Nakış Tuvalet katl yapm (kurdela nak)

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.

tijeen

www.tijeence.blogspot.com
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2008
2.881
889
arkadaşlar,banyomdaki en büyük sorun tuvaletkağıdı bitince (kilere gidip)yedeklerden çıkarıp takmak oluyordu kikiikiki
bende kendimce böyle bir çözüm buldum ve sorun halloldu
umarım beğenirsiniz
adszixf.jpg

aadsz.jpg

img0041s.jpg

img2004.jpg

hediye olarak yaptığıklarım da kulandığım bazı desenlerde şöyle;
kkmotif1.jpg

kkmotif3.jpg

kkmotif4.jpg

tijeen bu kurdale nakısı nasıl yapılıo yaa cok hevese geldım ben cok da merak etım

aslında çok basit ,eli iğne tutan herkes yapabilir.kursa gitmeden bir hocadan ders almadan sadece interneteki siteleri takip ederek çözdüm
ilk olarak ,arkadaşım iğneye kurdela nasıl geçirilir onu göstermişti ,geriside geldi
şimdi senin önceliğin annelik daha sonra zaman ayırırsın bunlara :) ufaklık büyüsün hele:)

QUOTE=nidam034;6063966]oldu sonunda sukur ya..tıjen dun sen den gordum bende kendımce bıseyler yaptım tabıkıde senınkı kadar gusel ve goze hıtap olmadı ama..benım adım hıdır elımden gelen budur valla[/QUOTE]

pecete.jpg

güzel olmuş canım, el emeği olur da kötü olurmu hiç ellerine sağlık canım :)

ibolya canım ben 1 m. kumaş aldım
5 bölümlü -6 tane işledim (kumaşı düz boy ipliğine göre kestiğim için)
17 cm kesip ,bitmişi14 cm oluyor
ama sen fazla kumaşa gerek yok dersen 20 cm kumaş alıp enini boy olarak kulanırsın
derisaten diye satılan bir kumaş bendeki ama arkadaşlar saten ,monoray gibi kumaşlarada işlediler
elde düzgün bir şekilde dikersen olur neden olmasın
mesela simli iple ,zincir işi yaparak kenarı bastırmış olursun sevimlide durur :)

merhaba bende kurdela kursuna gidiyorum .tijenn hnm ellerinize sağlık çok güzel olmuş. çanta süsledinizmi hiç örnekleriniz varmı varsa benimle paylaşabilirmisiniz .... iyi günler dileğiyle

gün çantası olarak 3-5 tane hazırlamıştım :) resimleri burada;
http://www.kadinlarkulubu.com/kendi-el-emeklerimiz/249292-kurdela-nak305351305-el-emeklerim.html

plaj çantası olarak kurdela nakışı işledim, şu an dikimiyle uğraşıyorum:)))
(eğer delirmesem tabii) bir iki güne resmini ekleyeceğim delikafadulden

bunlar nekadar güzel şeyler eline sağlık gerçekten harika olmuş

ellerine saglik hamaratim benim
cok güzel olmus ya
bayildim
cicek bahcesi gibi ne güzel

daha önce elişi denilince tüyleri diken diken olan biriydim son 2 aydır halk eğitim merkezinde açılan nakış kursuna gitmeye başladım oda can sıkıntısından başladım sevdiğimden değil yani ama bu kadar eğlenceli bişey olduğunu bilseydim çok daha önce giderdim ellerinize sağlık çok güzel olmuş banada bu ve bunun gb değişik desen örnekleri yollaya bilirmisiniz

daha önce elişi denilince tüyleri diken diken olan biriydim son 2 aydır halk eğitim merkezinde açılan nakış kursuna gitmeye başladım oda can sıkıntısından başladım sevdiğimden değil yani ama bu kadar eğlenceli bişey olduğunu bilseydim çok daha önce giderdim ellerinize sağlık çok güzel olmuş banada bu ve bunun gb değişik desen örnekleri yollaya bilirmisiniz

tatlım özele mesaj atamadım sitede sorun mu var anlamadım ama
nasıl bi desen istiyorsun ya da ne için bohça mı secade mi kendi el emeklerim bolumumde de bir çok çalışmalarım var onları incelemişmiydin, ya da blogsiteme bakmışmıydın
sen iste yeterki
ben yayınlarım desen
no problem
:)

nakışın çok güzel..ama ben bu tarz şeyleri sevmiyorum..çok büyük kaba geliyor gözüme..ama kurdela nakışların çok güzel olmuş..

X