu her gören bayılıyordu.Daha sonra inanılmaz derecede sivilce yaptı bende .O gün bugündür ozamanki yaptığım hatayı telafi etmeye çalışıyorum mahvettim cildimi asla kozmetik kullanmam bi daha.Tabi herkeste aynı olmaz ben yaşadıklarımı söylemek istedim sadece

Canlarım, tam olarak, 12 gündür kullanıyorum...
Değişimi anlatayım, en son doktora gittiğimde yanaklarım da herbirinde 4-5 tane büyük sivilceler vardı. yastığa yattığımda acı veren cinsten hem de :a015:

Üstelik reglm de bitmişti ve geçmemişlerdi. soluğu doktorda aldım ve 12 gün sonunda şuan cildim düzleşti fakat açık kırmızı renkte nokta gibi orta boy izler var fakat kalıcı değiller biliyorum, benim sivilceler sönünce öyle olur, zamanla geçer.

doktor, ilk 1 ay mucize bekleme demişti ama ben yine de çabuk sonuç aldığıma inanıyorum. daha iyi olacak inşallah...

temizleyicisi özellikle muhteşem! cilt soyucu etkisi var... sivilceli olmasa da sivilceye meyilli yağlı ciltlere mutlaka öneririm =) :1rolleyes:

benim kremim nemlendirici özelliği de var.

resimlerini ekliyorum. temizleyici 25 TL
KRem Aknomega 100 fiyatı 30 TL.

exfoliac11.jpg

acnomega100.jpg

NıSAN bende sana BABE nin yüz temizleme jelimi öneririm en iyisi o diyolar oda arındırıcılı ama hiç bırakmıycaksın enaz yıl kullanmalısın ki faydasını öyle görürmüşsün

sadece yüzü temizlemiyor temizlerken arındırıyor

birde BABE nin biçok ürünü var kullanmadım ama dün eczacı söyledi sivilcelerin bittikten sonra en son işlem bu maskeyi uygula dedi

BABE MASKE aoda delik delik olmasını engelliyormuş

nisancım peki bu exfoliac temizleyici ph değeri kaç acaba cildin ph değeri ile uyumlu mu acaba 5.5 ise çok iyi almayı düşünüyorum

NİSAN bende sana BABE nin yüz temizleme jelimi öneririm en iyisi o diyolar oda arındırıcılı ama hiç bırakmıycaksın enaz yıl kullanmalısın ki faydasını öyle görürmüşsün

sadece yüzü temizlemiyor temizlerken arındırıyor

birde BABE nin biçok ürünü var kullanmadım ama dün eczacı söyledi sivilcelerin bittikten sonra en son işlem bu maskeyi uygula dedi

BABE MASKE aoda delik delik olmasını engelliyormuş

a.s. çok tesekkur ederim canım!
Aldığım eczanede Babe ürünleri vardı ama doktor bunu önerdiği için pek yanaşmadım. bunlar bitsin de, o da aklımda dursun canım çok tesekkur ederim =) a.s

Artık kurtulalım şu sivilcelerden ya yaş kaç oldu hala çıkıyor :uhm:

Arkadaşlar, gelişmeleri yazmaya devam ediyorum...
Exfoliac'tan memnuniyetim her gün artıyor!!!

Regl olmama rağmen, sivilcelerde artış olmadı ve, kırmızı izler kaybolmak üzere...
Keşke cildimin önceki fotoğrafını çekip koysaydım, farkı görseydiniz :lepi:

Ben çok ama çok memnunum...siyah nokta oluşumunu da kontrol altına aldı resmen, maske yapmaya bile ihtiyaç duymuyorum =))

Sivilce problemim tam bitse de Exfoliac serisini bırakmicam =))yerimseniben

ne zamandır bi ton para verip de üstüne bi de memnun kalmayı dilediğim bi yüz temizleme jeli arıyordum, april kardeş sağolasın; bi de exfoliac denicem la rochum bitince...opuyorumnanaktan
ya aslında bende exfoliacın numuneleri vardı ve yüzümü yıkadığımda hoşuma çok gitmişti ama numuneler bitti haliyle ve ben tam etkisini göremedim doğal olarak ...
Ama iyi olduğunu hissetmiştim , sabırsızlıkla la rocumun bitmesini bekliyim bari :icecream:

X