Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar KERASTASE tek cozum

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
E

EU2

Ziyaretçi
Herseyi kullandim yok yani hic bir ise yaramadi. Bitkisel butun yaglari kullandim, hayir ise yaramiyorlar. Bioblas'dan cok umitliydim ama bende ise yaramadi, ki fiyati falan cok uygun. sampuana ve sac kremi harika ama kesin bir cozum degil. sonunda parama kiyip Kerastase kurunu aldim, sampuanini aldim ve henuz 3 gun olmasina ragmen sac dokulmem durdu ve saclarimda inanilmaz bir dolgunlasma soz konusu. kesinlikle tavsiye ederim.

parasi ama tuzlu, bende 270 odedim, 52 gunlik serum + sampuan + sac kremi + serum sonrasi bakim

ewet..kerastase çok iyi ...ama fiyatlıda..bende bütçemi toparlayp alacağım....kıyacam yani paraya....paylaşım için teşekkür arkadaşım.

rica ederim, bugun 5 gun oldu ve simdiden saclarimda gurlesme soz konusu. inanilmaz yani. ay masallah :)

ya arkadaşlar kerastası herkes övüyor diye harçlıklarımızdan biriktirdik kardeşim saçları dökülüyo diye psikolojisi bozulmuştu.300 milyon sayıp mecburen aldık 52 lik serum ama hiçbir faydasını görmedik maalesef bilginiz olsun

canlarım tam 8 aydır durmak bilmeyen saç dökülmesi yaşadım tutam tutam kullanmadığım şey nerdeyse kalmadı sonunda b12 vitamini kullanmaya başladım doktor tavsiyesiyle başka bi sorundan gitmiştim tabi onun az da olsa etkisi oldu sanırım sonrada burdan okuduğum kuru mayayı bir bardak sıcak suda ıslayıp saça sürme maskesini gördüm denedim ilk kullanımda biraz daha dökülmem oldu şimdi inanılmaz şekilde az mutluyum ama ilk iş gidip saçınızı bi kestirin derim saç güçlenerek yeniden uzasın sonrada mayayı deneyin ben 2 . kez deneyeceğim şimdi düşünün ilk yapışımda bu etkiyi bıraktı hatta yazayım şimdi sorarsınız nasıldı diye küçük paketlerden bir paket kuru mayayı bir bardak çok sıcak olmayan suda ısladım neden çok sıcak değil maya pişmesin diye sonra saçlarımı ısladım kafa derime masaj yaparak streçle sardım ve akşama kadar beklettim sonra yıkadım ilk yıkamam da dökülmem devam etti 2 . yıkayışımda nerdeyse yoktu dökülme taramalarda da öle öpüldünüz

he kestirin dedimse kısa demedim ama çok uzunsa benim öleydi şimdi omuzdan biraz aşada kestirdim

canlarım tam 8 aydır durmak bilmeyen saç dökülmesi yaşadım tutam tutam kullanmadığım şey nerdeyse kalmadı sonunda b12 vitamini kullanmaya başladım doktor tavsiyesiyle başka bi sorundan gitmiştim tabi onun az da olsa etkisi oldu sanırım sonrada burdan okuduğum kuru mayayı bir bardak sıcak suda ıslayıp saça sürme maskesini gördüm denedim ilk kullanımda biraz daha dökülmem oldu şimdi inanılmaz şekilde az mutluyum ama ilk iş gidip saçınızı bi kestirin derim saç güçlenerek yeniden uzasın sonrada mayayı deneyin ben 2 . kez deneyeceğim şimdi düşünün ilk yapışımda bu etkiyi bıraktı hatta yazayım şimdi sorarsınız nasıldı diye küçük paketlerden bir paket kuru mayayı bir bardak çok sıcak olmayan suda ısladım neden çok sıcak değil maya pişmesin diye sonra saçlarımı ısladım kafa derime masaj yaparak streçle sardım ve akşama kadar beklettim sonra yıkadım ilk yıkamam da dökülmem devam etti 2 . yıkayışımda nerdeyse yoktu dökülme taramalarda da öle öpüldünüz

Şu tarifi burda okudum da yapmak bi türlü kısmet olmadı. okuyoruruz sonrada unutuyoruz galiba.
Acaba maya yeni saçta çıkarır mı ? Duyan gören bilen var mı?

arkadaslar bende sizinle tecrubelerimi paylasmak istedim bu konuda. yaklasik 6 aydir saclarimi yikadigimda ve normal gun icerisinde inanilmaz sacim dokuluyordu. bitkisel takviyeler denedim, karanfil suyu, maya maskesi gibi, ama yine dokulmeye devam etti, gun icerisinde ofise sandalyemden kalktigimda arka tarafi sac dolu oluyordu. bi arkadasim kerastase kullanmami onerdi. specifique adinda bir serisi var sac dokulmesine karsi uretilmis, onun sampuanini, 6 haftalik serum kurunu aldim sac dokulmesi icin. ilk gunden itibaren kesildi dokulmem, su anda tarafta tek tuk gorunuyor saclarim. tabii kur bitince etkisi devam edicekmi bilmiyorum ama sadece sampuani bile cok etkili sanirim. tabii saclarim bu esnada inanilmaz yipranmisti boyadan vs.. ona karsida nutritive serisinden gunluk sac kremi ve haftalik bakim aldim, cok memnunum su anda saclarimdan. eger paraya kiyabiliyorsaniz kesinlikle tavsiye edebilirim, depresif olmustum saclarimdan dolayi su anda kendimi tekrar guzel hissediyorum:)

kerastas gerçekten çok iyi yalnız ekonomik değil.kriz ortamında onun muadili goldwell ürünlerini tavsiye ederim.kuaför sitelerine üye olup forumlarda yazılanları takip ediyorum.kuaförler ürünü çok övmüşler.bende araştırıp netten getirttim.

Herseyi kullandim yok yani hic bir ise yaramadi. Bitkisel butun yaglari kullandim, hayir ise yaramiyorlar. Bioblas'dan cok umitliydim ama bende ise yaramadi, ki fiyati falan cok uygun. sampuana ve sac kremi harika ama kesin bir cozum degil. sonunda parama kiyip Kerastase kurunu aldim, sampuanini aldim ve henuz 3 gun olmasina ragmen sac dokulmem durdu ve saclarimda inanilmaz bir dolgunlasma soz konusu. kesinlikle tavsiye ederim.

parasi ama tuzlu, bende 270 odedim, 52 gunlik serum + sampuan + sac kremi + serum sonrasi bakim

arkadasım bu ürün sac dökülmesinin yanında dökülmüs sacları tekrar cıkartıyormu? ileriki zamanlarda haberdar edermisin bizlere.cünkü denemedigim sey kalmadı kel olcam yakında:S gercekten emin olmak istiyorum

yaa bu kerastase gerçekten etkili mi acep benim ki genetik dökülme anneden ırsi yani minoxil kullandım 6 ay fayda etmedi kerastase denesemmi ?

ya arkadaşlar kerastası herkes övüyor diye harçlıklarımızdan biriktirdik kardeşim saçları dökülüyo diye psikolojisi bozulmuştu.300 milyon sayıp mecburen aldık 52 lik serum ama hiçbir faydasını görmedik maalesef bilginiz olsun

arkadaşlar ben de sadece şampuanını aldım işe yarar gibi olursa hepsini alırım diye düşünmüştüm ama saçlarım daha fazla dökülmeye başladı anlamadım gitti herkes çok memnunken neden bu kadar döküldü..var mı başka memnun olmayan :44:

X