Sogan kuru ve akıntı

A

askperisi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi askperisi
kızlar sogan kuru kullanıyorum yaklasık 10 gundur adetimin ilk gunu basladım cok yogun ve koyu renkli bir adet gecirdim normal diildi yani adetim bitti simdi hala kure devam ediyorum ama hic akıntım olmadı sokmesi gerekmezmiydi iltihabı akıntı ile.gecen aylarda akıntım cok fazlaydı ama bu ay yok adetken iltihap sokulmus olabikaydirigubbakcemillirmi

• Konu Sahibi askperisi
adetken kullandigin icin adetle beraber iltihapta akmis olabilr. aslinda adetin sonuna dogru baslayin diyorlar bitkisel seyler icin. korkma canim, icin tertemiz olmustur ne güzel:KK66: bende kullandim sogani. yan etkisi yok no panic

• Konu Sahibi askperisi
saol cnm issallah temizlenmistir

• Konu Sahibi askperisi
bu soğan kürü nasıl uygulanıyor merak ettim

• Konu Sahibi askperisi
MEYRA BASMAN canım ismin le soyadınmı o.çok güzel bir isim aanlamı ne merak ettim.bende soğpan kürü uyguluyorum adet olmayı bekliyorum inş. olurum en kısa zamanda

• Konu Sahibi askperisi
soğan kürüne ben de başlıycam pko ve çikolata kisti için. gerçi ameliyat olucam muhtemelen de işte doktor ilaç tedavisi verdi bi şansımızı deneyelim dedi o arada onu da deniycem nasıl olsa bi yan etkisi yok. yalnız en erken adetin 7. günü başlamak gerekiyormuş. öğlen ve akşam yemeklerinden 10dk önce 1 bardak ve her seferinde taze hazırlanmalıymış. bilginize.

• Konu Sahibi askperisi
bu soğan kürü nasıl uygulanıyor merak ettim

bir adet orta boy beyaz soğanı (kesinlikle beyaz olmak zorunda) alıyosun. kabuğunu soyuyosun. 4'e bölüp kaynayan suya atıyosun. 5dk kaynatıyosun. sonra süzüp öğlen ve akşam yemeğinden 10dk önce 1 bardak içiyosun. ama her seferinde taze hazırlıyosun öğlen kaynattığını akşam da kullanmıycan yani. ha bir de 15 günden fazla devam etmemek gerekiyormuş.

• Konu Sahibi askperisi
bir adet orta boy beyaz soğanı (kesinlikle beyaz olmak zorunda) alıyosun. kabuğunu soyuyosun. 4'e bölüp kaynayan suya atıyosun. 5dk kaynatıyosun. sonra süzüp öğlen ve akşam yemeğinden 10dk önce 1 bardak içiyosun. ama her seferinde taze hazırlıyosun öğlen kaynattığını akşam da kullanmıycan yani. ha bir de 15 günden fazla devam etmemek gerekiyormuş.

tadi nasil ? igrenc bisey diye tahmin ediyorum benneyaptımki

• Konu Sahibi askperisi
Slm kizlar benim bi sorum var..ben bu kuru 1 hafta 10gun kadar kullandim gercekten ise yaradi simdi tekrar baslamak istiorm. 15 gunden fazla kullanmayin diosunuz acaba bu 15 gün bi aylik sure icerisinde mi? Yani ben simdi tekrar baslayabilir miyim? Aklim karisti!

suan bende kullanıyorum soğan kürünü ben başlayalı 4 gun oldu ama oyle dediğiniz gibi bir akıntı falan gelmedı bende de hemorajik kist var o yuzden yapıyporum sureyı bende merak edıyorum 15 gun olunca hemen bırakmalımıyız devam etsek zararı mı olur acaba

bi yerde okumuştum bitki uzmanı söylemiş adetin bitiminden itibaren 10gün sabah akşam yada öğle akşam yemeklerden önce birer bardak için, her defasında taze hazırlayın demiş. 15günden fazla içme canım vardır bi bildikleri belki zararlı oluyodur. bide bazıları limon sıkıp filan içiyormuş tadı kötü diye ama limon etkisini azaltıyo diyolar onada dikkat etmek lazım. katkısız içilmeli. adet olduktan sonra 10gün boyunca içmek yeterliymiş 3 4 ay boyunca

bi yerde okumuştum bitki uzmanı söylemiş adetin bitiminden itibaren 10gün sabah akşam yada öğle akşam yemeklerden önce birer bardak için, her defasında taze hazırlayın demiş. 15günden fazla içme canım vardır bi bildikleri belki zararlı oluyodur. bide bazıları limon sıkıp filan içiyormuş tadı kötü diye ama limon etkisini azaltıyo diyolar onada dikkat etmek lazım. katkısız içilmeli. adet olduktan sonra 10gün boyunca içmek yeterliymiş 3 4 ay boyunca

az önce saraçoğlunun sıkca sorulan sorular sayfasında okudum canım
15 günden fazla kullanmak
rahim duvarını inceltiyomuş
ilk 15 gün diyo
ve daha sonra uygulayacaksanız ara verip 10 gün yapın diyo
bencede katkısız içilmeli orda ne diyosa
adam iki kürü bile bi arad uygulamayın demiş
taze hazırlanmalı beklerse etkisi olmaz demiş
dikkatli yapmak gerekiyo
bakalım bende adet olayım başlamayı planladım Allahın izniyle
bittikten sonrada 21 gün incir kürü içmeyi planlıyorum hayırlısı bakalım:Saruboceq:

evet canım senin yazdıklarını okumuştum ama aklımda o kadar kalmış bi adet olabilsem bende başlıcam :)) geçmiş olsun bu arada

Saolun kizlar adet olayim hemen tekrar baslicam:KK66:

X