evinizde kullandığınız zemin silmek için oku

prenses.

biricik kızım EYŞAN
Kayıtlı Üye
26 Mart 2009
65
0
43
arkadaşlar apartmanımda bir komşumun yerleri neyle sildiğini merak ediyorum ya samimiyetim yoktu hanımla sordum bana fabuloso ve marc kullanıyorum dedi fakat onlar değil ama yaaa mütüş kokuyo kapısının önünden geçince bile hemen kokuyu duyuyosun söylemiyo sizce nedir bu bilen varmı siz ne kullanıyosunuz ne olu yardımmm arkadaşlarrrrrrfisfisfis

canım almadan önce tek tek kapakları açıp parfümünü koklasan, ip ucu verir sanırım :)

ya kapının önünden geçerken bile kokuyosa oda parfümü falan olabilir.
şahsen ben fabulosoda kullandım marcta kullandım
hiç biri uzun süreli kokmuyo. sildiğiniz zaman kokuyo sonra uçup gidiyo.

evet hiç kalıcı olana rastlamadım bende
elektirikli oda parfümü kullanıyordur belki,
onlar güzel kokuyor.

yer temizliyiceden ziyade oda parfümüdür kokan bence....yer temizliyicileri markası ne olursa olsun çokta kalıcı değiller....

ya kapının önünden geçerken bile kokuyosa oda parfümü falan olabilir.
şahsen ben fabulosoda kullandım marcta kullandım
hiç biri uzun süreli kokmuyo. sildiğiniz zaman kokuyo sonra uçup gidiyo.

canım bende fabulosa mor ve marc daha neler neler kullanıyorum koku hastası biri olarak ama o anlık kokuyor sadece bende önerilerinizi bekliyorum

kalıcı koku bulursanız banada söyleyinbenneyaptımki
bende çok istiyorum evimin güzel kokmasını airwick de aldım ama onun kokusuda geçici kalıcı değil:1no2:

benimde eltim kokulu mumlar varya onlardan kullanıyor kapısının önünden geçerken mis gibi kokuyor banyo camını açtığında benim banyoya bile yayılıyor koku .

bende yerleri silerken içine kullanmadığım eski parfülerimden sıkıyorumharika kokuyor .iki günde bir sildiğim içinde koku kalıcı oluyor .size fikir olsun.

oda parfümüdür o.benimde komşun kapıyı açsın kapatsın hemen apartman kokuyor ama kadın söylemiyor sinir oluyorum böyle yapanlara.ben olsam söylerim valla bende öneri bekliyorum kızlar..

yer deterjanları anlık ya sonradan uçup gidiyo

elektrikli oda parfümleri bence güzel kokan...benim kuzenimde kullanıyor evi mis gibi kokuyo ne zaman gitsem

ben dixi kullanıyorum bıde pronto. ama kokusu kalmıyor tabıkı. her ınsanın ayrı bı ev kokusu var... oda parfumude kullanıyor olabılır ,arkadaşların dedıgı gıbı elektırıklı fısfıslı otomatık parfumlerden koymuştur

portmantonuzun uzerıne koyun eve gırer gırmez mıs gıbı kokar :)) ben jel koku koydum gıleydın. guzel :))

X