Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi İzmir'de iyi bir çocuk doktoru arıyorum..

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri

toprockk

oğlum tek varlığım...
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
193
6
selam arkadaşlar şu an aylık kontrollerimiz yapan doktorumuzdan memnun kalmadıgımız için dr muzu degiştirmek istiyoruz.istediğim zaman ulaşabilecegim aynı zamanda hastane de görev yapan dr arayışı içindeyim.tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim..

merhaba..benim ailem izmirde yaşıyor ve ben her oraya gittigimde dr. hurşit apaya götürürüm egeyi..
çok ilgili bir doktor
bornova migros karşısında muayenehanesi var

teşekkür ederim hidennisko 2-3 gündür arayış içerisindeyiz.iyi güvenilir her zaman yardımcı olabilecek bir doktor bulmak bu kadar mı zor şaşkınlık içindeyim...

canım bende şirinyerde oturuyorum ve HALıL AKARCAN a gidiyoruz aylık kontroller ve hastalık olursa ayrıca buca ssk ydı önceden şimdi seyfi demirsoy oldu hastanenin adı orada görev yapıyor kendisi biz memnunuz doktorumuzdan.

canım bende seyfi demirsoyun başka bir çocuk dr na götürüyordum oglumu,alsancakta muaynanesi hiç memnun kalmadım...kadın dogum doktorumda oranın doktoruydu tahir özgüder çok memnun kalmıştım..halil beyi duydum onuda araştırıyordum ama soyadı karaca olarak kalmış aklımda yazdıgın çok iyi oldu.sana özelden mesaj atamıyorum.istediğim zaman ulaşabilecegim ilgili bir dr mu,yaklaşımı nasıl,adres telefon vizite ücretini özelden atarsan sevinirim..

Son düzenleme:
Canım bizde doktorumuzdan çok memnunuz..behçet uz un doktoru..muayenehanesi karşıyaka yeni belediyenin yanında.sana bu taraf uyarsa tabi..tuğrul özcan..

teşekkür ederim viola ben hataydayım bana gerçekten ters kalacak..

kelebegim mesajını aldım çok teşekkür ederim.ayın 9.da kontrolümüz var ona gitmeyi düşünüyorum.bebegimle ilgilensin ,yanlış yönlendirmesin dediğin gibi dogru teşhis de bulunsun önemli olan o.ayrıca hastanedede bebeginle ilgilenmiş olması çok güzel.aynı hastanede benim oğlum 15 gün önce sünnet oldu her ay özel muaynanesine gittimiz doktorumuz iki gün orada kalmamıza ragmen 1 defa bile yanımıza gelmedi.biliyorsun aynı kattayız birde.neyse inşallah halil beyden memnun kalırım sık dr degiştirmek istemiyorum...

Son düzenleme:
Benim doktorum Bornova'da ama Hatay'da Şeref Targan var. Behçet Uz'un doktoru ve benim çok pimpirikli bir arkadaşımın kızının doktoru. Çok memnunlar. Yalı Spor'un üstünde ofisi.Bilgine..

teşekkürler xeno aldım ismini araştırım bakiyım.yalısporun üstü derken sanırım güzelyalıda..olsun orasıda yakın bana..

Hayır canım g.yalı değil. Spazio dan susuzdedeye doğru git o sırada Vakıfbank'a varmadan sanırım yada hemen geçtikten sonra bir Yalı Spor var hemen onun üstü.

cnm biraz geç olmus belkı bulmussundur ama bende seref targanı önerırım.1 yasındakı oglumun dr u seref bey.çok ıyı bır dr dur. cok ılgılıdır.her saatte ulasabılırsın.ayrıca behcet uz un bashekım yardımcısıdır.

cnm biraz geç olmus belkı bulmussundur ama bende seref targanı önerırım.1 yasındakı oglumun dr u seref bey.çok ıyı bır dr dur. cok ılgılıdır.her saatte ulasabılırsın.ayrıca behcet uz un bashekım yardımcısıdır.
teşekkür ederim canım bende şeref beye gitmeye karar verdim.muaynanesi evime çok yakın çok kişide onu tavsiye etti.umarım memnun kalırım...:Saruboceq:

arkadaşlar şeref targan behcet uz dan ayrılmış serbest olarak çalışıyormuş bilginize...2 gün önce randevu aldım gittim sekreterine tekrar sordum evet orda çalışıyor dedi..az önce hastanenin internet sitesine girdim dr un adı yok..telefon açıp sordum ayrıldı dediler...
doktor arayışlarım devam ediyor..

Son düzenleme:
Ben kesinlikle Prof. Dr. Galip Köse yi Tavsiye ederim. Bana Arkadaşım Tavsiye etmişti Gerçekten Mükemmel bir doktor. Muayenehanesi Alsancakta ...

merhaba canım bende ozel kent hastanesinin alsancakdaki kent tıp merkezine gidiyorum dr.sureyya paksoy arastırıpda gittigim ve anlatımından acıklamalarından memnun kaldıgım bir doktor.oglum konusunda ozellıkle pimpirikliyim ki konu evlat olunca insan pimpirikli olabiliyor diye dusunuyorum :)) ama sureyya beyde cok arastırmacı ve aydınlatıcı acıklamalar yapan biri. ozel gunlerde email atar, babacan ve prensip sahibi bir adam.acil durumlarda cebi acık ulasılabilir birisi.ege tv de kent ve saglık programında cocuk doktoru olarak cıkıyor 15 gunde bir cıkar ordan izleyipde gidebilirsin ayrıca.ben tavsiye ediyorum.hepimize saglıklı gunler diliyorum....

merhaba canım bende ozel kent hastanesinin alsancakdaki kent tıp merkezine gidiyorum dr.sureyya paksoy arastırıpda gittigim ve anlatımından acıklamalarından memnun kaldıgım bir doktor.oglum konusunda ozellıkle pimpirikliyim ki konu evlat olunca insan pimpirikli olabiliyor diye dusunuyorum :)) ama sureyya beyde cok arastırmacı ve aydınlatıcı acıklamalar yapan biri. ozel gunlerde email atar, babacan ve prensip sahibi bir adam.acil durumlarda cebi acık ulasılabilir birisi.ege tv de kent ve saglık programında cocuk doktoru olarak cıkıyor 15 gunde bir cıkar ordan izleyipde gidebilirsin ayrıca.ben tavsiye ediyorum.hepimize saglıklı gunler diliyorum....:Saruboceq:

teşekkürler gülsarı gerçekten kent hastanesinin doktorları çok iyi benim hamileyken takibimide kent hastanesinde namık demir yapmıştı çok memnun kalmıştım.süreyya beyin adını duydum fakat kent hastanesinde oldugunu bilmiyordum.

geç kalmış olabilirim ama aklında olsun genede üçkuyular meydanda pamukkale otobüs yazahanesinin üstünde kaya kayran var.hataydad ilgi polikliğinde çalışıyor baya eski ve ii bir doktor.kardeşiin doktorydu eskiden.biz karşıyakada oturuyoruz çok ters ama sağolsun hep telefonla yardımcı oluyor

X